Suzuki GSR 600 (2009)

Vlastník Othello
Vloženo 12.10.2011
Aktualizováno 22.5.2019

Jarní novinky 2015

Vloženo: 10.04.2015, Uskutečněno: 10.04.2015, Stav tachometru: 35000 km, Zhlédnuto: 11x

Pomalu se stává tradicí přijít s něčím novým na sezónu.Tak i letos jsem své geesero předělal k obrazu svému s motivem přiblížit se k nikdy nedosažitelnému ideálu.
Téma č.1.-řidítka.Ano zase ta řidítka.Stále to nebylo ono a teď můžu s klidem říct,povedlo se.Mělo to svůj vývoj a po vyzkoušení předchozích to stále nebylo to pravé ořechové.Práskl jsem do toho,pořídil a namontoval CNC dělená,duralová řidítka přímo na vidlice.Hned při prvním testu bylo jasné,že jde o zcela zásadní a pozitivní změnu k ovladatelnosti a jezdecké pozici.Do zatáčky jdu o dost jistěji,rychleji a s větším náklonem.Je to zcela jiná dimenze řízení a rozhodně tuto úpravu doporučuji.
Téma č.2.-vyhřívání sedla.Jezdím často a to i za chladnějšího počasí.Šlo o to jak si zpříjemnit svou jezdeckou vášeň.Posledně jsem gripy vyměnil za vyhřívané,letos přišlo na řadu sedlo.Možností je celá řada,já to řešil pořízením sady-kitem se dvěmi topnými tkaninami,kabeláží a ovládáním se třemi stupněmi regulace.Pod potah jsem vložil topná tělesa,nainstaloval elektro a funguje to.Není co řešit,naprostá spokojenost,zadek v teple.Pro ten pocit tepla a bezpečí to stojí za to .
Téma č.3.-design.Tady budu stručnější.Provozem a odlétajícími nečistotami od předního kola oprýskaný lak na klínu pod motorem si sám říkal o novou barvu.Chtěl jsem něco neoukoukaného a tak to bylo trochu o experimentech.První dva laky nestály ani za psí štěk,tak bych o nich pomlčel.Ten třetí se myslím povedl a tak sami můžete na aktuálních fotkách posoudit výsledek snažení.Nakonec přišlo i na padáky jen v jiné barvě.
Jak jsem se výše vymáčknul, ideálu zaplaťpánbú nikdy nedosáhnu.Ináč bych se asi nudil a osobně by mě to ani neba.Naštěstí je tomu naopak a tak jsem k nirváně zase o krůček blíž.Shrnul bych to asi do známého sousloví chlapi-kurvahošigutentág .

• Roadster je zpět

Strojem pro cestování je teď GSXko a pokusy udělat jej z GSR tak skončily. Všechny zbytečnosti s tím související šly z mašiny dolů.Přední štít ještě ponechám,ale povolením čtyř šroubů je drsný roadster kdykoliv zase zpá

Vloženo: 03.04.2017
    Uskutečněno: 03.04.2017
  • Regler

Stejně jako u GSXka se v regleru GSR regulací generuje značné množství tepla.Pozice na čelní straně motoru za jízdy zajištˇuje slušné chlazení,ale během stání a v letním počasí je regulátor teplem přetížen. Proto jsem i

Vloženo: 02.04.2017
    Uskutečněno: 02.04.2017
  • Řidítka

Pro letošní sezónu jsem opět pokročil v úpravách a tentokrát se zaměřil na řidítka.Ta originální mě nevyhovovala z řady důvodů.Nejvíc mě na nich štvalo jejich vykrojení a tvar,který nutí jezdce do vysokého posezu.Při ryc

Vloženo: 19.04.2013
    Uskutečněno: 19.04.2013