Suzuki GSR 600 (2009)

Vlastník Othello
Vloženo 12.10.2011
Aktualizováno 22.5.2019

Vloženo: 02.04.2017, Uskutečněno: 02.04.2017, Stav tachometru: 47500 km, Zhlédnuto: 13x

Stejně jako u GSXka se v regleru GSR regulací generuje značné množství tepla.Pozice na čelní straně motoru za jízdy zajištˇuje slušné chlazení,ale během stání a v letním počasí je regulátor teplem přetížen.
Proto jsem i tady odvod tepla z chladiče pořešil dodatečnou montáží ventilátoru.
Úprava se osvědčila a předkládám jí k inspiraci,více pak z fotek.

• Roadster je zpět

Strojem pro cestování je teď GSXko a pokusy udělat jej z GSR tak skončily. Všechny zbytečnosti s tím související šly z mašiny dolů.Přední štít ještě ponechám,ale povolením čtyř šroubů je drsný roadster kdykoliv zase zpá

Vloženo: 03.04.2017
    Uskutečněno: 03.04.2017
  • Jarní novinky 2015

Pomalu se stává tradicí přijít s něčím novým na sezónu.Tak i letos jsem své geesero předělal k obrazu svému s motivem přiblížit se k nikdy nedosažitelnému ideálu. Téma č.1.-řidítka.Ano zase ta řidítka.Stále to nebylo on

Vloženo: 10.04.2015
    Uskutečněno: 10.04.2015
  • Řidítka

Pro letošní sezónu jsem opět pokročil v úpravách a tentokrát se zaměřil na řidítka.Ta originální mě nevyhovovala z řady důvodů.Nejvíc mě na nich štvalo jejich vykrojení a tvar,který nutí jezdce do vysokého posezu.Při ryc

Vloženo: 19.04.2013
    Uskutečněno: 19.04.2013