Kawasaki ER 5 (1996)

Vlastník Firepilot
Vloženo 29.8.2014
Aktualizováno 29.4.2018

Předsezonni oprava a udrzba

Vloženo: 24.03.2015, Uskutečněno: 24.03.2015, Stav tachometru: 22800 km, Zhlédnuto: 8x

Tak nekdy na zacatku unora jsem se rozhodl ze se pustim do takove vetsi, vzhledove upravy sve japonky. Odstrojil jsem co šlo, všechno jsem vyčistil odmaštovacim sracem na motory atd... Sundal a vycistil karburatory,sundal postranni vika, a ventilove viko motoru, všechno jsem ocistil, osmirkoval, nastrikal zaruvzdornou barvou a vypalil na 200°C hezky v troubě . Vyleštil hlinikove krytky chladiče a trubky vidlice. Do barvy sli take svody, kotouč, chladič atd... Po vrácení všeho co jsem sundal z motoru, jsem mu nalil novou baštu (olej) a samozrejmne filtr. Vycistil vzduchovy filtr. Až budou penize planuju lazeny vyfuk, lakovani nadrze a blatniku, kola do černé barvy, nove pneu, a jeste nalakovat zadni kyvku, at je to vsechno jako nove .:) Doufám že v co nejbližší době. Mam takovych fotek ze se to sem ani neveslo :) 4 Prvni fotky jsou před a po.

• co jsem s tim provedl přes zimu

Jednoduše to shrnu: Nový fýfuk "laďák" od Dominatora, řve jako kráva-ztlumeno několika drátěnkama :-D , Nové obutí michelin pilot street-myslim že dobrá volba, nové blinkry led s homologací , nastříkaný černý kola-s C

Vloženo: 11.07.2016
    Uskutečněno: 11.07.2016
  • Lak

Tak jsem si nechal přelakovat nádrž a plasty na motorce, nádrž konečně spravená bez promáčknutí :). Čeká mě ještě výfuk na kterém už se pracuje mimo to jsem nasadil dozadu širší gumu a hned ta mašina vypadá lépe. :-P

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.09.2015
    Uskutečněno: 20.09.2015
  • Prvních 1000km

Tak po dvou týdnech co mám konečně řidičák, jsem dnes natočil na této mašině prvních 1000km.:) Dněšní vyjíždka už asi bude bohužel jedna z posledních (dnes Praha a zpět) zatím bez závad a maximální spokojenost! (y) :-)

Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 28.10.2014