Kawasaki ZX-6R Ninja (2004)

Vlastník JouneSs
Vloženo 26.9.2012
Aktualizováno 4.4.2020

Vloženo: 22.03.2015, Uskutečněno: 22.03.2015, Zhlédnuto: 19x

Jak se říká, že motorkáři se dělí na ty co už spadli a na ty co teprve spadnou, tak už i já mám už ten větší pád za sebou. Určitě to beru jako poučení. A jak se to stalo? rychlost, neodhadnutí zatáčky, nerovnost na silnici která mi rozhodila řízení a pak už jen svodidla kotrmelce, sanitka, nemocnice, policie... ale díky bohu jsme já i přítelkyně vyvázli jen s modřinami a naraženinami. Tímto chci poděkovat kvalitnímu oblečení od značek jako 4SR (kombinézy) Alpinestars (boty a rukavice) Shark (helmy). Tohle oblečení mně a přítelkyni zachránilo kůži.

JouneSs (0) napsal 22.03.2015 v 09:57

Ano ano toufám si tvrdit že to byly nejlíp investované peníze v životě, jako do toho oblečení ..Motorka už je prodáná, koupil ji nějaký klučina a teď i asi trápí na stunt A já si po chvilce šetření udělal radost a koupil další

EnduroKulda73 (0) napsal 22.03.2015 v 09:10

Jak koukám na deník tak ještě stěští že oba máte ty komby
motka se zahojí,ale hlavně že jste vy v celku

• Oblečení pro mou drahou polovičku

Po nějakém čase jezdění v riflích,triku a teniskách sem si řekl dost, nebudeme riskovat, protože člověk může být sebe opatrnější, ale nějakého vola stačí potkat jen jednou a neštěstí je na světě. Tak jsem nakoupil pořá

Vloženo: 03.06.2014
    Uskutečněno: 03.06.2014
  • Kombinéza 4SR RR EDITION REFLEX GREEN EVO

Pořídil jsem si novou kombinézu od značky 4SR a myslím že to byla nejlepší volba jakou jsem mohl udělat, luxusní a kvalitní zpracování, krásná na pohled. (y) Nemůžu jí nic vytknout. V obchodě jsem ji zkusil a už sem věd

Vloženo: 26.04.2014
    Uskutečněno: 26.04.2014
  • Přilba SHARK S900C Hedge

Tak jsem si udělal zase trošku radost a koupil konečně pořádnou helmu (y) Vizuálně je nádherná a navíc ladí k motorce tak snad bude i pořádně funkční. Už se těším až se s ní pořádně projedu. Specifikace: - Skořepina

Vloženo: 12.04.2014
    Uskutečněno: 12.04.2014