BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Miliny
Vloženo 21.5.2013
Aktualizováno 16.3.2015

Vloženo: 16.03.2015, Uskutečněno: 14.03.2015, Stav tachometru: 69502 km, Zhlédnuto: 26x

Tak jsem si udělal radost a pořídil si nové pouzdro na navi/telefon od SW motech.

Pouzdro vypadá naprosto fantasticky. Je vybaveno kšiltem pro tlumení slunečních paprsků, což zvyšuje čitelnost displeje, když jedu proti slunci. Na mém starém pouzdru nic takového nebylo a musím říct, že někdy bylo opravdu třeba.

Další výhodou je upevnění pomocí RAM držáku. Když mám pouzdro sundané, tak mi na řidítkách ční jen malá kovová kulička. Po nandání můžu pouzdro díky ohebnému ramenu naštelovat do různých pozic dle potřeby. Další výhodou RAM držáku je jeho všestrannost. Můžu na něj připojit třeba držák kamery apod. bez nutnosti montáže další základny na řidítka.

Pouzdro jsem našel přes server motorkáři s odkazem na stránky prodejce:
Jeden den jsem objednal a druhý den jsem rozbaloval. Super.

A navíc mám z toho ohromnou radost :D

Qjetináč (0) napsal 16.03.2015 v 09:24

Ty RAMy jsou fajn, vypadá to dobře! Už se těším, jak vyjedeme.

• Ventil KO

Tak se mi stala taková nemilá věc. Vracel jsem se z dovolené, když mi motorka přestala táhnout za plynem. Tak tak jsem dojel na benzínku (Devět křížů na D1) a po ubrání plynu mi motorka chcípla. Bylo to stejné, jako kdyb

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.09.2015
    Uskutečněno: 04.08.2015
  • Tank pady

Tak jsem na motorku namontoval další doplněk. Jedná se o ochranné nálepky na nádrž. Koupil jsem je přes ineternet u značky Wunderlich Dost mě překvapilo, za jak krátkou dobu mi přišly. Asi za 3-4 dny jsem je držel v

Vloženo: 08.07.2015
    Uskutečněno: 06.07.2015
  • Jarní servis 2015 + Mlhová světla

Nastal čas, abych motorce dopřál trochu toho odborného servisu. Myslím, že si to za loňskou sezónu plně zasloužila. Ba co víc, konečně jsem pořídil mlhová světla a vše, co bylo potřeba k jejich zapojení. Servis mi opě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2015