Suzuki DR 800 Big (1990)

Vlastník Jardas444
Vloženo 25.11.2012
Aktualizováno 6.9.2015

Vloženo: 14.03.2015, Uskutečněno: 14.03.2015, Zhlédnuto: 5x

Tak mi ve čtvrtek dorazily dvoje rukavice z Číny,zimní a letní.Rozhodl jsem se je vyzkoušet protože pomalu vše co se u nás prodává je stejně dělané v Číně,Malaysii atd.,jen u nás za podstatně vyšší ceny.U zimních píší 100% voděodolný čemuž moc nevěřím ale uvidíme.Myslím,že jsou zpracované velice dobře a i na rukou sedí dobře.Tyto rukavice mě vyšly na 360 Kč.
Letní rukavice jsou naprosto totožné s rukavicemi které jsem kupoval na minulou sezonu,jen pod jinou značkou a podstatně jinou cenou.Loni mě stály cca 450Kč. a začaly se trhat.Prakticky ty samé mě vyšly z Číny na 178 Kč.a na rukou sedí také dobře.Jsem zvědav jak dlouho vydrží ale věřím,že min.stejně dlouho jako ty kupované u nás

Haesty (10) napsal 22.03.2015 v 11:13

Na čínu vypadaj docela solidně a ta cenovka je víc,než lákavá

Tuareg-Tengai (1) napsal 22.03.2015 v 06:45

nový rukavice sou potřeba at už sou nebo nejsou z číny ,důležitý je aby tě ochránily a splnily ůčel

babula (0) napsal 15.03.2015 v 16:16

Wildaja (44) napsal 14.03.2015 v 14:43

Tak to byl nákup ve stylu buď a nebo . Naštěstí jsi okem posoudil tvar i podobnost, takže jsi nakonec spokojený ... a máš náskok i před počasím . Tak ať ti dobře a dlouho slouží a nic se netrhá .
Většinou i já mám svoje míry v oku, ale zrovna rukavice a boty musím vyzkoušet. Ale kůže tak krásně voní novotou, že i když je to číslování ke zlosti, nevadí mi to ... tys takto přišel o tu různorodost a omak při výběru a zkoušení.

Mann (1532) napsal 14.03.2015 v 09:38

Nejsmutnější na to je, že máš ve všem Jardo pravdu Moje první rukavice mi vydržely 7 sezón. Barvy byly vybledlé, ale držely furt, pak už povolovaly švy na prstech. To už dnes od nových ani neočekávám. I když napíšou. že je zboží v akci-ve slevě pořád se pracuje s více jak 100% marží. Jediné plus v nákupu v ČR je záruka a to, že si je můžeš na krámu vyzkoušet jak sedí. Tak ať ti vydrží to co mně ty první

JirkaMetal (1) napsal 14.03.2015 v 09:33

Paráda 100 % odolnostt protii vodě vyzkoušej dnes večer při koupání ve vaně

• To je konec... :-(

Tak dnes mě opustil můj milovaný Big :´-( .Prožily a sjezdily jsme toho hodně ale přišel čas pořídit si něco více pohodlnějšího na cestování.Na tenhle úžasný stroj nikdy nezapomenu a navždy mi zůstane v srdci.Doufám,že

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.09.2015
    Uskutečněno: 06.09.2015
  • Dovolená 2015

Letos žádná cizina ale toulání se po naší krásné zemičce.Trasa vedla přes Lužické hory kde jsme navštívili v Doubicích díla mistra řezbářského,Jizerské hory,Krkonoše a návštěva dělostřelecké tvrze Stachelberg v Podkrkono

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.08.2015
    Uskutečněno: 02.08.2015
  • Toulačka po Českém ráji a ne jen tam :-)

V sobotu jsem vyrazil směr Podještědí,projet se co možná nejvíc okreskama a poté byl směr jasný,Český ráj,Hrubá Skála a okolí.Co k tomu říci?snad jen to,že mě čekaly úzké silničky se spoustou zatáček,což jsem si náramně

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 12.07.2015