Yamaha XT 660 Z Tenere (2014)

Vlastník onarb76
Vloženo 15.7.2014
Aktualizováno 28.5.2018

Vloženo: 07.03.2015, Uskutečněno: 06.03.2015, Stav tachometru: 6700 km, Zhlédnuto: 25x, Firma: http://www.adventure-spec.com/

Po dlhom hľadaní a prezeraní hodnotení na XTčkových fórach som sa rozhodol pre kryt pod motor s padákmi od Adventure spec. Pôvodne som poškuľoval aj po veľkom kryte pod motor od Touratechu, ale negatívne hodnotenia majiteľov Teneriek ma presvedčili a TT som zavrhol... Horné padáky som nechcel, na nádrži sú plastové protektory,je to zbytočná hmotnosť navyše. (podľa môjho názoru)
Montáž bola veľmi jednoduchá, celá zostava je precízne spracovaná, všetko sedelo úplne presne podľa návodu. Kvalita spracovania je na 100%. Cena je ale pomerne vysoká ( 290,-€ vrátane dopravy) aj keď sa jedná o padáky spolu s krytom motora je to dosť... (Aj keď samotný kryt motora od Touratechu je za cca 220,-€ / bez padákov )

Driver-toys (1) napsal 08.12.2015 v 15:12

Drahý jak sviňa a přitom není tak složitý, ale spolu s padáky je nejen pěkným doplňkem, ale určitě i účinnějším než origo plastík...

• široké enduro stupačky

Na anglickom fóre som našiel kontakt na českého výrobcu širokých nerezových enduro stúpačiek ;-) Slovo dalo slovo a moja Tenerka dostala na vianoce darček. ;-)

Vloženo: 08.12.2015
    Uskutečněno: 08.12.2015
  • ručná prezúvačka pneumatík

Na mašine prezúvam pneumatiky vždy doma a doteraz som to robil vždy klasicky monterpákami ,,na kolene,, . Pár krát to bolo celkom slušné trápenie :-) preto sme si s kamarátom vyrobili ručnú prezúvačku . Montážna hlava kú

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • Motovaky.cz

Bočné hliníkové/plastové alebo iné pevné kufre som nechcel (hmotnosť, oprava pri poškodení na cestách, cena a podobne) a rozhodol som sa pre mäkkú batožinu. Vyrobil som si doma homemade držiak na batožinu (skoro kópia or

Vloženo: 05.05.2015
    Uskutečněno: 05.05.2015