Suzuki GSX 550 (1986)

Vlastník Suzukicafe
Vloženo 7.10.2014
Aktualizováno 21.2.2015

Hotovo a stihlo se vse

Vloženo: 21.02.2015, Uskutečněno: 21.02.2015, Stav tachometru: 150 km, Zhlédnuto: 32x

Tak vsechny zdravim.
Takze vse mame hotovo a poreseno. motorka funguje a uz ujela prvnich 150 km po GO vseho co se na motorce vidi.
Motorka slape jak hodinky a jsem nad miru spokojen.
Dokonce jsme se stihli prihlasit na bohemia Custom bike v holesovicich, a dostali jsme cislo 16. Nic mene pro mne to byla velka inspirace do budoucna a tak nezbiva nez moji krasavici poslat nekomu kdo oni bude pecovat a ja mohu zacit pracovat nad dalsim projektem.
Uprimne receno prodavat se mi ji nechce ale tolik volnych financi nemam abych si ji nechal. ale za mne pro mne jsem zodpovedny za tuto motorku a tak budouci majitel odemne dostane aj zaruku na 6 mesicu.

To jsem se jemne odchilil. Ted tu mate moji krasku ve vsi parade a tesim se na vase komentare

APALUCHA (0) napsal 11.03.2015 v 16:36

Tak tohle je naprostá krása Všechno je na ní parádní

Hříbek (59) napsal 22.02.2015 v 09:48

Pěkná práce a hlavně asi super stav

Petr_TA (29) napsal 22.02.2015 v 08:33

Mooooc pěknej kousek

• Jiz brzy bude hotovo

Omlouvam se vsem ze jsem trochu zmizel a nejak toho moc nepsal ale bylo toho hodne a nic velikeho se nedelalo. jen sama malickosti Ale ted' uz mame hotovo skoro vse proto abychom zacali skladat motorku dohromady. Vse b

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.01.2015
    Uskutečněno: 22.01.2015
  • Pokracujeme dale

Tak uz jsme se pohli smerem k ukonceni projektu. Byl predelan cely ram ( obzvlast zadni cast) tez stupacky byli z dvou udelany jen jedny. Byla dokoncena prace nad motorem udelana GO. Motor dostal uplne nove veskere vloz

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.12.2014
    Uskutečněno: 20.12.2014
  • Koupen novy motor

Tak jak jsem psal uz drive motor byl konecne koupen a dovezen do servisu na prohlidku. Cena motoru byla 250 Eur ( bez dopravy) mnel jsem stesti ze pan bydlel nedaleko od me pracovni cesty takze odchyka jen 25 km tam za

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.11.2014