Kawasaki ZXT 1000 (1989)

Vlastník Zub47
Vloženo 18.7.2014
Aktualizováno 8.7.2017

Vloženo: 31.08.2014, Uskutečněno: 31.08.2014, Zhlédnuto: 10x

Vikend (30 a 31.8)předemnou,moje draha polovička vyrazila ze znamymi na vandr na Pulčinske skaly-kdybych neměl v patek nočni jel bych snimi a tak jsem zustal o vikendu slaměny vdovec costim V sobotu dopoledne sedim venku a popijim kafčo a jen koukam jak to kolem jezdi,nu což pojedu se projed taky CHrstnu zběsile do sebe kafe a už valim oblikat hadry,za 5min.už sedam oblečen na Kawu a vyražim smer Bystřička motobar.Tam dam birela a spět do Rožnova a dal Hutisko solanec a Velke karlovice.
Puvodně jsem chtěl zajed na Kohutku na knedliky z boruvkama,ale nakonec jsem to přehodnotil a v Karlovicich stačim smer Bumbalka kde neodolam napisu česnečka a Oravske syry Řadně nasycen pokračuji přez serpentiny kolem Šanci a nechavam se unest a trošku tomu davam kotel,140km/h přece neni velka rychlist V jedne zatačce sem viďel na asfaltu flastr jako prase(minuly tyden tu borec sejmul dvě auta a on to nepřežil)ten flajstr zaschle krve mě tak vyděsil že jsem radši tomu ještě vic roštnul až jsem si v zatačkach škrtnul stupačkama o asfalt a padil z osudneho mista rychle pryč,no paradně jsem to klopil dal do Frydlantu do peny pro koleno,10 piv a hura dom vařit ho a grylovat,Paradni sobota a najeto kolem 130km
Neděle:brouzdam po netu a tu jsem si vspomel že jsem se chtěl jednou podivad do Tošovic na Heipark http://www.motorkar...act=poi&did=2259
Pišu Honzovi z Opavy jestli by nahodou nejel z počatku to vypadalo že jo,ale bohužel nakonec musel k rodině a tak jdu otravovat dalšiho tentokrat Jirku metala ten po včerejšich oslavah dne horniku kterych se zučastnil proto že miluje nadevše šachtu si jaksi netroufa usednout na bika bo by ještě asi nafoukal zbytkač a tak skouknu mapu kudma tam se dostanu a vyražim
Heiparku davam kyselicu však su valach tak co ineho si dat a udělam par fotek vyražim zpět přez Jičin,Mořkov,Frenštat,Kunčice kde na semaforu sviti červena,kokam dopředu a co nevidim,nějaky povědomy kufr no stal tam Dru na sve kawě řikam mu kam jedeš a on že zjasně vytyčenym cilem rovnou za nosem [lol] Bohužel blikla na semaforu zelena a protože jsem měl opět chuť trochu vic řezat zatačky a Dru by mi asi nestihal vyražim zběsile kupředu smer Podolanky na Srdce bezkyd.Odtamtuď ještě zajedu udělat par fotek na Ondřejnik na chatu Solarka a pak už dom nadatlovat dnešni denik [lol] [lol] najeto 152 km
Co napsat zavěrem byl to super vikend bez drahe polovičky [lol] [lol] [lol]

rici07 (0) napsal 14.09.2014 v 12:07

A to je ta zamě česká domov můj

istonbike (2) napsal 05.09.2014 v 11:43

Perfektně ZUBovsky napsáno a parádní fotky

Tuareg-Tengai (1) napsal 03.09.2014 v 21:29

koukám super výhled a ta panoramata

snorhule (0) napsal 01.09.2014 v 08:39

super

Zub47 (2) napsal 01.09.2014 v 04:38

Všem na ktere jsem vtom kvaltu zapoměl se velice omlouvam

tatíkPé (9) napsal 31.08.2014 v 23:19

A na tatíka jsi jaksi pozapomněl .

Kolic (2) napsal 31.08.2014 v 21:40

podle těch předposledních fotek to vypadá, že ti Kawa umí jezdit i do kopce.

shumi-p (0) napsal 31.08.2014 v 20:20

kurde a kemě se neztavíš :´- ,mohli jsme to provětrat spolu

babula (0) napsal 31.08.2014 v 19:59

owenovic (12) napsal 31.08.2014 v 19:29

Zub47 (2) napsal 31.08.2014 v 19:20

Jsem rad že jsem podal řadny rapord a Honza ma pravdu semafor jsem si splet ztim startovacim na moto GP

owenovic (12) napsal 31.08.2014 v 19:07

Škoda Přemo ,snad příště, ale dal sis to pěkně. A u toho semaforu jak píšeš nebud jako na GP velké ceny

Václav69 (0) napsal 31.08.2014 v 17:39

Pěkný výlet

DRU2142 (0) napsal 31.08.2014 v 17:15

No to teda je, máš pravdu Náčelníku. Hele Zoubku, když jsem ti řekl na tom semaforu při te zelene "Jeď" nemyslel jsem, že maš zdrhnout jak sršeň, ale, že maš jet první a já pojedu za tebou. No jak jsi zmizel za pár zatačkama, tak jsem pochopil, že asi dál pojedu sám. No nic snad příště.

YPetra (0) napsal 31.08.2014 v 17:09

Proč jezdit daleko, když u nás je tak krásně

JirkaMetal (1) napsal 31.08.2014 v 17:01

Jo jo, je u nás pěkně na Moravě

BLUESAVAGE (2) napsal 31.08.2014 v 17:00

Pěkně obsáhlé hlášení

• Zavření šoupátek 2016

Myslel jsem že to letos už nestihnu,ale přece se nakonec zadařilo (s) :-DD a nokroucenych krásných 90 kilasku po okolních vesničkách :-DD a myslím že letos už je konec Takže příští rok AHOJ (y) (y) (y)

Vloženo: 26.12.2016
    Uskutečněno: 26.12.2016
  • V pekle sudy válej

Co když v pekle jednou skončím tak sem byl zvědav jak to tam vypadá :! tak jsme se rozhodli že se tam zajedeme podívat,ale kde vchod do pekla hledat no přece v Pekelných dolech V patek odjezd a v neděli návr

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.07.2016
    Uskutečněno: 01.07.2016
  • Pustevny 2016

Sedim doma,čumim do blba a uvažuju mam si dat pivko v tom mi moje polovička povida-nezajedem se mrknout na Pustevny ,jsou tam pry sochy ze dřeva.Seru na pivo(dam si ho až přijedem zpatky) a už valim na sebe hazet ha

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016