Ducati 848 (2010)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 26.8.2012
Aktualizováno 7.3.2018

Vloženo: 23.08.2014, Uskutečněno: 22.08.2014, Stav tachometru: 14376 km, Zhlédnuto: 2x

Opět po roce jsem si šel vyzkoušet Harleye a to konkrétně nového Breakouta. V Praze jsou prostě jedničky, skvělí přístup, motorku jsem měl na 6 hodin. Tento model se mi velmi líbí a byl jsem zvědav, jaký na mě udělá dojem při jízdě. No, bohužel to no, stále jsem ještě k tomuto typu motorky nedorost, nebo nezestárl, já nevím. Bohužel k němu přistupuji jako jezdec na supersportu a tady je asi kámen úrazu. Haryk prostě nejede, vůbec nebrzdí, nechce se mu zatáčet, je těžkej jak kráva. Ale abych jenom nehanil. Má i něco do sebe, impozantní vzezření, posed za řidítky je úžasný, sedíte nízko, ruce široce roztažené, cítíte se jako král. Bohužel jsem v zatáčkách neustále dřel stupačky o zem, jinak Haryk byl v pohodě, snesl by fakt hodně, rám supr, pěkně pevný jak skála.

123ps (39) napsal 25.08.2014 v 06:12

Čau Dejve, Breakouta jsem si vybral na starý kolena Bohužel mi nevyšla předváděčka, ale jsem na něj hodně natěšenej. To mě mrzí, že jsi si ho neužil. Napiš prosím více do SZ. Díky

Figi25 (59) napsal 23.08.2014 v 20:48

tak zkus a uvidíš je to fakt něco jiného než klasicky Harley...

DejvGSR (52) napsal 23.08.2014 v 20:39

Už mi ho nabízeli, když jsem jim řekl že jezdím na Ducati . Uvidíme, za rok tam zase půjdu něco testnout. Ale prozatím tento styl motorek mi bohužel fakt nic neříká, jízdně. Jinak koukat na ně se dá, to zas jo.

Figi25 (59) napsal 23.08.2014 v 20:36

Doporučují vyzkoušet řadu V rod pokud si nezkoušel...Motor od Porsche a brzdy Brembo dost návykové a ten motor jak tahá to je šílené

DejvGSR (52) napsal 23.08.2014 v 20:32

Jo tak nejsem sám, komu se to nezdá. Ta zadní guma 240 ovladatelnosti moc nepomohla, ale má to tak trochu vypadat jak drakster. A tem jezdí jak známo jenom rovně. Ty brzdy, ... no párkrát jsem šel do plných a trochu se to zlepšilo, asi jak se otřela ta sklovitá vrstva z desek. Pak už to bylo lepší. No s Harykem se musí brzdit oběma najednou, jinak tu lokomotivu nezastavíš.

Figi25 (59) napsal 23.08.2014 v 20:21

Jel jsem na tom a brzdy hrozne jak píšeš a strašné vibrace do řídítek...na to jak je to pěkné tak nic moc čekal jsem více ...to byl stokrát lepší Fat Bob který jsem si užil a není tak vidět jak Breakout..

• Ducati příprava na sezonu 2018

Sice pracuji na Drobkovi, ale Ducina také potřebuje své. V Ducati Praha v doprodeji byl k dispozici ve slevě originál zadní karbonový blatníček nad zadní kolo. Vždy se mi moc líbil, ale ta cena nad 5 tisíc byla tak troch

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.12.2017
    Uskutečněno: 25.12.2017
  • All Ride Show

All Ride Show Praha Holešovice 2017-10-29 Díky upozornění od Františka jsem se vydal na velmi zajímavou výstavu. Moc povedená akce na sklonku letošní sezóny. Krásné stroje s péčí umělců, fantastické prostředí staré výro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.10.2017
    Uskutečněno: 29.10.2017
  • Nádherný podzim

Tak se paradoxně v polovině října udělalo nádherné počasí. Využil jsem víkendu k projížďkám, v sobotu na VFR a dnes v neděli na 848.Všude plno motorek. Ale bylo to zatraceně zrádné, v dubském údolí některé zatáčky vlhké,

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017