Kawasaki KLE 500 (2006)

Vlastník Mardug
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 30.9.2015

Vloženo: 09.07.2014, Uskutečněno: 09.07.2014, Stav tachometru: 22000 km, Zhlédnuto: 4x

Samotná výroba plexi byla zajímavá a moc jsem nevěřil že se to povede, a už vůbec ne na první pokus. Výsledek je na fotce, myslím že to nejní špaténka, když je štít namontovaný na motu, tak ani není vidět že na formě neseděl přímo v polovině a tak je tvarovaný trochu více na jednu stranu. Napodruhé jsme vyráběly plexi kamarádovi na BMW 650 GS. Výsledek byl ještě o kousek lepší.

Forma ze sádry, dotvarovaná hlínou, plexi 4mm hobby plast, řezáno přímočarkou a naohýbáno v horkovzdušné troubě.

V boudě se už hřejí nové pneu K60 Scout.

• Údržba po letní sezóně.

Úrodné léto a spousta najetých kilometrů. Na dovolené jsem na motorce při offroudění provedl první defekt - naražený svod, který se odrazil od hlavy válce -motorka dostala tuning a řvala jako prskolet. Svod je prohnu

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.09.2015
    Uskutečněno: 30.09.2015
    Tachometr: 32000km
  • Probuzení ze zimního spánku.

Po zimě bylo třeba udělat řadu věcí. Přední brzda - Odborná konzultace přinesla zajímavé zjištění - třmen je z jedný strany zatuhlý a kotouč má v sobě brutální drážky. Na bazaru jsem za 1500 sehnal nový z KLE rok 9

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.05.2015
    Uskutečněno: 21.05.2015
  • Do Českého Krumlova a zpět.

Kamarádi odjely na vodu, že prý sjíždět Vltavu. Sám jsem plánoval nějakou delší vyjížďku, tak jsem si řekl, že bych to mohl směrovat právě k Českému Krumlovu, kde budou přespávat. Nakonec se z toho vyklubal čupr cca 6

Vloženo: 09.07.2014
    Uskutečněno: 20.06.2014