BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Miliny
Vloženo 21.5.2013
Aktualizováno 16.3.2015

Vloženo: 19.06.2014, Uskutečněno: 26.05.2014, Stav tachometru: 68475 km, Zhlédnuto: 14x

Když jsem se vrátil z motovýletu po Evropě, nechal jsem si motorku odborně seřídit v Car Servisu na Praze 3.

Dostal jsem seznam oprav, které byli provedeny a také seznam použitého materiálu. Když jsem motorku dostal zpátky, byla zase jako vyměněná.

materiál:
- olejový filtr OC91
- olej do převodovky MTX 75W-140
- motorový olej Actevo 4T 20W-50
- zadní brzdové destičky MCB7075SH
- gumička průchodka
- platový kroužek

Pánové mi také opravili kabeláž ke spínací skříňce (starý kabel se stářím přepůlil), ale prý bude lepší celou kabeláž od zapalování vyměnit. Tak jsem ji rovnou objednal.

Byl jsem ujištěn, že je na motorce ještě potřeba něco udělat, ale že to ještě nespěchá a že mi tyhle věci udělají v zimě, kdy to stojí méně peněz. Supr jednání. Konkrétně se jedná o přetěsnění převodovky, která trochu podtéká.

No, motorka je zase jako nová a já se zase můžu bezstarostně vozit

milan1963 (278) napsal 19.06.2014 v 15:16

• Ventil KO

Tak se mi stala taková nemilá věc. Vracel jsem se z dovolené, když mi motorka přestala táhnout za plynem. Tak tak jsem dojel na benzínku (Devět křížů na D1) a po ubrání plynu mi motorka chcípla. Bylo to stejné, jako kdyb

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.09.2015
    Uskutečněno: 04.08.2015
  • Tank pady

Tak jsem na motorku namontoval další doplněk. Jedná se o ochranné nálepky na nádrž. Koupil jsem je přes ineternet u značky Wunderlich Dost mě překvapilo, za jak krátkou dobu mi přišly. Asi za 3-4 dny jsem je držel v

Vloženo: 08.07.2015
    Uskutečněno: 06.07.2015
  • SW motech držák navi/mobilu

Tak jsem si udělal radost a pořídil si nové pouzdro na navi/telefon od SW motech. Pouzdro vypadá naprosto fantasticky. Je vybaveno kšiltem pro tlumení slunečních paprsků, což zvyšuje čitelnost displeje, když jedu prot

Vloženo: 16.03.2015
    Uskutečněno: 14.03.2015