Kawasaki KLR 650 (1998)

Vlastník MaaRtyCZ
Vloženo 27.5.2011
Aktualizováno 4.4.2016

Vloženo: 01.05.2014, Uskutečněno: 01.05.2014, Stav tachometru: 39171 km, Zhlédnuto: 27x

Po loňské dovolené v Rakousku (najeto kolem 3000 km) motorka začla konzumovat olej ve větším než přípustném množství (litr na tisíc km). Neměl jsem chuť ani čas to dávat mechanikovi do Luk nad Jihlavou (HONSA), který dělal opravu před dvěma lety (výbrus, novej píst.. ) v hodnotě 18,5 tisíc, protože mu oprava trvala dlouho a nebyl jsem si jistý kvalitou. Dal jsem to jinému mechanikovi, který mi byl doporučen jako spolehlivý a kvalitní (i když ne příliš rychlý).

Po rozborce, z které jsem pořídil fota v galerii, je vidět že předchozí mechanik použil staré těsnění nastříkané stříbřenkou! (těsnění není na foto, ale viděl jsem ho).

Celková cena opravy byla ke dnešnímu dni 6500 kč - těsnění hlavy a ventilů, těsnění válce, vaření hlavy a oprava závitů, ventilové podložky, vymezení vent. vůle, olej, filtr, brzdové kapaliny, nová řetězová sada, napínák rozvodového řetězu...

Tuareg-Tengai (1) napsal 02.11.2014 v 20:53

takovímu bych napsal super recense já dělal neco podobnýho když sem ji koupil

• Nové sedlo

Konečně se KLRko dočkalo (a přítelkyně) a na moto je nové sedlo od DDT Seats z Mohelna. Cena Sedla je 5500 kč. Suprová spolupráce a domluva a je to fakt znát, supr práce. Namontována zásuvka na 12 V, plus redukce USB.

Vloženo: 18.08.2013
    Uskutečněno: 18.08.2013