KTM 690 SM (2008)

Vlastník W.Geronimo
Vloženo 14.7.2012
Aktualizováno 5.4.2015

Uceni se po zadnim boli.

Vloženo: 16.03.2014, Uskutečněno: 16.03.2014, Stav tachometru: 21200 km, Zhlédnuto: 9x

Na podzim jsem si ustlal pri trenovani jizdy po zadnim .
Ted se budou napravovat skody:
Bude se kupovat nove zadni zvetlo.Dam tam kourove led.To se mi moc libi.
Bude se davat nova radicka a nova stupacka.Je pravda ze by se to dalo za par korun opravit samodomo ale ja mam radsi kdyz je moje kacka dokonala)
Akorat s tim levym plastem na nadrzi pockam.Premyslim ze budu davat motorku celou do karbonove folie tak by to byly asi zbytecne vyhozene prachy.
Dam sem fotku jak to dopadne kdyz si moc vrknete a uz to nestihnete shodit zadni brzdou)
Jeste ze se to ucim na volnem place a v malych rychlostech.

ktmkarlos640SMC (0) napsal 26.03.2014 v 19:24

není nad padáky doufám že mě nepotká ta samá situace, hold 100x to vyjde a 1x ne

W.Geronimo (0) napsal 16.03.2014 v 11:55

Jo jo ty padaky co jsem si nechal udelat toho chytly dost a v podstate se jim nic nestalo.Udelal jsem dobre ze jsem je namontoval.

Machy07 (0) napsal 16.03.2014 v 11:48

Tak hlavně že se nestalo nic tobě Motorka se opravy a bude ještě hezči aspoň jsi využil ty padaky

• vymena spojkoveho valecku

Tak se me podezreni z podzimu potvrdilo. Kdyz se mi zavzdusnila spojka mel jsem rozebranou pumpu na spojce.Mel jsem podezreni ze propousti ty dve gumicky na pistku. Provizorne jsem je roztahl pres noc a rano to vsechno s

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.04.2015
    Uskutečněno: 03.04.2015
  • Tak zase nejaka ta pece o moji KaTceMku.

Koukal jsem ze jsem sem jiz dlouho nedal zadny zaznam tak to napravim . Zhruba pred dvema mesici se mi zavzdusnila spojka takze doslo na vymenu oleje a odvzdusneni.Opet funguje jak ma. prisla mi nova guma tak jen co

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.09.2014
    Uskutečněno: 26.09.2014
  • Tak jsem sebou zase plesk.

Opet temer nulova rychlost ale jehlici na krajnici je svine :-) Tak dam sem fotky at se taky pokochate.

Typ: Havárie
    Vloženo: 01.06.2014