Suzuki GN 125 (1998)

Vlastník Mi3ka
Vloženo 26.4.2010
Aktualizováno 18.12.2013

Vloženo: 18.12.2013, Uskutečněno: 30.09.2013, Stav tachometru: 32740 km, Zhlédnuto: 27x

Nastal čas, kdy se musela Zuzanka vydat zase do světa. Už jsem přestával doufat, že se to vůbec letos podaří i když jsem to absolutně nechápal, protože jenom blázen by nechtěl tuhle vynikající motorku. Ne opravdu, za dobu co jsem ji měl si na ni nemůžu ani slůvkem stěžovat. Skvělá motorka na naučení, lehká, obratná, úsporná a spolehlivá. Zní to sice jak z inzerátu, ale je to tak.
Nezbývá mi než jen popřát novému majiteli, aby mu Zuzína sloužila stejně dobře jako mě a aby zažíval jen a jen skvělé zážitky.

• Zima 11/12

Tak jsem se rozhodl, že Zuzku hodím trochu do pucu a na zimu sem ji rozebral. Odpoledne jsem pak trávil odstraňováním rzi (čily koroze), odmašťováním a natíráním rámu a všeho co mi přišlo že by chtělo oživit. Večery větr

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.05.2012
    Uskutečněno: 05.05.2012
  • Hurá domů

Večer začlo pršet, nejdřív jen taková přeháňka, pak další a v noci pro jistotu začalo a s drobnou pauzou nepřestalo až do rána. Sbalili jsme věci, namontovali baterii a vyrazili. Sice Zuzka nechtěla chytit, ale po roztla

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.07.2010
    Uskutečněno: 18.07.2010
  • Sraz PAVů

Tak mi v týdnu volal kamarád jestli pojedu na sraz PAvů, chvilu jsem se rozmýšlel, ale nakonec jsem usoudil, že nápad je to dobrý a jak jsem měl zkušenosti z předchozích výletů, určitě to nezklame. Nezklamalo. Sraz jsme

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.07.2010