Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 16.11.2013, Uskutečněno: 24.09.2013, Zhlédnuto: 14x

Po delší odmlce pokus o nápravu - doplnění deníku
"Než někam pojedem, musíš mě kousek svézt", slova mé milované sice padla na úrodnou půdu ale pořád nějak nebylo kdy, do doby než sama přišla s nápadem a návrhem oslavit narozky mojí maličkosti vyjížďkou a zároveň spojit příjemný s užitečným - přepadem staršího syna (kuchtí v Mexické ve Slaným).
Vítr a občas sílící déšť ustal až v Telči, s úsměvem kvituju sounáležitost dámské obsluhy pokladny na čerpačce Shell v Budějkách - po otázce jestli chci paragon a mé odpo, že jedině v případě, že bych ho dal k proplacení manželce, projevila paní příkladnou solidaritu chichotání celého osazenstva, mě nevyjímaje.
Český Krumlov - troška toho trajdání (muzeum tortury, voskovek, motorek, zrcadlový bludiště) a pak dál.
Azyl - nocleh poskytl penzion s restaurací Marjána v Mníšku pod Brdy - bezva personál, ceny i vybavenost - moc chválím a doporučuju.
Krátce po snídani směr Karlštejn - hrad před náma zašili někam do lesa dál od cesty, Křivoklátsko - klikatý silničky lesem, listí na cestě dávalo tušit blížící se podzim, bahno a binec z náklaďáků a traktorů nabádal k opatrnosti, Lány - pan prezident se nekonal, teda konal ale až později. Stochov, Slaný - přepad se vydařil, krátký posezení, káva, zákusek a domů, po cestě se míjíme s prezidentskou kolonou opouštějící Moravu. "Kousek svezení mé milované ať si zvykne" se rovnal 817ti km ve dvou dnech.
Ještě drobnost : po návratu mi bylo sděleno, že ani netuším jaký mám veliký štěstí, absolvovat prý cestu na předchozí motorce (Suzuki GSX 600 F), má milovaná by prý šla na vlak směr Brno už v Telči. Jak jinak, má pravdu - mám VELIKÝ ŠTĚSTÍ a SKVĚLOU ŽENU!

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015