Honda VFR 800 (2006)

Vlastník cesil
Vloženo 27.7.2012
Aktualizováno 11.11.2012

Montáž padacích protektorů

Vloženo: 18.08.2013, Uskutečněno: 11.07.2013, Stav tachometru: 17000 km, Zhlédnuto: 15x

Po úvaze, že je lepší zničený protektor než zničený plast, jsem se rozhodl pro montáž protektorů.
Jelikož na VFR se montují protektory dvěma způsoby, dlouho jsem se rozhodoval, který nakonec použít - zda vrtat či nevrtat do plastů.
Nějak jsem přestával věřit tomu, že plocháčky na kterých určitý výrobce montoval padáky a tudiž se vyhl vrtání- neprorazí chladiče a proto jsem se rozhodl pro Rutanovy padáky.Zavolal jsem do firmy h2moto a tam jsem objednal jak padáky tak i montáž.Ochota a profesionalita servisu mě utvrdila ve správnosti volby.
Za 2 hodiny vyvrtáno a namontováno.
Spokojenost- doufám, že nikdy nebudu muset vyzkoušet pevnost a správnost volby.

• Příprava na sezónu 2014

Konečně... už to pro mně začalo... vyměněny staré a ojeté Metzelery za nové, voňavé a snad lepší Michelin Pilot Road 2... Odstarněny stupačky a držáky u spolujezdce- dočasně,možo namontovat během chvilky- ale tak se mi

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.03.2014
    Uskutečněno: 09.03.2014
    Tachometr: 19700km
  • Rychlovka přes tři státy.

Ráno jsem se rozhodl , že odpoledne nykopnu VFR a zajedu se projet- jak už konečně neprší.Rychle jsme se dohodli s Kazim. Kazi dotankoval svou zelenou kobylu a vyrazili jsem směr Ustroň(PL) kde jsem se krátce prošli cen

Vloženo: 22.09.2013
    Uskutečněno: 22.09.2013
    Tachometr: 19000km
  • Setkání majitelů a příznivců Hondy NTV revere, deauvill

Je 24.8.- jedena z mála sobot, které mám volné a proto chci vyrazit někam na své motorce.Volám známému Kuzmičovi- známe se celkem dobře- nikdy jsme se neviděli, ale za to jednou spolu telefonovali Samozřejmě jsem ho pr

Vloženo: 25.08.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013