ČZ 125/476 (1977)

Vlastník mickaelb
Vloženo 17.8.2012
Aktualizováno 17.8.2012

Vloženo: 19.08.2012, Uskutečněno: 02.04.2006, Zhlédnuto: 15x

V roce 2006 odstartovala moje epocha na této motorce, do té doby jsem se na ni mohl jen dívat :) Až po získání ŘP mě ji otec půjčil na projížďku. S odstupem času mu za to musím poděkovat, protože jinak bych ji určitě nějak poničil a podobně. Takže nastala ta chvíle, do té doby jsem (legálně) jezdil jen na padesátce a tak přechod na 125ccm pro mě byl pořádný skok. Na fotkách je vidět v jakém stavu jsem ji dostal k užívání, lehce zašlá, ale pořád velmi zachovalá, na tachometru 10tisíc km, posilube ješte v provozu, stále originální pneumatiky... A tak začly kratší, ale i delší vyjíždky a první větší zkušenosti na motorce v provozu...

EMDVATÉ (0) napsal 20.08.2012 v 23:10

Nádherná zachovalá číza, dávám plnej počet

• Vyjížďka po Valašsku

Dnes jsem byl provětrat mašinu po valašských kopcích a zatáčkách. Stavil jsem se v prvním Valašském motomuzeu v Senince, bohužel jsem dojel 10 minut po zavíračce, tak snad někdy příště. Na motorce se nevyskytly žádné p

Uskutečněno: 19.08.2012
  • Něco o GO a znovuzprovoznění motorky

12. července jsem se jel projet, jenže jsem už nedojel, motorka přestala jet a následoval odtah, naštěstí jsem byl asi jen 10km od domova, tam jsem násleně rozebral motor a zjistil co se stalo, byl propálený píst. Příčin

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Fotky z doby "před autem"

Vyhrabal jsem nějáké fotky ještě z doby kdy jsem na ní jezdil jako na hlavním dopravním prostředku, resp. tehdy už to bylo asi poslední dva měsíce, poté už jsem na ní nejezdil a stála ve stodole. Na fokách jsou ještě v

Uskutečněno: 25.05.2008