Yamaha XVS 125 DragStar (2000)

Vlastník Žabinátor
Vloženo 8.1.2012
Aktualizováno 14.4.2013

Vloženo: 02.06.2012, Uskutečněno: 02.06.2012, Zhlédnuto: 25x

Tak dneska jsem svoje výfuky seznámil s kamarádem vrtákem a tetou Bosh (vrtačka :D ). Né že by se mi originál zvuk nelíbil, to ani náhodou, je naprosto parádní a na dvácu vysoce nadstandardní, ale neni slyšet moc daleko... tak jsem si v dílně obrobil hlazenku s navařenym vrtákem a poslal jsem to tam, v hlavní trubce cca 20cm od ústí ven jsem provrtal přepážku. Zvuk má nyní silnější bas a je slyšet mnohem dál. Co mě na drakoušovi trápilo, byl sitič, kterej musel prohřívat motor alespoň 4 minuty a to i v teple (a pokaždý z garáže), jinak motorka na prvnim semaforu začala chcípat (problém se dal prostě řešit delšim prohřáítim motoru, drakouš zkrátka za studena nejel). Po provrtání sitič absolutně neni třeba použít, asi motor získal lepší tah. když už jsem byl u těcg hlazenek, tak jsem si přidělal dozadu parádní, víc jak 1m dlouhej stožár na vlajku, hned jak někam vyjedu, uploaduju fotky. Celkově se mi úprava myslim povedla a vyplatila.

nakajama (0) napsal 03.06.2012 v 11:47

čest vrtání je standart jak jde za plynem? hoď fotky

• Výlet do českého ráje

V sobotu jsem strávil krásný den na okreskách českého ráje s né tak krásným povrchem, ale jinak byl výlet parádní, najel jsem na něm něco málo přes 150km a pokořil tím svojí již 2. tisícovku za řídítky drakouše. A hodnoc

Vloženo: 27.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
  • Prodloužený víkend na vysočině

Ve čtvrtek po obědě, jsem celý šťástný, v pekelnym vedru, zatáhl sytič a vyrazil jsem směr Kolín. Tam jsem natankoval, občerstvil se a v dokonalé náladě v záři odpoledního slunce jsem si to bublal dál, na Žďár nad Sázavo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.04.2012
    Uskutečněno: 29.04.2012
  • Praha-Kostelec nad Černými Lesy-Praha

Dneska celý den krásně svítilo sluníčko, ale foukal ledový vítr, ani ten mě ale neodradil od krátké projížďky a tak jsem odpoledne vyparkoval z garáže a vyrazil... projížďka mi ubíhala hrozně rychle a mě se nechtělo zpát

Vloženo: 09.04.2012
    Uskutečněno: 09.04.2012