Honda CBF 125 (2011)

Vlastník Zoido
Vloženo 26.9.2011
Aktualizováno 6.5.2014

Vloženo: 16.01.2012, Uskutečněno: 24.12.2011, Stav tachometru: 6000 km, Zhlédnuto: 14x

K vánocům jsme si udělali radost a našli jsme pod stromečkem nabíječku baterií a přídavné zadní světlo.

Nabíječka je od firmy Saito, model ProCharger "Compact". Jedná se prý o inteligentní mikroprocesorem řízenou nabíječku všech možných druhů baterií. :) Uvidíme... líbilo se mi že u ní byl i kabel, který má na jedné straně očka a na druhé straně se pomocí konektoru připojuje k nabíječce. Kablík tedy může být trvale připojený k baterii. Pro nabití není třeba vytahovat baterii, ale pouze zapojit konektor a zapnout nabíječku. Není moc velká, cena byla taky pěkná a baterii nabila. :)

Přídavné světlo je od firmy Louis model "Narrow+Long". Jedná se o LED koncové a brzdové světlo s osvětlením SPZ. Jen řeším jak ho přidělat. Zajímalo by mě jestli je možné přimontovat ho na spodní hranu držáku SPZ tak aby osvětlovalo značku ze spodní strany. A hlavně aby pak koncové a brzdové světlo nesvítilo příliš vysoko. Uvidíme, stejně mě každou chvíli zastavují policajti a oni mi to vysvětlí... ale pokud s tím někdo máte zkušenosti tak se rád nechám poučit. :)

Až se mi to povede namontovat tak sem hodím další fotky.

Tak po delší době používání nabíječky i přídavného světla musím konstatovat maximální spokojenost. Nabíječka nabíjí a světlo svítí...

• Vzduchový filtr

Po prozkoumání vzduchového filtru jsem si řekl, že už by asi chtělo koupit nový... No ale proč kupovat papírový, když může být bavlněný... :) Objednal jsem filtr od firmy DNA, který je velikostně shodný s originálním. K

Vloženo: 21.09.2013
    Uskutečněno: 21.09.2013
    Tachometr: 22000km
  • Vyjížďka v okolí Trutnova

Rozhodl jsem se sem vyvěsit pár dalších fotek a popis krátkého výletu v okolí Trutnova, který jsem několikrát absolvoval a velmi se mi líbil. Výlet jsem začal na Shellce v Trutnově (bod A). Vyrazil jsem směrem na Mlad

Vloženo: 20.12.2011
    Uskutečněno: 02.10.2011