Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

První "vyjížďka", první jawení

Vloženo: 09.12.2011, Uskutečněno: 09.12.2011, Stav tachometru: 47 km, Zhlédnuto: 3x

Dnes jsem po zkrácené škole a pár domácích povinnostech konečně vyjel! Jezdil jsem sice v rámci asi 200m kolem baráku.. Po hodince jsem měl povinnou zahřívací pauzu.. Přesto že mi zima nebyla a ani jsem nebyl na dotek chladný, čajík jsem si prostě dát musel.. Po další hodince jsem zas na "chvíli" vyjel.. No, daleko jsem nedojel.. Respektive, dojel jsem dál než obvykle, ale zpátky už ne Podřazoval jsem, a při zmáčknutí spojky prdlo lanko.. Za 5 minut jsem to dotlačil domů a šlo se jawit Jelikož nemám náhradní lanka, musel jsem vzít jedno takové cosi z nulapětky.. To bylo trošičku kratší či co, takže jsme na tom tu hodinku přibližně strávili.. Když jsem zjistil, že je konečně zas vše tak, jak má, dal jsem si ještě jedno kolečko, a šel spokojeně domů.. Připravovat se na zítřejší vyjížďku a oslavu

Pilníček (0) napsal 09.12.2011 v 21:54

No to gratuluji k Mustafu ,za chvilku můžeš namontovat na něho lyže ,a udělat z něho Šveďáka Už tam,máte u vás na západě sníh?

T-1000 (3) napsal 09.12.2011 v 21:45

Ano, vliv Samozvaného se pozná i na dálku...

Endy (3) napsal 09.12.2011 v 20:02

Pokud nepočítáme prasklý stojánek, je to první závada - kéž by i všechny následující byly takovéhle prkotiny! Líbí se mi, že sis operativně a samostatně poradil. Že by dobrá škola?

• Večerní projížďka aneb vrátíme se zítra.

Každej ví, že čas od času je potřeba nějaká pravidelná údržba motorky. A každej určitě zná ten pocit, když má už konečně hotovo a rád by se za odměnu projel. No.. tak v devět večer jsme s Kájou, majitelem čínský čtyřko

Vloženo: 30.05.2013
    Uskutečněno: 18.05.2013
  • Sezona konečně začala

Prvních pár kilometrů tenhle rok, a hned jak mam radost ze života :-DD

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • První start 2013

Konečně se mi zase povedlo rozhejbat Mustanga.. No nevim jestli si dokážete představit, jakou mam radost :-DD http://www.youtube.com/watch?v=SKFYlT3aFck

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2013