Yamaha WR 250X (2011)

Vlastník r.ricci
Vloženo 22.7.2011
Aktualizováno 10.10.2012

Vloženo: 30.11.2011, Uskutečněno: 28.11.2011, Stav tachometru: 3850 km, Zhlédnuto: 9x

Od přezutí na endoro kola jsem se těšil na pořádné projetí. Před tím jsem jen vždy udělal jen několik kilometrů v okolí. Pondělí 28. listopad, slunečno, 8 st.C. Vyrazil jsem směr Tišnov a pak údolím Svratky do Borače a zpátky. Trasu jsem dobře znal z kola. Tam moc se mi to líbilo, že tu část Tišnov-Borač(asi 5km) jsem jel 4x tam a zpátky(no prostě blázen). Žádný extrémní úseky, pohodové ježdění. Polní a lesní cesty, kus jen úzká cesta pro pěší s prudčím výjezdem a sjezdem. Celkem jsem za ten den ujel jen 80km, z toho bylo 20km po asfaltu. Ale i tak jsem se vrátil pěkně zhuntovaný. Toto na silnici člověk nezažije.
Nezdá se to, ale těch 31 koní s motorkou pěkně cvičí. Takže musím jezdit a jezdit, aby motorka poslouchla mě a ne já jí...
Věděl jsem, že to určitě přijde, "konečně" jsem moji krasavici položil. Lehké přibrzdění zadní brzdou na mokrém listí, které zakrývalo mokrý jíl, a už jsem oba leželi. Já i motorka jsme to přečkali bez jakékoli úhony. Jenom moje ego bylo maličko pošramoceno.

• Montáž šusplechu.

Už delší dobu jsem se koukal po nějakém krytu na motor. Asi dva roky zpět jsem se pokusil si ho vyrobit sám, ale z jeho podobou jsem nebyl spokojen, tak na motorce to bylo jen chvilku. Jednou při koukání po nějakém zají

Vloženo: 08.08.2015
    Uskutečněno: 08.08.2015
    Tachometr: 19350km
  • STK

Protože uplynuly čtyři roky od koupě, bylo nutno vykonat STK. A tak bylo třeba mašinu uvést do "schváleného" stavu. Hlavně znovu nasadit motardová kola a obutí. WéeRko kontrolu absolvovalo bez jakéhokoli problému. Než

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.08.2015
    Uskutečněno: 15.07.2015
  • Státní svátek

Z mého pohledu jsem tento státní svátek oslavil velice důstojně. Asi tři hodiny v sedle. Motorka je o svobodě, tak jsem ten svátek znovu nabyté svobody náležitě "OSLAVIL". A počasí snad ani nemohlo být lepší. Jasno, bezv

Vloženo: 17.11.2013
    Uskutečněno: 17.11.2013