Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník SPIJKER
Vloženo 5.5.2011
Aktualizováno 16.11.2019

Olej, desky, filtr, svíčky a tlumič řízení

Vloženo: 03.08.2011, Uskutečněno: 27.07.2011, Stav tachometru: 12010 km, Zhlédnuto: 15x

Vašik (WenCa) konecne dodelal montaz tlumice rizeni, protoze olej, filtry, svicky a desky uz byly tejden hotovy a cekalo se jen na ten pitomej uchyt... Ted uz je zase u panicka.. pujde do inzerce.. treba se najde nekdo kdo by ji chtel..

SPIJKER (95) napsal 22.11.2011 v 00:36

musim rict ze ac je tlumic hodne mekkej a pocitove to muze budit neduveru, kdyz dojde na nlamani chleba, tak podrzi! Tzn. na rolete si riditka klidne lehynce kmitnou, ale nema to vliv na funkci rostlinare a v krizi tlumic nedovoli zavrit (zaklapnout) riditka takze muzes pokracovat na nejblizsi pumpu a vybrat kaštany

SPIJKER (95) napsal 07.08.2011 v 22:08

je to tlumic z R1 07.. nevim kdo jim to dela.. ale je docela mekkej.. WenCa mi z nej ale sliil udelat stelovaci.. proste mu dodela nejak skrceni a uvidime zda bude lip.. kazdopadne za tu cenu co jsem za nej dal je i mekkej ok.. a dolu on se bohuzel nevesel

martasjRSV (509) napsal 06.08.2011 v 11:13

Hmmm málo kdy se vidí na RSV tlumič nahoře nad brejlema. Většinou je schovanej dole. Ale nevypadá špatně co je to za výrobce?

• Velky servis

Vašik (WenCa) vymeni olej, filtry, svicky, seridi ventily, tlaky, vymeni predni desky, taky konecne pridela tlumic rizeni, abych se nemusel bat tankslapperu na tech nasich tankodromech.. a taky opravi radickua to je asi

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.07.2011
    Uskutečněno: 14.07.2011
    Tachometr: 12010km
  • Zavareni chladice u WenCa a nucena vymena prednich dese

zacal slzet chladic..lezla z nej takova bila kejda az jsem se lek jestli neni foukly tesneni nebo jina vykutalena radost italskych techniku.. Ukazalo se, ze se uklepal drzak chladice, ktery drzi na nejtku. WenCa nabidnul

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.06.2011
    Uskutečněno: 30.06.2011
  • Most... první ochutnávání

...to byly časy... po úrvní návštěvě 1:53.5 a myslel jsem si že za chvíli spadnu na 48... jen čistá a obrovská radost z ježdění... prakticky to samý co na silnici...jen trochu víc... bez respektu...bez vědomostí a info

Vloženo: 16.11.2019
    Uskutečněno: 07.06.2011