Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník pribor
Vloženo 22.2.2010
Aktualizováno 28.10.2010

Sezóna v plnym proudu... a píchlo :-( :-D

Vloženo: 24.04.2011, Uskutečněno: 24.04.2011, Stav tachometru: 24494 km, Zhlédnuto: 7x

Pro letošek zatim 1358 kiláčků, ale ne ledajakejch !!! To jaro na mě tlačí a hormony pracujou Moje slušný chování k motorkám, kterýho sem si moc vážil ňáko mizí Prostě mašinu naplno užívám ... Kilometry přibejvaj, benoš furt dochází, přijíždim plnej much a se spocenou prdelí a prostě mě Sršník čím dál víc přirůstá k srdci a hlavně rukám ... Dějě se toho při každý projížďce hafo, tak aspoň něco do deníčku
Sobota 9.4.2011. Ráno sem konečně dobrousil a doleštil madlo spolujezdce (docela se to hodí k laufu a zbytku chromu ), pak normální sobota... Zkoušel sem doma zavadit o nějaký maturitní témata, ale venku bylo tak hezky... prostě foťák do kapsy a honem na Dobrošov , samozdřejmě se zastávkou na Lipím za Tomem ... Že by jel semnou, pokec byl po dlouhý době 100% na místě a srandy jako vždy kopec! Uďálo se pár fotek, navedla se motorkářská adrenalinová debata a mě začalo svrbět v zápěstí Vohřál sem tu moji yellow darlin a jelo se oblíbená a solidně najetá cesta přes Novej Hrádek a Nový Město byla pro trochu blbnutí nejlepší... Tomas, jako vždy seděl jak profík spoljezdec a já dával Sršňuli co proto! až mě těch fullgasů, podkopanejch 3 a více kvaltů, vidlí v dorazu a otáček neklesajících po 8tisíc začalo bejt docela líto prostě sme přijeli spokojený a vylítaný !
Dál zmínim moje v životě první motopíchlo . To si to takle v pátek 16.4.2011 šinu za slečnou do Provodova , je to za bukem , ale i tak se mě povedlo píchnout ... No, večír sem dal motorku vedle Golfa do garáže a ráno vyjíždim s pocitem přirezlejch kotoučů k deskám, nebo srostlym kolem k vidlím a maminka slečny na mě: ,,máš asi píchlo." no já čuměl! Bylo to poprví :-D. Svez sem se s nima do Náchoda, nalil do skůtra benoš, volej, vzduch do kol a jel vzbudit sestru, aby dělala druháho řidiče ... Jelikož byla sobota před polednem, řekli mě v Jopecu, že mam půl hoďky na dovoz tý píchlotiny... U slečny doma sme s panem tatínkem nafoukali píchlej zadek co to šlo a se sestrou v zádech sem letěl do pneuservisu. Tam čuměli, že sem přivez celou mašinu a že nemaj vercajk na sundání kola a stojan atd atd. Jel sem do dílny, sundal kolo, vytáh z garáže spísíco Passátka a jel. Kolo a tel. číslo si vzali, při obědě volali, 290 za to chtěli a po celym dopoledni byla motka zase v pojízdnu ...
Projížďka s Lukynem a jeho zásada při jízdě na Hornetoj: ,,má to motor z cebra! - nešetřit" mně ňák víc a víc utkvívá v hlavě :-D. Prostě když mam náladu pod psa, du, omluvim se předem motce a jedu se odreágovat a nasrat pár plechovkářů :-D V pátek 19.4.2011 sem vracel Lukynoj z dřívějška pučený peňauze na benoš, nakonec se z toho stal víc jak dvouhodinovej půlnoční pokec o mašinách a jeho plánovanym sobotnim vejletě s klukama směr Žel. Brod... Dneska sem byl zase při chuti :-D, vzpomněl sem si na Lukyna a popis jeho sobotního tripu... Na esemesku reagoval jako vždy hned a jako vždy kladně , překecal sem ho i přes jeho vytahaný ruce ze včera na Petrovický zatáčky a jelo se... Police a zpět, pak na hráz Rozkoše, Nováč a zpět Náchod ... Projížďka téměř 100%... Plyn, brzda, plyn, plyn :-D, ale Sršni si prostě stačej Petrovický ,,epesgrádes,, , Náchodem - hlavně se stim ne*rat :-D , na obchvatu Skalice 200 v protisměru v zatáčce... Jako vždy supr pokec!!! dál není co dodat, sem natěšenej na další!!!
Když to shrnu po technický stránce... Přední guma pod kytičky, zadek eště počká... Předek desky jakštakš, zadek nemam brzdim jenom předkem, ale mam objednaný Carbon Lorraine , snad brzo přijdou Bez vložky chlastá jak karavana velbloudů, ale stim sem při koupi karbců počítal :-)... Dál a to mě docela vrtá hlavou a štvě, už 494 kiláků přejíždim servis V 24 000km... Motka šlape, filtry, volej, chladičku, brzdovky, čištění a seřízení karbců má na podzim za sebou... z motoru snad žádný pazvuky nejdou, jde jenom o šteluňk ventilů a v servisu maj narváno eště na měsíc a i ta blížící se maturita a tudíš nedostatek financí, zdá se býti problémem :-D (snad se nic nepo*ere a přetáhnutí tak o 1000km vydrží !!!)... u ventilů je poprosim o kontrolu napínáků rozvoďáku... Buď mě šustí v hlavě, nebo ten rozvoďák za jízdy slyšim... hlavně při brzdění a pouštění plynu ve vyšších točkách... z pravý strany motoru, takovej belik s hřebikama občas... nechám to rači odbornejm uším :-) No prostě to vidim na pěknej balík, co pujde jak jinak než do motorky, jen co budou prázdniny a brigáda!!! :-)
Jináč na helmu sem si skoro zvyk, bundu sem lehounce odřel na rukávu o dveře garáže a štve mě to! Rukavice a botky chtěj krém, tak asi objednám něco ve větším provedení na sedla koňů s včelama a lanolinem :-) Jo a mohlo by do maturit pršet :-D jináč to budou nejhorší dva měsíce v životě - učení vs motorka :-D

0x1d2 (0) napsal 25.04.2011 v 11:24

supr to je počteníčko. :D

LukynF. (0) napsal 24.04.2011 v 23:12

Fajn popis, jeste vice afektovany nez muj Supr, taky se tesim na priste a co se tyce pocasi - diky mno At se dari

• Pauza, pryže, servis, držák RZ, Ducati :-)

Zase uběhlo pár tejdnů, tak hlásim, co se děje novýho :-) Děla se hlavně maturita, takže nějaký omezení bylo, ale nejlepší odreagování a útěcha je stejně motorka! :-) Musel sem odmítnout pár scuků a vyjížděk s horneťákem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.07.2011
    Uskutečněno: 21.06.2011
  • Brzdy :-)

V úterý konečně přišly zadní desky Carbon Lorraine RX3 :-) ...a teprf dneska byl čas na to mrknout :-DD 3 šrouby... sundat brzdič... povolit hřídelku, která desky drží... celý to vyprat WD-40 :-DD a čisťounký s novejma d

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 29.04.2011
  • Jaro 2011 :-)

Pokračovat v deníku můžu třeba koupí bundice 4SR Racing Maniac... :-) po vyzkoušení bund od jiných výrobců, pročítání fóra na M.cz a čtení velice pozitivních názorů na výrobky firmy 4SR bylo jasno! Když sem viděl foto bu

Vloženo: 16.03.2011
    Uskutečněno: 13.03.2011