Jawa 650 Classic (2011)

Vlastník CZJawa
Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 2.3.2012

JawaKlub Praha zahajovačka + čištění řetězu

Vloženo: 17.04.2011, Uskutečněno: 16.04.2011, Stav tachometru: 590 km, Zhlédnuto: 7x

Počasí se povedlo ,ráno ještě trochu zima,ale jinak super.Nejel jsem celou trasu,protože už budu mít natočené kilometry na garančku která mě čeká po velikonocích.
Večer jsem se pustil do čištění řetězu - KettenMax opět nezklamal.
Někdo na tuhle čističku nadává - já jsem spokojen. Mazání provádím už bez ní přímo na řetěz.
Všiml jsem si ,že řetěz trochu dře o plastový kryt v místech u zadního tlumiče pérování.Drobná úprava to spraví.

• Základní servis a zase problém...

Po opravdu dlouhe době víc jak 4roky jsem se konečně dostal k napsání nějakých zkušeností s tímhle Pekelným strojem. Za 4 roky najeto pouhých 1000km, tomu se nedá ani divit, motorka je naleštěná pod plachtou v garáži a r

Typ: Údržba
    Vloženo: 16.09.2018
    Uskutečněno: 16.09.2018
  • Rodewisch 2014

Loni jsem záznam z Rodewische tak nějak nestihl zanést do deníku, tak alespoň letošní přírůstek. Po údržbě jel Klacík naprosto v pořádku,bohužel počasí až tolik nepřálo, tak že jsme 3x dostali pořádnou sprchu. Nic méně

Typ: Sraz
    Vloženo: 23.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • Dlouhá to doba

Tak od posledního záznamu uběhlo moře času. Co napsat - Classic žije :-D , protože loni jsme toho spolu moc nenajeli tak jsem se po zimě vrhnul na základní údržbu. Výměna svíček Brisk BR12S , vzduchový filtr Filtron A

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.05.2014