KTM EXC 250 (2005)

Vlastník crasherx
Vloženo 17.6.2010
Aktualizováno 16.4.2022

Vloženo: 01.04.2011, Uskutečněno: 01.04.2011, Zhlédnuto: 19x

Tak a je to tu! Konečně po měsích odříkání a šetření sem si je konečně mohl obědnat a až z daleké Itálie mě došly moje vysněný papučky na zrzečku: Gaerne G-React v oranžové verzi Zatim sem se v nich prošel akorát párkrát po pokoju, ale ten pocit a vůbec ty botky sou nádherný a neskutečný. Až je mě líto je zašpinit :'(

...Jinak pocitově na noze a tak, sedí upe nádherně. Mám 46, sou mě celkem akorát, malinkatá rezerva na pořádný fusakle do zimy tam je. Kloub na kotníku na enduro uplně parádní věc a hlavně ta pohodlnost, uzká špička, nic vysokýho jak to maj kde jaký boty a žádný složitý zapínání a měnění náhradních dílů.
Za tu cenu si myslím, že nejlepší ve své kategorii a aji v té o trošku výš. Přemýšlel jsem ještě nad F3 od Foxe, jak je teď zlevnili, ale proste to se nedá srovnat. Ty F3 mě přijdou jak hodně laciný činský zboží. Žádné tvar, pohodlnost, jen liška na botě. Měl sem je na noze Xkrát, takže vím o čem mluvím... Su rád že sem si je nekoupil.
GAERNE 4E!!!

Edit: Nějak sem je zapoměl vyfotit funglovky, tak tady sou po opravdu lehké projížďce

• prdel, prdel a sem tam předek O:-)

Tož dneska sem byl jen tak trénovat jízdu po zadku a stavění na předek. Všechno už mám opravený a až na gufera ve 100% stavu, tak jsem mohl dát zrzce trošku pokouřit. Na to zadní to celkem de, ale udržet se tam chvilku,

Vloženo: 06.04.2011
    Uskutečněno: 06.04.2011
  • První brázda

Páč sem si po týdnu na horách cca 16.března pěkně dojebal kotník, tak sem byl aspoň na dva týdny mimo. To mě teda řekl doktor. Mě to samozřejmě nedalo a už po týdnu a půl, když nám tu tak krásně svítí sluníčko, sem musel

Vloženo: 01.04.2011
    Uskutečněno: 30.03.2011
  • Zimní údržba

Od půlky ledna do půlky března sem si dal pauzu a řekl si, že udělám radost mojí Kačce a pořádně tu zrzku omladím! :-) Pěkně sem ju dovedl k známýmu do servisu a tam sme se do ní pustili. Mrkli sme na motor, vůle, karbe

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.04.2011