Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník Windy
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 9.10.2010

Vloženo: 07.10.2010, Uskutečněno: 29.09.2010, Stav tachometru: 24658 km, Zhlédnuto: 2x

Zrychlujeme, lítáme, bavíme se a čas se krásně pomaličku mění ve vzpomínky.
Letos podruhé jsem navštívila Slovakiaring. Opět s agenturou DA-Racing - opět s partou přátel, které začínám konečně poznávat nejen podle kombi ale i podle tváří lidiček v civilním oblečení
A jak to bylo?
ještě teď si naprosto jasně vzpomínám na obrovské parkoviště posázené karavany a motorkami. Na boxovou uličku z níž vyjíždějí na dráhu jen ti opravdoví tvrďáci a konečně na samotný okruh na kterém se už neztrácím
Pokud bych ho ale měla zhodnotit tak nějak objektivně pak se musím trošku rozepsat.
takže po výjezdu z cílové rovinky následuje ne příliš ostrá ale také ne úplně kulatá pravá zatáčka následovaná rovinkou s horizontem a nádhernou rychlou další pravou. Poté za dalším horizontem narazíte na ostrou pravou. Zatímco první dvě jsem si užívala s pocitem hustokrutostřelce a v podstatě nebyl problém ¨do nich najet, tahle třetí se ne a ne poddat. Přisledování videa, které jsem jako obvykle natáčela jsem dokonce zjistila že touto ztáčkou vede více stop, jezdci si ji dávali úplně utaženou a nebo naopak úplně otevřenou...
Dalších několik zatáček mi šlo opět vcelku dobře a plynule projet až na tzv. levý vracák. Zatímco tu ostrou ravou jsme ke konci dvoudenního pobytu na SKringu už jakž takž zvládala, tenhle vracák mám dojem budu brzdit i očima asi už pořád.
Po vracáku bych řekla že už následují jen samé nádherné až na tu levou hned za předposledním horizontem.
Nevím proč ale levé zatáčky mi nějak nejdou :-/

Díky novým (půlkulatým ) gumám metzeler M5 se mi konečně podařilo
klopit zatáčky plynule a ne to tam lámat jako pako... jen to kolínko ne a ne dát. Ať dělám co dělám nejde to - nedosáhnu. Musela bych víc vysednout. Jenže to by při mých krátkých nohách znamenalo vystoupit a to zatím za jízdy nemám v úmyslu
Takže jsem si i tentokrá ušetřila slidery, zato mám několik platných zářezů na kapotě za předjíždění a to se sakra počítá

A výsledky? Nejlepší čas co jsem kdy zajela - 3:10,7 podotýkám že jsem ho jela sama - bez človíčka co by mě "táhnul", spousta legrace kterou jsem si užila a otancované nohy z noční zábavy v boxu číslo 0...
něco málo z jízdy

• Metzeler Sportec M5

nové gumy Jak idylická a běžná záležitost se to leckomu může zdát. Vyberete si ty nej, objednáte si je, těšíte se na ně a vyhlížíte ppl či poštu, prostě jako na smilování čekáte až nastane den D. Když k Vám vaše vys

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Lítání po okruhu s DA Racing

Tak a právě se to stalo. Rozhodla jsem se že vyzkouším nový štítek a jak mi drží pnemuatiky. A samozřejmě kde jinde než na okruhu. Tentokrát to u mě na celé čáře vyhrálo Brno. Jednak proto že v Brně jsem ještě nebyla a z

Vloženo: 04.06.2010
    Uskutečněno: 27.05.2010
  • Štítek

Není to sice přesně dneska ale dnes jsem se rozhodla že je načase zase něco připsat do deníčku. Jak už jsem jedou o Ducce řekla, je nahatá. a tudíž to na ní fouká a to tak že docela dost. Pořídila jsem si vyšší štítek

Vloženo: 22.05.2010
    Uskutečněno: 22.05.2010