Yuki TR 200 (2007)

Vlastník Dady
Vloženo 10.8.2007
Aktualizováno 11.5.2019

Vloženo: 14.02.2008, Uskutečněno: 14.02.2008, Zhlédnuto: 13x

Dnes jsem ji letos poprvé sundal ze špalku, na kterým trůnila skoro tři měsíce. Pustil jsem benzín s předstihem aby natekl tam kam má a strčil jsem do ní na dvojku. Chytla po dvaceti metrech. Startér, respektive baterku jsem si nedovolil trápit, čert ví, jak jí po těch třech měsících nečinnosti bylo. Objel jsem párkrát garáž, jen tak jsem ji načechral a zase hurá ma špalek. Zima je zima...

• září 2016

No furt jezdíme a nic z nás nepadá. Moto bez velkých oprav, majitel srdce po GO v Ikemu ;-) Dopředu větší kolečko o zub páč jsme si mysleli že vyrazíme na mopedu do Alp, nakonec to zachránila Honda NC 750 S viz

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.09.2016
    Uskutečněno: 14.09.2016
  • Stále jakžtakž fungujeme

Stále v provozu, dostala dopředu kolečko se zubem navíc, ještě čeká na nový plynový lanko který se začíná třepit a trochu toho servisu, olej atd...bude asi víc pracovat. Bude vozit od jara důchodce kterej bude mí

Typ: Reportáž
    Vloženo: 26.01.2016
    Uskutečněno: 26.01.2016
  • Nic nového

Jezdíme, jenom jezdíme...v létě už bude další technická a narozeninky (6let). Stále žádné problémy a mimo zadní pneu vše původní. I baterka, tu jsem doposud ani neviděl...a nikdy nedobíjel. Kdo nevěří at tam běží.

Vloženo: 14.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013