KTM EXC 250 (2005)

Vloženo 17.6.2010
Aktualizováno 16.4.2022

Vloženo: 17.06.2010, Uskutečněno: 16.06.2010, Zhlédnuto: 4x

Tož dneska byl den D.
Nejdřív po problémech s nefunkční kartou, kdy sem si zbytek peněz z účtu musel vybrat u jinčí banky přes cash advance, což stálo stovku :-/ jsme tak nějak konečně vyrazili se sousedovic Transporterem směr Brno, Zlín, Karolinka a KTM
Dojeli jsme na flek a začly takový ty klasický věci... obhlídka, projížďka, klábosení o všem možným atd atd... však to znáte ;)
Další sranda byla domluva na ceně, takový stresy co sem zažil, to už bych nikdy znova nechtěl a hlavně bych to ani nikomu nepřál... kor po projetých 200km tam (+ to samý z5) :-/
Nakonec jsme se přece jenom nějak domluvili. Vítezoslavně naložili EXC do transpika a šlo se na vypisování a dopisování jistých detailů do kupních smluv... to byla taky sranda nebo nervy?
No a před chvílou jsme dojeli dom. Já to prubnul po dědině, ale páč už su taky celkem znavené, tak to jdu zabořit, abych si to užil ještě ráno před prací :-!
Teším se na oběvování nových věcí a novýho ,,světa" a proto už jdu rači spát a v dohledné době sem připíšu nějaký další poznatky

crasherx (0) napsal 16.12.2010 v 12:54

A toho že jsem tam jel nelituju a ani nikdy nebudu!!! Nejlepší rozhodnutí v mím životě, ever!

• prdel, prdel a sem tam předek O:-)

Tož dneska sem byl jen tak trénovat jízdu po zadku a stavění na předek. Všechno už mám opravený a až na gufera ve 100% stavu, tak jsem mohl dát zrzce trošku pokouřit. Na to zadní to celkem de, ale udržet se tam chvilku,

Vloženo: 06.04.2011
    Uskutečněno: 06.04.2011
  • Gaerne G-React ORANGE

Tak a je to tu! Konečně po měsích odříkání a šetření sem si je konečně mohl obědnat a až z daleké Itálie mě došly moje vysněný papučky na zrzečku: Gaerne G-React v oranžové verzi :-) Zatim sem se v nich prošel akorát pár

Typ: Koupě
    Vloženo: 01.04.2011
    Uskutečněno: 01.04.2011
  • První brázda

Páč sem si po týdnu na horách cca 16.března pěkně dojebal kotník, tak sem byl aspoň na dva týdny mimo. To mě teda řekl doktor. Mě to samozřejmě nedalo a už po týdnu a půl, když nám tu tak krásně svítí sluníčko, sem musel

Vloženo: 01.04.2011
    Uskutečněno: 30.03.2011