Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník Windy
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 9.10.2010

Vloženo: 22.05.2010, Uskutečněno: 22.05.2010, Stav tachometru: 18345 km, Zhlédnuto: 3x

Není to sice přesně dneska ale dnes jsem se rozhodla že je načase zase něco připsat do deníčku.
Jak už jsem jedou o Ducce řekla, je nahatá.
a tudíž to na ní fouká a to tak že docela dost.
Pořídila jsem si vyšší štítek s nadějí že sse za něj schovám. Bohužel není to originální štítek (orig jsou moc nízké) takže bylo potřeba štítek zbrousit kolem blinkrů a také vyrobit jiné držáky. Obojí se mi podařilo a vásledek je viodět na fottce. Pořád se mi ale tak nějak nezdály vzhledově ty zabroušené hrany. Přeci jen to není úplně hladká hrana, na brusce jsem si podobnou věc jako je broušení karbonu totiž zkusila poprvé.
Proto přišla na řadu ještě jedna demontáž a nalepení speciální lemovky na plexi.
Ačkoliv se mi zdála jako příšerně tvrdá, po mírném nařátí fénem se lemovka dala krásně vytvarovat a po vychladnutí tavného lepidla úžasně drží i na vcelku problematických místech jako jsou záhyby u světlometu. No drží - všude až na místa kde lemovka končí. Je tam totiž obblouk a na něj se mi nepodařilo lemovku dobře přitisknout. Tuhle nedokonalost ale hodlám vyřešit černým nebo červeným tvarovaným plíškem který spoj schová. A další co se ještě změní: už se mi poštou hrnou červené šroubky na plexi místo těch černých.

• Slovakiaring

Zrychlujeme, lítáme, bavíme se a čas se krásně pomaličku mění ve vzpomínky. Letos podruhé jsem navštívila Slovakiaring. Opět s agenturou DA-Racing - opět s partou přátel, které začínám konečně poznávat nejen podle komb

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 29.09.2010
  • Metzeler Sportec M5

nové gumy Jak idylická a běžná záležitost se to leckomu může zdát. Vyberete si ty nej, objednáte si je, těšíte se na ně a vyhlížíte ppl či poštu, prostě jako na smilování čekáte až nastane den D. Když k Vám vaše vys

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Lítání po okruhu s DA Racing

Tak a právě se to stalo. Rozhodla jsem se že vyzkouším nový štítek a jak mi drží pnemuatiky. A samozřejmě kde jinde než na okruhu. Tentokrát to u mě na celé čáře vyhrálo Brno. Jednak proto že v Brně jsem ještě nebyla a z

Vloženo: 04.06.2010
    Uskutečněno: 27.05.2010