Honda CBR 125R (2004)

Vlastník crasherx
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 26.4.2010

Žabčice - Brno - Daglas a z5

Vloženo: 25.10.2009, Uskutečněno: 31.08.2009, Stav tachometru: 20020 km, Zhlédnuto: 3x

Konečně jsme se nějak domluvili a je to tu. Jedu se mrknout do Doubravic za dvěma skvělejma ženskejma a jejich dvěma skvělma slečinkama, který beztak vrněj u nich v garáži
Nejdřív jsem přemýšlel, jak tam pojedu, ale nakonec jsem si řekl, že to nebudu moc komplikovat, že do Brna trefím, pak ho nějak projedu na Svitavi, přes kruháč v Lipůvce a furt dál za nosem až do Rájce a že vod tama už snad trefím po čuchu nebo že si prostš vzpomenu
Mno jakože na to, že jsem po cestě potkal asi 3 uzavírky a projížděl jsem 2x přes rozkopanou silnici po takovým tom vyfrézovaným asfaltu (což je pro gumy šířky malýho CBRa fakt chťovka ...připúadal jsem si jak na vodě) tak jsem akorát jednou špatně odbočil a musel jsem se vracet, ale to bylo taky na jedné objíždce a navíc díky pěkně blbýmu značení v Černé Hoře, takže za to jsem v podstatě ani nemohl Ale jináč musím říct, že krutá cesta. Málem jsem se levačkou u-zdravil než jsem za těma ženskejma dojel, ale zas na druhou stranu jsem mohl shlídnout snad půlku motorkářskýho katalogu pro ČR Fakt hukot.
S ženskejma sem pak aspoň pořádně pokecal, samozřejmě že aji o mašínách Po dlouhé době mrkl na to krásný skoro-nový RSko a na tu upe novou Ninju 250 a aji si na ni zkusil sednout zblajzl jsem tam skvělej oběd - i když to byly jenom kuřecí kousky rozmražený z mražáku, ale snaha se počítá pak jsme si dali šishu a prostě samý skvělý věci. Ani na gaučing jsme nezapoměli
A na večer, možná spíš ještě odpoledne, když jsem si to vrčel dom, už ale přes Blansko, páč jsem fakt zas nechtěl jezdit všema objíždkama a rozjebanejma silnicema, tak jsem si krásně užil ty zatáčky co tam na trase Blnasko - Brno jsou... ty jsou fakt luxusni, tam se to dá klopit vo sto šest Kdo zná tak ví a umí a kdo neví, tak čumí
Krásnej výlet, aji počasí bylo bomba a asi bych někdy mohl konečně začít fotit nějakou tu dokumentaci k tomu deníku, ať ho nemám jenom textovej, ale aji obrázkovej... takže se omlouvám, časem všecko bude
...DPC zejtra už se de do školy??? =O ...Teda JEDE!!!

• Do hókny a ještě dál

Toš dneska jsem se konečně vypravil do práce ne vlakem, busem a pěcha, ale pěkně na svým Mazlíkovi. Řeknu vám, je to sakra rozdíl. Třeba dneska jsem měl na osmou, tak jsem si pěkně v sedm vstal, v klídečku se nasnídal, o

Vloženo: 25.10.2009
    Uskutečněno: 24.08.2009
    Tachometr: 19450km
  • Rohlíky a okresky

Tak dneska ráno jsem dostal za úkol jít nakoupit ňáký to pečivo a ještě cosi, tak jsem se nebránil a zajel na Mazlikovi vedle do Židel do penáče nakoupit:-) Probuzení to bylo krásný, akorát mě štve, jak tam maj ještě všu

Vloženo: 04.10.2009
    Uskutečněno: 22.08.2009
    Tachometr: 19350km
  • Noční drive

Dneska jsem se poprvé odhodlal k tomu jet se projet po setmění. Vzhledem k tomu, že ty světla ten můj prcek, teda Mazel nemá vůbec špatný, tak to byla krása. Sice trošku adrenalinová a pomalejší, ale kam spěchat, dyť jse

Vloženo: 01.10.2009
    Uskutečněno: 21.08.2009