Honda CBF 600S (2009)

Nalezeno 24 záznamů

skosik napsal 13.11.19 v 13:28

skosik napsal 13.11.19 v 13:15

Markyza79
Markyza79 napsal 09.11.19 v 14:03 10b.

Krásná

Frisr
Frisr napsal 22.03.18 v 20:21 10b.

pěkné moto

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 17.04.17 v 18:42 8b.

pěkná, tož ať šlape

skosik napsal 08.07.16 v 09:32

skosik napsal 09.06.16 v 08:42

skosik napsal 04.06.16 v 10:13

Tak ty zkušenosti..jako nováček krotím CBF-ko na rychlosti pokud možno dle pravidel,ale už vím,že chce a umí jezdit mnohem rychleji. Což se mi líbí a neztratím se i silnějším strojům.Brzdy s ABS jsem dosud uplně nevyužil-brzdí to dost slušně i tak. To chválím. Jen to řazení mě trošku trápí-nemám to moc tkzv. zažitý Naposledy jsem jezdil ještě před vojnou na Jawa 50 typ- 20-fichtl-a tam to bylo opačně! No občas ještě stále ty kvalty tam nekopu intuitivně! A navíc mi připadá,že to řazení trochu zlobí. Tedy to podřazování např. před semaforem. Musím to nějak vychytat-chce to víc citu,patrně. Jinak není už moc co vytknout,pokud nezatoužím po silnější sestřičce CBF-1000! Tahle šesti-bába mi docela vyhovuje mému loudavému tempu,když se jen tak kochám okolní krajinou. Většinou vozím batůžek a Hondička je v pohodě ovladatelná v zatáčkách i na nerovnostech českých silnic. Jako doplňky jsem dokoupil zadní blatník,USB zásuvku,zadní kufr na dvě helmy,boční tašky Cameron,tašku na nádrž tank bag a dále navigaci Garmin a kamerku Lamax X8 a pár drobností do poviné výbavy. Letos na jaro 2016 výměna oleje a také obě nové pneu Michelin-Pilot Road 2. Tím je také jízda na mokru bezpečnější a v náklonech jistější. Spotřeba paliva se pohybuje tak do-5L. Tak mým letmým odhadem,přesněji jsem to nezkoumal. Proč taky...chci jezdit,užívat si to celou sezonu a nemyslet na negativa,takže hodně radostných a šťastných kilometrů všem CBFkařům a také těm ostatním v jedné stopě.

skosik napsal 31.05.16 v 18:06

skosik napsal 30.05.16 v 17:57

skosik napsal 12.05.16 v 23:21

Milouš43
Milouš43 napsal 17.04.16 v 19:13 7b.

Motorka vypadá moc pěkně . Určitě bude dobře slouřit spoustu společných km. Hlavně vždy v pořádku dojet.

skosik napsal 23.12.15 v 23:24

skosik napsal 22.12.15 v 22:48

skosik napsal 22.12.15 v 22:35

Takže letošní sezona 2015 je minulostí a zbývá ji pouze zhodnotit a trpělivě čekat na tu příští. Za těch několik jízd začátečníka (tedy mne) a pár tisíc km v letošním velmi parném létě,ale i 2x v dešti,považuji za krásné zážitky. A nyní k motorce...brzdí velmi dobře,zrychluje adekvátně,spotřeba paliva a dojezd solidní.
A to sedadlo - Backster - tak nevím... batůžek si nikdy nestěžoval,ale mě z toho někdy zadek opravdu pobolíval! A někdy zas vůbec! Vítr začínal být nepříjemný tak nad 130km/h. Ve zpětných zrcátkách je krásně vidět provoz i za mnou. A k nemilé zkušenosti bych podotknul,že se mi občas zozsvítila varovná kontrolka teploty přehřátí motoru! (městský provoz,kolony,) A tohle bylo tak vše,krom výměny žárovky H7 v hlavním světlometu. No a od zkušenějších kolegů motorkářů,jsem dostal ještě pár tipů a rad co se týká čištění,údržby a zazimování.

skosik napsal 10.06.15 v 21:34

No tak zatím jen kufr a navigace...

EMC37
EMC37 napsal 22.05.15 v 14:39

Honda je Honda

galejnik
galejnik napsal 11.04.15 v 07:33

Vítej u HONDY. Podle toho co píšeš, budeš spokojený. Hodně štěstí na cestách

skosik napsal 22.03.15 v 11:22

skosik napsal 21.03.15 v 13:50

No,dneska by to šlo! Jsem si řekl..Je březen a již několik dní po sobě jsou krásné jarně prosluněné dny a čím dál silnější touha po projížd'ce. Tak jsem si hned domluvil termín s mým synem,aby mi jako začátečníkovi poskytnul pár cenných rad ohledně odzimování a kontroly mého CBF-ka.
Po namontování akumulátoru,motorka naskočila okamžitě! Běžná kontrola-vše O.K. - a vyrážíme na letošní první jarní krátký výlet. Já zatím bohužel jen jako vzorný batůžek. Ale i tak jsem se kochal tou jízdou a užíval si to.
Dlužno podotknout,že z pohledu mého dvacetiletého syna,který vlastni mnohem silnější stroj,tak tento typ motorek řadí opovržlivě někam ke skůtrům!! Prostě tohle CBF 600 není jeho šálek kávy! Jenže... než s tím ujel pár kilometrů. Při krátké zastávce uznale chválil brzdy s ABS - hezky citlivé a zároven' ostré! A také ho velmi překvapil motor,jak suprově na 57kW táhá od spodu a má šíroké spektrum záběru. A nakonec pochválil příjemný posed,že ho nic nebolí! Samozřejmě,že tohle vše mě velmi potěšilo,zvlášt' od odpůrce těchto typů motorek. No,co dodat? Vyjížd'ka byla najednou u konce a už se těším na další.

Aichman
Aichman napsal 08.03.15 v 21:46

Pěkná masina.preju hodně km užij si ji je to super masina. Hodna. Parádní sedlo. Kolama dolu

Aichman
Aichman napsal 05.03.15 v 23:12

Sakramento
Sakramento napsal 01.03.15 v 18:03

Krásný stroj. Budete si navzájem dělat radost. Hodně bezpečně najetych kilásků.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 01.03.15 v 14:46 10b.

Skvělá volba,hodně pohodových kilometrů