Suzuki GS 500E (2001)

Aktualizováno 26.7.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 26 záznamů

spikey napsal 19.12.07 v 14:49

Honza 32 stopro určitě...jen se omlouvám tady moc nejsem napiš mi na mail icq nebo i na foun určitě se domluvíme radost z projížďky si nikdy nenechám ujít mějte se lidi smějte se

napsal 21.10.07 v 12:43

Ahoj nechceš se někdy projet!

spikey napsal 23.07.07 v 13:28

jája: chlape tobě je dvacet sedm tvoje budoucnost? bandit kapotou nebo svčko tohle nemá smysl GS je pro začátečníky a holky trápil by ses jestli ti nevadí nebo dokonce líbí dyzajn SVčka tak neváhej tenhle dvouválec to vyhrává na plné čáře je to skvělá motorka pro lidi co mají rádi cesty

spikey napsal 23.07.07 v 13:25

sidocu je to o o tom komu se co líbí mě se prostě líbí přímočarost je to víc chlap to GSo ER5 je na mě prostě moc...trubková to je na škodu má měkčí podvozek a to se nemusí vyplatit

spikey napsal 23.07.07 v 13:23

jízda se spolujezdcem? pokud to máš škrcený sníží se ti maximálka motorka je línější a má větší spotřebu ale jinak to je pohodička spolujezdec si nestěžuje to sedlo je přívětivý vezl jsem už pár lidí a dvakrát absoloval 400km s holkou za krkem. musíš dělat pauzy jinak to nejde ale dá se to prostě přežít

spikey napsal 23.07.07 v 13:22

haha vezmi GS ER5 a ZXR a postav to vedle sebe<br />
to je moje rada vykašlete se na roky když nebudete blbý a dáte si to servisovat tak to bude sloužit ZXR je nejlepší malorážní motorka vůbec má to podvozek jako spousta jinejch nemá

Kaminek
Kaminek napsal 01.06.07 v 20:49

Gs si nekupuj az uvidis ER5 budes se pak mlatit do hlavy.Co se tyce zadni kotoucovky,kterou GS ma,znas nejake motorkare krome zacatecniku,kteri brzdi zadni??Ja teda ne.Boze lidi nekupujte si GS a nebo si postavte vedle sebe ER5 a GS a poznate rozdil

salusa
salusa napsal 30.05.07 v 22:37

cus, posli mi pls taky tu srovnavacku, chci si koupit taky GSo

napsal 24.04.07 v 14:22

Zdar pošli mi prosím tu srovnavačku GS a ER5 dík martan@cbox.cz

smazany38394
smazany38394 napsal 20.03.07 v 11:04

a co gs 500 f? O tom uvažuju, to ma i olejový chladič a design gsxr. Jenom mi přijde, že všichni kupujou gsko bez kapot, ale nevím proč. A co jízda se spolujezdcem?

spikey napsal 24.11.06 v 12:59

udělal jsem dobře ale znovu bych takhle nevolil nemá to větrnou ochranu a má to měkkej rám což je neduh všech podobnejch motorek... jestli můžu doporučit tak jedině voe kawa zxr 400 ne bez keců tohle je motorka pro první půl rok a pak když už tomu dupáte na krk tak se vám to v zatáčkách vlní a mě to shodilo doporučuju koupit nějakou kapotu kámoš má zxro a je to nebe a dudy pevný jako kráva podvozek jak z dospělího superbiku dáš tomu dým a stačíš šestikilům brzdy by mohli bejt trochu kousavější ale to je myslím právě jen u mýho kámoše jestli váháte tak berte nějakej superbike malej tohle je fakt pro holky

smazany28236
smazany28236 napsal 28.10.06 v 01:15

čau bikere,pošli mě prosim tu srovnávačku na brdecko.ondrej@seznam.cz.Dík.Jinak motka mooc pěkná a udělal si s koupí moc dobře

spikey napsal 18.07.06 v 22:24

máš to mít a rozhoduj srdcem bude to nejmíň na rok tvoje holka tak vyber správně

napsal 18.07.06 v 16:33

zdravím, taky se rozhoduju mezi GSem a ER pětkou, tak by mě docela ta srovnávačka bodla. Kdyžtak prosím o zaslání na email: machanrobert@seznam.cz. Dík

spikey napsal 24.06.06 v 22:30

díky to víš, snažím se. Jsou to moje lásky

napsal 24.06.06 v 12:24

dobrá borka na té mašině ani to na čem sedí není špatný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

napsal 26.05.06 v 16:11

Čau když budeš tak hodnej.. docela by mě zajímal ten test ER5 a GS.. ;) posli mi to prosim třeba na mail: Ales.ligas@seznam.cz

spikey napsal 25.05.06 v 22:34

Pepe motorka je spotřební zboží teď máš tuhle zítra jinou. Tohle jsou motorky na rozjezd tak proč to řešit a nebo se na to vykašli kup něco velkýho nedělej troubu jezdi piánko a až se budeš cejtit tak to kotli... zkus internet tam je všechno. ...Happy... jo ty bych si chtěl prubnout tolik jsem o nich slyšel ale nic neviděl tak je chci vidět než nám je ochranáři zavřou...

napsal 24.05.06 v 09:57

Díky moc Mám to!<br />
Hele jen by mě ještě zajímalo, jestli nemáš třebas nějakou tabulku zrychlení, pružný, 0-160 třebas, se navotravuju co? Ale příští sezonu budu pořizovat něco většího, a nevim jestli by mi stačila a po půl roce neomrzela!

napsal 24.05.06 v 09:35

hooj do jeskyn? Tam je to krásné, třeba se tam náááhodou potkáme..jinak at šlape

spikey napsal 23.05.06 v 17:33

měl bys to tam mít chlape

napsal 22.05.06 v 08:36

Tak já bych prosil ten test na mailik, děkuji.<br />
Jinak moto je hezkáá!

spikey napsal 21.05.06 v 12:05

Modrá je dobrá, i když já jsem pošilhával hlavně po polepech z roku 2000 je to taková ta kombinace hlavní barvy a černýho dekoru... ta se mi líbila hodně jsem ujížděl na černý a červený barvě ale barva nejezdí, že... díky tobě taky

smazany23449
smazany23449 napsal 21.05.06 v 12:00

taky sem jí kdysi chtěl, ale nakonec sem tuto třídu přeskočil Každopádně oproti starším modelům - nářez... Modrá, stříbrný motor, stříbrné budíky(to byla má představa)... Takže hodně šťastných km

spikey napsal 21.05.06 v 11:58

děkuju tobě taky hodně šťastných kilometrů

Aligejtr
Aligejtr napsal 21.05.06 v 11:54