Triumph Sprint ST 1050 (2006)

Vlastník Kirja
Vloženo 9.3.2014
Aktualizováno 20.5.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Kirja
Kirja napsal 31.07.17 v 09:27

Byl jsem takový nerozhodný, jestli už není na čase ho poslat do světa, ale nakonec jsem si řekl ne. Ta motorka má svoje kouzlo a charisma. Je jí už 11 let a přesto si myslím vypadá moderně. Nejvíc je vidět zub času asi na budících. Pořád se mi stává, že ke mě někdo přijde a chce si o motorce povídat. Sice moc nejezdím a jsem spíš jezdec "kolem komína", srdce mě táhne k naháči, ale hlava říká, že tohle je naprosto vyvážený stroj. Super kompromis mezi výkonem a pohodlím. S vyšším plexi můžu (po něměckých dálnicích )jezdit zpřímeně dvěstě. Ten zvuk, když člověk zavře plyn a dojíždí třeba ke křižovatce, to je prostě nádhera, ten člověka taky nikdy neomrzí...

Jindra650
Jindra650 napsal 11.10.14 v 21:29

To je strasna potupa, nazvat zvuk trivalce podobnym dvouvalci Ale jinak je STcko bomba - vsechno je tam 3x

Lubos92
Lubos92 napsal 13.05.14 v 14:20

Pěkná .

VeFeRkin
VeFeRkin napsal 14.04.14 v 16:34

Gratuluji k rozhodnutí pořídit si tenhle super stroj. Ať slouží a kouzlí jen úsměv na tváři . Málo nás !!! Za mě 10.b

zmulin
zmulin napsal 10.04.14 v 12:10 10b.

Tahle se mi vždycky líbila a popisovaný úpravy zněj rozumně máš jasnejch 10b

Kirja
Kirja napsal 10.03.14 v 13:25

rozhodl jsem se, že na silnici patří silnice a do přírody nějaké ostřejší enduro, že by mě ten Transalp na silnici nudil a do nějakého většího terénu stejně není

mike.46
mike.46 napsal 09.03.14 v 20:37 8b.

Nechtěl jsi nějaké enduro? Gratulace k nové motorce. Hodně pohodových km a radosti v sedle