Kawasaki GPZ 500 (1988)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Hachlblaubachtr
Hachlblaubachtr napsal 22.03.12 v 23:21

For brdar..kluku zadreš když nebudeš mít dost oleje nebo se ucpou mazací kanálky ale ne když se ti rozsypou magnety na rotoru,stává se to, proto přešli šikmookáči na zaplechované rotory ale doporučuješ zkonrolovat rotor což tedy při prodeji znamená vypustit olej,demontovat víko,stahovákem(speciál šroub)stáhnout rotor,zkontrolovat magnety,dát nové těsnění,namontovat víko nalít olej...když příjde pět kupců podle tvojí rady tak se s toho majitel monimálně osype,není to píčovina co píšeš??? Nastartuju,dobíjí to,nerachtláto, neřeším to...no ne?

Hachlblaubachtr
Hachlblaubachtr napsal 22.03.12 v 22:55

Tak já prodávám motorky jen po kvalitní renovaci,jsem stará škola čili poctivá, dík za poklonu ať slouží a nebuď na ni zlej nebo ji koupím zpátky

Bbuben
Bbuben napsal 20.03.12 v 00:11

koukám, že máme dvojčata :D, tak ať dobře slouží

Matthew91 napsal 05.02.12 v 13:21

Děkuju. Nevím jakou z tvých motorek ohodnotit první

-Jandys-
-Jandys- napsal 04.02.12 v 14:21

Je to suprová mašina,ve své době hotová raketa Mám rád poctivé motorky a hlavně ty co mají pořád co nabídnout i dnes a to tahle Kawa je!Za 10.b a ať tě stále vozí a nezklame

Matthew91 napsal 04.02.12 v 12:04

oprava

Matthew91 napsal 04.02.12 v 12:03

Děkuju. Jojo, kouknu na to. Věřím ,ale že to bude v pořádku. Původní majitel jí měl rozebranou do šroubku a skoro celá moto je nová. Ale i před to kouknu a děkuju

BRDAR
BRDAR napsal 04.02.12 v 11:59

pekna mal som taku istu len 1990.pri tejto kraske odporucujem skontrolovat ROTOR zapalovania.stava sa ze pri tychto rocnikoch zvyknu opadavat magnety.mne sa to stalo a zadrelo mi to kluku