Honda XL 700V Transalp (2010)

Vlastník Trandik700
Vloženo 6.4.2011
Aktualizováno 7.3.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Trandik700
Trandik700 napsal 09.07.11 v 23:55

Zdar sousede, no jo no, Jawka už je někde v teple na jižní Moravě, musela jít. Teď se ale nemám v čem hrabat, ten novej stroj už nic než benzín nepotřebuje , jo vlastně jo, musím mazat řetěz, to u Jawky jsem ho jednou namazal u už o něm nevěděl.

Temelínek
Temelínek napsal 15.06.11 v 13:03

Romane pěknej stroj, hlavně at slouží jak má a hodně pěknejch kilometrů kam šla třiapůla, vždyt to byl člen rodiny-nebo ne? , já si jawičku držím pořád nablízku a asi ji neprodám

Soboťan
Soboťan napsal 12.04.11 v 08:27

K tomu pérování: Když jezdím na Transalpu sám a po našich záplatovaných cestách tak je motorka tvrdší a trochu kope do zadku. Ladění útlumu na zadním tlumiči není zase až tak moc poznat. Rozdíl poznáš až motorku naložíš. Postačí zadní topcase a nebo spolujezdec a dost se to změní, a když motorku naložíš co se na ní vejde, tak můžeš jezdit i po poli a nic neucítíš. Je to prostě motorka na cestování a na to aby tě plně naložená vozila po dlouhejch dovolenejch. Takže to, že je motorka tvrdší když jezdíš sám je úplně normální a na těch našich silnicích, to se ani nedivím jsou v takovém stavu, že je lepší na nich jezdit ve stoje .

kráálík
kráálík napsal 11.04.11 v 22:19

super motka a ještě parádnější barevná kombinace, dávám za 10

KAMIL.CERVENY
KAMIL.CERVENY napsal 11.04.11 v 20:33

gratuluji...moc pěkná baarva

Trandik700
Trandik700 napsal 09.04.11 v 12:15

Díky všem za pozitivní reakce. Akorát to tvrdé pérování na rozbitých okreskách mne trochu více hází pajšlem. Chci se tedy zeptat dalších majitelů, zda je to normální tak tvrdé odpružení, protože z třiapůle to je dost rozdíl, nastaveno mám samozřejmě zadní útlum na soft a nebo mám něco blbě, v recenzích jsem nezaznamenal nějakou větší kritiku na pérování. Dík za případné zkušenosti.

Soboťan
Soboťan napsal 08.04.11 v 12:34

Je to naprosto univerzální stroj. Takže ses rozhodl dobře. Litovat nebudeš.

Milan1963
Milan1963 napsal 07.04.11 v 11:05

Přidávám se k předchozím.Na TA 700 jsem měl možnost jet a je to krásná jízda.Dávám jasných 10 bodů a přeju mnoho spokojenosti s tímto krasavcem.

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 06.04.11 v 23:11

Moc chválím Vývoj nezastavíš, nový TA je zase skoro ve všem o kousek dál, než ten předchozí. Přeju jen samou spokojenost a spoustu pohodových kilometrů.

jirkka
jirkka napsal 06.04.11 v 20:48

Skvělá volba jasných 10b ,už na ní budu mít 1000km a nemůžu se jí nabažit,přeju mnoho šťastných a bezproblémových km.

istonbike
istonbike napsal 06.04.11 v 19:43

Nádhernej Alp ve fantastické barvě přidej fotky ať se máme čím kochat 10b s přáním parádních kilometrů v sedle

falonso
falonso napsal 06.04.11 v 18:47

Moc pěknej Transalp. Přidej časem více zkušeností z cest a nějakou tu fotku navíc. Tak ať to jezdí

J.K
J.K napsal 06.04.11 v 17:11

Nová je nová moc krásná Přeji spoustu pohodových km. bez nehod.