Kawasaki ZX-9R Ninja (1998)

Vlastník Bubrak ZX10R
Vloženo 22.8.2005
Aktualizováno 30.7.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

prusles
prusles napsal 25.12.10 v 15:16

...bubráku ty ty motky všechny zničíš...

Bubrak-ZX10R napsal 03.08.07 v 11:54

Uz ma najeto 64500 a vcera si ji odvezl novy majitel.

Bubrak-ZX10R napsal 02.01.07 v 05:36

Tak za minulou sezonu sem najel asi 15,5tis km a je to supr motorka. Ma najeto 52tis (ja najel tedy 30), nechal sem to ted seridit a vymenit/seridit spoustu veci (rozvodak, ventily, vidle[cisteni+olej], pancerky,kapaliny,pruziny ve spojce,serizeni a cisteni karbecu + na brzde/lambda,krk rizeni) a zmereno na brzde 154koni, vrsek motoru je v poradku (vacky,komprese,napinak,listy),loziska v kolech taky.

Bubrak-ZX10R napsal 07.04.06 v 00:23

Vypada to dobre ted s tim lakem, ale taky to ztratilo tu puvodni 'dusi', proste Maser byl modro zelenej posvarovanej. Jsem z toho v rozpacich. :o(

waclav
waclav napsal 05.04.06 v 12:13

to je zase pekna diskuze.. Jojo, na lak to nejzdi, to mas pravdu. Ted (po laku) vypada lip, ikdyz ne tak &quot;akcne&quot; ALe to ty nejak vymyslis,ne?? Hlave vydrz bez padu!<br />
W.

Pitris
Pitris napsal 27.03.06 v 14:24

tě zdravím...nebyla ti tak trošku kosááá? jinak Kawam zdar a Suzám zvláště Už nám přišlo jaro, jupíí, tak ať ti to jezdí

Bubrak-ZX10R napsal 22.03.06 v 20:04

Kwaker: jo, k tomu nemam co dodat, kawam nazdar!

napsal 19.03.06 v 11:19

Nazdarek musim se pridat k te vasi diskuzi o spotrebe.Myslim ze u motorek se nehledi na spotrebu to neni tak dulezity jako pocit z jizdy ale fakt je ten ze pokud to nekomu zere travu kolem cesty tak udelali soudruzi nekde asi v ne moc autorizovanym servise chybu. Ja ma Ninju 9 rok 2002 a kdyz jedeme cestovatelskym temepem kolem tech 5 az 7 tis tak mi to bere 5,5 az 6 litru kdyz jedu na vyjizdku treba Skritek (Sumperk-Bruntel) tak to bere kolem 8,5 a na okruhu to jde kolem 10 litru. Takze tomu borci co to zere 10 litru i kdyz jede rano pro rohliky do kramu tak at objetuje jednu navstevu hospody a sveri masinu do odbornych rukou. Nebude to serizeni ventilu,karburatoru a vymeny svicek stat vic nez 3500 kc. A ta motorka si to kurva zaslouzi!!! Kawam zdar a Ninjam obzvlast. JInak mam tu taky registraci( zelena na kolinko slozena

smazany15321
smazany15321 napsal 21.02.06 v 20:35

Super kamarade-to mam radost-ja tedka davam do kupy jeste jednu starsi AGV prilbu tak ji strikam atd.tak uvidim co vznikne))At se dari

Bubrak-ZX10R napsal 13.02.06 v 21:42

ScarFACE: :o) USD vidle rozhodne za vse nemluvi,to je detail,ktery navic do '97 na ZX9 byl.Za vic ale mluvi napriklad pomer vykon/vaha.

SCARFACE
SCARFACE napsal 10.02.06 v 19:56

NO NIC PROTI ŽE NĚKDO HANÍ ZX7R KDYŽ SE NA NÍ ANI NESVEZ.HLAVNĚ ŽE ZX9 NEMÁ ANI USD VIDLE TO MLUVÍ ZA VŠE

smazany4987
smazany4987 napsal 19.01.06 v 19:46

U me spotreba 6-10 vetsinou nejde pod osm, mas to asi dobre poladeny;) Jinak jestli bude nekdy cas tak muzem dat sraz a trosku to protahnout

smazany15321
smazany15321 napsal 17.01.06 v 00:40

presne tak Bubri jen jim dej bracho 8-))

Bubrak-ZX10R napsal 10.01.06 v 02:23

Fogi: Ti to fakt moc zere,ta turistika to potvrzuje.Kamos ma '94 a tolik mu to taky nezere,jezdi i za tech 5.5 turistiku.Ja vyjizdky permanentne nad 8tis nejezdim,takze se ta prumerna spotreba na jednu nadrz neda brat.Ale vlastne - spechal jsem jednou Pha-Jicin-Pha,na dalnici porad 230-270,na okresce nad tech 8tis bylo taky vicemene porad a prumerna byla 7.2 - dne 25.5.05,na useku 141km,vedu si zaznamy. )<br />
<br />
Jinak i v Alpach,kde sme tomu dali obcas slusne nazrat (a ja jel s pomerne tezkym spolujezdcem,s kufrem,brasnama) to neprelezlo 6,5. V dzinach sem tam ujizdel kamosovi na R1,kterej mel kombinezu a jel sam.)

smazany2654
smazany2654 napsal 09.01.06 v 00:14

jestli ti to bere vážně tak málo, tak by mě zajímalo jak jezdíš, anebo mám já rozchlastanou potvoru. Na vyjížďkách frčim v rozsahu 8,5-12,5tis.ot. a při takovýmhle kalupu si veme i slušně přes 10, a při cestování se nedostanu pod 7,jedině že bych jel za kolonou důchodců v hundrtkách.

Luka
Luka napsal 29.12.05 v 14:47

Aha tak to je ten vysokootáčkovej vybroušenej čtyřválcovej brousek a koukám, že ti jí tu nějaký tupouni zkoušej hanit...nic nechápou. Ať dobře jezdí. A hlavně vopatrně!

Bubrak-ZX10R napsal 29.12.05 v 14:27

dr.rossi: jsem debil, protoze nemam vic penez jo? supr. a srot se pozna jen podle stavu laku kapot jo? taky supr. a po zadnim se muze jen na okruhu? supr. jinak to neni ve vesnici, ale v Praze. mej se krasne,ynteligente

napsal 22.12.05 v 14:15

No teda nic moc, a navic na co to lakovat, kdyz to stejne nekde brzo rozmrskas..Ses debil, nemam slov, nemas na poradnou masinu, tak sis koupil srot, aby si na tom machroval..je to videt, kdyby si to mel v hlave v poradku, tak to nezvedas ve vesnici na zadek jak kokot, ale jedes na okruh..<br />
Zdar..&quot;machre&quot;

napsal 04.11.05 v 06:00

Ty jo ! Ňákej tunynk né? Z jakýho je to státu?To je český, nebo polský?Ty jo, fakt dobrý.Ty, jo a kolik to jede ?Taky sem takovou mohl mět kdybych chtěl , ale já nechtěl. Mám teď Dněpr, to je jako že silnější né?

napsal 21.10.05 v 11:34

Stav motorky je v pohode, se stavem kapot to nesouvisi a ja potrebuju jezdit a ne se doma koukat na nalakovanou motorku. Casem...

napsal 17.10.05 v 14:56

Stav motorky je podle fotky smutný.<br />
Dej to aspoň do laku ať neděláš Kawám ostudu

napsal 28.08.05 v 22:56

Diky za tip Berry.Jeste budu chvili schanet (ted mam prilepeny draty izolackou primo na zarovku tak to snad jeste vydrzi, najelo to uz asi 6000km) a pak to tak dystak zkusim. Mej se.

napsal 26.08.05 v 11:37

Chlape mel sem podobnej problem s objimkama u moji zx-6r .. mel sem jednu zarovku 5w jako obrysovku a druhou 21w jako brzdovku ale byla to desna bufetarna tak sem koupil 2 ty nove drzaky na jednovlaknovky a upravil sem je na 2 vlakna .. protoze se to jinak nedalo sehnat .. je to uz 3 roky ale pamatuju si ze to nebylo moc pracny tak to zkus. Cest .. Berry.

napsal 23.08.05 v 15:27

Jo to fakt je. Doporucuju. Az splatim dluhy,tak to dam taky do laku,jeste to chce ale vyrovnat nadrz a nejaky drobnosti. Od konce kvetna co sem ji koupil sem na ni najel uz 9000km,tak to leze do penez taky.Ted zas retezovou sadu kupovat,ach jo.

napsal 23.08.05 v 08:55

Ten ladak je super!!!!!