Jawa 650 Classic (2005)

Aktualizováno 5.12.2005

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 46 záznamů

peracek1
peracek1 napsal 05.07.20 v 17:25 10b.

Čau kolego jawaři zajímalo by mne kolik tehdy jawa 650 stála díky Víta

berja
berja napsal 02.09.12 v 11:34

Krasavice davam 10 b za věrnost Jawičce Ahoj

Milan1963
Milan1963 napsal 05.03.11 v 20:39

Ahoj kolego,koukám že prodáváš,asi nejhezčí z Klasiků...Přesedláváš? Doufám,že nový majitel nebude anonymní a přidá se k nám.

Jenniks
Jenniks napsal 09.08.10 v 13:29

Elegantní mašinka Hodně spokojených návratů..a samozřejmě za -10-

juriis
juriis napsal 24.02.10 v 12:54

Krásná motorka!Myslím,že "testeři", kteří tuto motorku porovnávají s japonci a píší negativní recenze jenom nepochopili, o čem nová Jawa je.
Hodně šťastných km!

markrat napsal 30.09.09 v 19:59

hlavně pohodičku na cestách

vrbap
vrbap napsal 30.09.09 v 19:29

Ahoj, jsa take odkojen Jawou, jakakoliv zminka o ni mne nenecha chladnym. Objektivni hodnoceni svedci o Tve nezaslepenosti, skoda, zes nepridal vice fotek. Nedavno jsem potkal jawistu na classicu na Jizni spojce v Praze a pozdravili jsme se palci.. Hodne stastnych km preje Pavel

CZJawa
CZJawa napsal 15.07.09 v 20:56

Opravdu moc pěkná - hlavně ta barevná kombinace je prostě SUPER ! Tak ať slouží

Víťan
Víťan napsal 21.03.09 v 13:54

Moc krásná motorka a navíc to je JAWKA.
Přeji pohodové výlety.

Milan1963
Milan1963 napsal 21.09.08 v 14:54

Ahoj,jak Jawa jezdí po 3 letech?Já mám ted měsíc taky 650,předtím jsem jezdil léta na 2taktu a máš pravdu-Rotax chce otáčky,je to jako 2takt.

Bohouš01
Bohouš01 napsal 17.11.07 v 16:25

líbí....

napsal 30.10.07 v 18:45

čau miloši v létě jse jsi koupil ojetou černou 650 classica s vidlicí paioli a musím říct,že je to fakt dobrá motorka,která kamkoli přijedu tak budí pozornost lidí,s motorkou jsem mocc spokojen.

WEB
WEB napsal 02.12.06 v 11:18

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

napsal 10.07.06 v 17:46

Zdravím nadšence českých motorek.... jsem rád, že ještě stále jezdí a že je někdo obdivuje. Kdybych měl dost financí, tak bych šáhl po veteránu Jawa 500 OHC, nebo nové 650, i když pravdou je, že čínani jsou opravdu o dost levnější. Jawě teď vyčítali cenu a hlavně horší dílenské opracování, snad se to zlepšilo. Cena šla letos dolů a Classic šel pod 140 tisíc, jestli se nepletu. Líbí se mi i letošní novinka jawa 650 Dakar, ale Classic je classic. Viděl jsem na fotkách i modrou metlu a černá je taky super. Předloni jsem koukal na vyvedenou policejní verzi. Škoda, že jezdí na jiných. Jsem patriot a Jawě fandím. Tak hodně spokojených bezporuchových KM.

smazany27583
smazany27583 napsal 02.07.06 v 21:07

Miloši, je to paráda. <br />
Snad tenhle model pomůže překonat nedůvěru, kterou si naše &quot;národní&quot; značka motorek snad ani nezaslouží.Ve svý době to byla světová značka a nebejt komoušů, kdo ví.<br />
Drtivá většina z nás začínala na některém modelu Jawy a teď jí neprávem spousta lidí odsuzuje.<br />
Fakt moc pěkná a věřím, že pro pohodovou jízdu jak dělaná.<br />
Užij si ji

napsal 21.05.06 v 18:45

Já myslím, že můžeš jít do integrálky bez obav (dal bych přednost výklopné), ty už se dnes používají i na choprech velmi často. Stojánek bych vyřešil jako můj kámoš, ten taky škrtal při klopení tak ho sundal a staví to jen na policajta.<br />
Jawy 650 se mi taky líbí a pokud nekoupím něco letos (čínskýho) tak to bude příští rok asi jawa (chybí mi slibovaný nástupce jawy 350).<br />
PS : ty kufry a to plexi se mi taky líbí, hned bych tě je odmontoval !

Ale-B
Ale-B napsal 17.05.06 v 22:11

Ahoj, tu motorku si nechal udělat pěknou, ta chromovná nádrž je bomba . Snad už se Jawa s výrobou a hlavně prodejem pořádně rozjede. Přeju hodně kilometrů bez nehody.

Picasso
Picasso napsal 05.02.06 v 21:00

Ahoj Miloši, jsem fanda do motorek, máme jich doma spolu s oběma syny 5, ale ačkoliv jsem to plánoval, 650 jsem si nekoupil, četl jsem si recenze a vesměs negativní. Vím, že každý majitel má tu svoji motorku za nejlepší, proto jeho hodnocení bývá nadnesené, ale tvoje zkušenosti, kdy se zabýváš hlavně ušpiněným výfukem a spálenou botou svědčí o tom, že se asi šestpade povedla. Opravdu se ti povedla barva, je to radost se na ni dívat. Pokud se mi podaří tě někdy potkat a první dojem se potvrdí, bojím se, že vyžene z garáže do stodoly některou z mých dosavadních lásek. Taky musím pochválit tvé hodnocení... Držím palce,a snad se někdy v Jesníkách potkáme, v Karlovicíh u Vrbna bude zanedlouho otevírání šoupátek, tam bys mezi námi šikmookými motorkáři zářil. Držím palce.

napsal 16.11.05 v 12:27

Cau Milosi, mohl bych poprosit o nejake zhodnoceni tve 650 za uplynulou sezonu?? pokud bys mel na to cas.. docela by me zajimaly dobre i spatne stranky teto moto..., ktere v prubehu sezony potesily ,ci zklamaly.. Ptam se na to , protoze Classic se mi strasne libi..a stale shanim info.. Dik Roman

napsal 07.11.05 v 19:18

Jsem velký fanda JAWY a tenhle kousek je opravdu pěkný.Taky uvažuju o 650ce,ale o Stylu.Zatím ti přeju hodně kilometrů bez nehod.

napsal 24.06.05 v 00:02

koukal sem na ty postrani kufry , podle me by se tak vic hodily kozeny brasny ale jinak pekny ,hlavne ta cervena s chromem

Jawa650
Jawa650 napsal 08.06.05 v 16:45

Mám najeto 1500 km a jsem naprosto spokojen. Pohodová jízda, docela slušný zátah, pěkně táhne v Jeseníkách. Jen jak někde Jawu postavím - je všude okukována. Většina lidí je šokována, že Jawa žije a dělá docela pěkné motorky.

x.ona
x.ona napsal 08.06.05 v 16:03

Ahoj,<br />
tak jak to jezdí ta nová Jawule?

smazany11731
smazany11731 napsal 08.06.05 v 12:42

Honzo ta černá kterou jsi vyděl u Mrskles je moje , více na mojich stránkách . Mimochodem s Milošem se znám a plánujeme spolu vyjížďku na které budeme nátáčet a fotit naše stroje v akci.

napsal 29.05.05 v 12:59

Nazdar chlape tak mam dojem ze uz nejsi sam kdo u olomouce ma jawu 650 clasik jedna jeste jezdi u Mrskles cerna

napsal 25.05.05 v 08:39

Na přiškvařený podrážky můžu doporučit žiletku. Jde to žím krásně a rychle, navíc je z měkkýho kovu, takže se tím výfuk nepoškrábe.

napsal 22.05.05 v 22:04

Taky přeju hodně ujetejch kilometrů v pohodě. Až budou nějaký dlouhodobější zkušenosti, tak by bylo dobrý je sem napsat. Uvažuju totiž o koupi 650 Bizona.

napsal 21.05.05 v 00:05

Ten Silichrom nedoporucuju-je hrubej a poskrabe-hodi se spis na odstraneni lehke ryi u stareho chromu Ja chromy pucuju Neoxydem-tuba cca 30kc,je jemnej a lesti fakt supr.Skoro nikde ho ale nemaj,tak jsem se pidil a nechal si poslat baleni ),rovnou 10ks na dobirku.Firma Avion,tel:547231009,Zidlochovice

napsal 20.05.05 v 01:18

Zdravim,priznam se,ze nejsem zastancem techto-&quot;rakouskych JAW-&quot;.Nicmene preju mnoho,ve zdravi najetych kilometru.PS:Roztomily Leonberger

napsal 17.05.05 v 23:32

krásná - jen ten výfuk mohl být jiný, ne tak prudce zkosený, spíš pořádnej tubus...<br />
přeji hodně tisíců spokojených km...

napsal 06.05.05 v 00:11

Ten pejsek má odradit případné zájemce o noví motoycykl? Máš naprostou pravdu, máš co hlídat.

napsal 05.05.05 v 20:08

Zdravím! Pěkný pes! jinak máša je taky nádherná,tož ať vozí a jen dokazuje,že Jawa dokáže udělat kvalitní stroj dnešní doby.Přeji mnoho km bez nehod a poruch!

napsal 05.05.05 v 08:19

Zdravím. Jako fanda a příznivce Jawy jen a jen přikyvuju. Za nějakou dobu se budu rozhodovat taktéž o koupi nové mašiny. A Jawa je žhavý kandidát. Líbí se mi 650 Style. Přeju desetitisíce šťastných kilometrů bez nehody.

napsal 04.05.05 v 09:28

Gratuluji ke Koupi At Vám to jezdí !!!!!! JAWAM ZDAR

napsal 03.05.05 v 22:05

Supr mašina. Přeji hodně šťastných km.

napsal 03.05.05 v 21:30

<br />
Mám radost, že se konečně našel někdo, kdo se hrdě přihlásil k jejímu vlastnictví. Chystám se ji také zítra koupit a zatím jsem nenašel ani jednu pozitivní recenzi. Děkuji

napsal 03.05.05 v 08:34

nádhernej stroj , doufám že se někdy potkáme na silnicích Sláva klasickejm jednoválcům

Kenaak
Kenaak napsal 30.04.05 v 00:25

Super Jawka, jen at jich je vic. Jen to plexi je jak na tech starych 250, kdy sis mohl stoupnout na nadr a jeste metr nad tebou nefoukalo...... ale na cruisera se to hodi

napsal 28.04.05 v 21:22

Gratuluju k Českýmu stroji!!!

napsal 28.04.05 v 15:07

To přední plexi jí sluší

napsal 28.04.05 v 14:39

Gratuluju a drzim palce,at je spolehliva.<br />
A.

napsal 28.04.05 v 13:55

pěkná - jako Jawa 500 to teda rozhodně není.<br />
<br />
Každopádně přeju hodně šťastných km bez problémů a až budeš mít něco najeto, přispěj nějakými osobními zkušenostmi s motocyklem.

napsal 28.04.05 v 10:10

Pěkná, vypadá jako stará 500 OHC, tohle je zatím nejhezčí kousek co jsem viděl, tahle barva jí sluší...

napsal 28.04.05 v 08:23

Tak ať Ti jezdí.

napsal 25.04.05 v 12:56

<br />
doufám že ti bude dělat radost.<br />
kolik že stála?