Hyosung GT 650 Comet (2004)

Vlastník Kalin
Vloženo 6.7.2004
Aktualizováno 22.7.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 54 záznamů

Geogino
Geogino napsal 22.06.12 v 10:31

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na Hyosungy

HonzaF
HonzaF napsal 01.03.08 v 23:02

Zdravím korejského bratrance

Goethe
Goethe napsal 11.12.07 v 11:50

hezký tuning nový přední blatník asi 1300,- jinak vypadá zachovale. Kolik máš najeto? <br />
Doufám že se na jaře konečně potkáme - odkládáme to už skoro 2 roky!

smazany39422
smazany39422 napsal 25.02.07 v 20:01

Ani jsem se neptal a vklouzl taky mezi Comeťáky tak vás zdravím a doufám, že se mi nikde nebudete chlámat až uvidíte obstarožního medvěda na kolobce z cirkusu (tak mne nazval brácha, když mě potkal v protisměru, jak si to v lednu 2007 štráduju na tý svý nový koze). <br />
P.S. přes Pardubky plánuji jezdit. Bydlím v Ostravě, ale zařezávám kousek od Kralup nad Vlatvou. Tak snad někdy někoho z vás potkám.<br />
Zdar a sílu mládežníci.<br />

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 17.01.07 v 07:11

Ahoj Kaline, ty mas toho Tenaxe, zajimalo by mne, jestli jsi nejak upravoval vyfukovy potrubi, nebo mas ladak, ktery presne pasuje. Zjistil jsem, ze na GT650 by mel sedet typ na Kawasaki ZX6-R r.v. 98-02.

smazany34968
smazany34968 napsal 11.11.06 v 22:18

Mrtě krásnej naháč pochvala

napsal 16.10.06 v 11:02

od pondělí už máme každoroční výprodej GT 650 za 120000,-

Kalin napsal 18.08.06 v 16:07

sorry ale jedu na kuńku

napsal 17.08.06 v 01:11

vyrážíme v pátek ...sraz na benzině OMW v polabinách... 18h. jede nás víc sice ne na HYo, ale to neva

Goethe
Goethe napsal 04.07.06 v 11:20

I. sraz majitelů motorek Hyosung Comet budeme směřovat do okolí Brněnského Masarykova okruhu ve dnech 14. až 16.7.2006, protože se tam zrovna jede první Český dvouzávod Hyosungů GT650 Cup !!! Více na http://www.motocup....x.php?l=gtcup,<br />
Sraz zájemců upřesníme, podle toho který den můžeš přijet, já navrhuji sobotu 15.7. před zahájením závodů, abychom se na ně stihli podívat. Ubytování zajistím, v případě zájmu pošli kontaktní telefon mailem přes můj profil.

Veeman
Veeman napsal 09.06.06 v 06:54

jojo, 5,5 litru na sto...o tom si můžu nechat jen zdát

Kalin napsal 19.05.06 v 17:46

To víš že se tam podívám!!!

napsal 16.05.06 v 23:54

Nejedeš na KOnopáč??teď o víkendu.. na sraz??

Kalin napsal 04.05.06 v 19:07

Souhlasim stím srazem

napsal 28.04.06 v 18:33

jo nějaký srazík by byl fain...

napsal 08.04.06 v 10:34

To wilder <br />
Čus byl jsem to já dík za pochvalu laďáku a určo něco podniknem <br />
<br />
Sorry že to píšu takhle ale po přihlásení mi to nejde odeslat

smazany8821
smazany8821 napsal 05.04.06 v 16:27

Abych řek pravdu tak to SV je asi hezčí - takový pěkný rám Ale co se týče polokapoty nebo celé kapoty tak to comet vede

napsal 02.04.06 v 22:01

Čau motorkáři tenhle týden snad už budu mít Hyosung 650 GT Comet z Uhřiněvse,je to skladovka model 04.Tak jsem zvědavej,už se těšim doufám že se potkáme někde na srazu,první jedu Motočáropárty do Dřevěnic.

Wilder
Wilder napsal 28.03.06 v 21:52

Zdar, nejel jsi náhodou včera (27.3.) za mnou? Zahlídl jsem tě už někde v Semtíně. Jeli jsme až k zimáku v PCE, pak jsi předjel kolonu. Delší černý vlasy modrá textil bunda?? Ja - žluté SV650, černo-stříbrná bunda. Máš dobrej zvuk... Jinak ať to jezdí, Comet je moc pěkná motorka. I když, to SV se mi přece jen líbí o něco víc Někdy můžem dát nějakou společnou tour, budeš-li mít zájem. Tak zdar.<br />
<br />
P.S: Teď jen doufám, že jsi to fakt byl ty a nepíšu tohle někomu jinýmu. Ale jsi tu jediný Cometista s laďákem, takže...<br />
Wilder

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 20.03.06 v 06:10

Fidlo, nemohl bys mi, prosim, poslat emailem nejakej nakres ty sablony? Nechal bych si to taky udelat. Mam sice GT250, ale myslim, ze to bude skoro stejny, maximalne bych trochu upravil rozmery. Diky.

Kalin napsal 15.03.06 v 19:13

Já ho nechám takhle popř. mám tankvak!!!!

napsal 06.03.06 v 22:00

no na jednom netu u německých přátel.. ale je dost drahý...nyní plánuji, že ho nechám udělat.. už mám šablonu.... tak se uvidí

napsal 06.03.06 v 14:07

Kde?

napsal 05.03.06 v 17:13

Sehnal jsem nosič

napsal 04.03.06 v 16:22

Nedavno jsem si poridil Comet GT250 a chystam se v lete ho privezt do Cech (zatim ziju v zahranici). Zajimaly by mne zkusenosti lidi, kteri s tim u nas jezdi - servis, ND, doplnky atd. Ozve se nekdo?

napsal 10.02.06 v 14:59

Jo,jo.<br />
Už mi stojí v garáži a já ho chodím oprašovat. Zaregistruju se až budou nějaký zkušenosti. Letos s ním chci trochu pocestovat. Plánuju Španělsko a když bude víc love tak i Maroko.<br />
Zatím Čus

napsal 09.02.06 v 17:39

Prosím tě, nemáš kontakt co se týče nosičů..dík

V4
V4 napsal 06.02.06 v 09:04

Nehádejte se co je lepčí, jestli Comet nebo SV. Obě jsou SUUUUUPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEŔŔŔŔŔŔŔŔ!!!!!!!!!! .Vfour.

Kalin napsal 04.02.06 v 19:08

Vy co Máte střelu názvem comet 650 zaregistrujte se ať je nás tu co nejvíc dík

Kalin napsal 04.02.06 v 19:06

to Manov <br />
Tak už ho máš doma!!!!!!!!!!!

smazany19912
smazany19912 napsal 23.01.06 v 23:07

skvely web, zde ke stazeni 8x pdf s komplet servisnim manualem na Cometa... http://www.bpnc.biz/manuals.php

napsal 09.01.06 v 23:47

I já si jedu v pátek do Uhříněvsi pro modrýho Cometa ! Dovezli dalšího z Holandskýho skladu. Takže se mezi vás taky brzo přihlásím. Nemůžu se ho fakt dočkat. Taky moje 1. nová motorka v životě. Po Cbr 600 a Vfr 750 to bude 1. dvouvál. Sice mín koníků, ale moc dobrý ježdění.Až budete pořádat sraz majitelů Cometů, dejte určitě vědět !

napsal 29.12.05 v 22:23

Tak uz mi 2 dny stoji !novy, bez-vadny! Comet 650 v garazi Za konecnou cenu 119.000 Kc, posledni modry kus co byl v prodejne v Uhrinevsi k mani. Cena byla nejvetsi lakadlo, priznavam... Vypada super, zvuk super, posez OK ( mam 192 cm ) a je to hlavne moje prvni nova/nejeta motorka... Uz se tesim na jaro

smazany1679
smazany1679 napsal 22.12.05 v 08:01

zajímavá a dostupná židle, ale že se tolika lidem líbí víc než sv &gt;´03 mě fakt dost překvapuje :-o kapota se mi celkem líbí a rozhodně super nabídka je možnost levně si zazávodit v GT Cupu tedy jestli se u nás opravdu pojede :/<br />
viz http://www.motocentrum.myto.cz/Hyos.html

napsal 06.12.05 v 17:35

Zdravim... mám dotaz, jak pak se na ní sedí spolujezdci??? Dík Fidla

napsal 11.11.05 v 10:26

zdravím všechny!<br />
taky jsem hrdým majitelem stroje značky Hyosung. Ne přímo naháče, ale čopra. Argumenty stylu že je to kopie atd. jsou naprosto k ničemu. Každýmu vyhovuje něco jinýho. Nehledě na letitou spolupráci Hyosungu se Suzuki a jinými a navíc tuhle značku využívá hafo lidí vč policajtů někde v indonézii(myslím že maj Aquilu 250). A ať chcete nebo ne rozhodující pro většinu lidí je cena. Jo a Cagiva už je nedělá. Dělá to firma Motocup (www.motocup.org) někde od Brna. Zdar jedný stopě!

napsal 01.11.05 v 13:12

Čauec, koukám, že má Hyosunga ajsi dokonce z Pardubic, moc mě tento stroj zajímá, kor když je to 2 V ... šlo bě se někdy stuknout a hodit řeč ? Díky za odpověd. 776 056 073 na mě, ICQQ: 105 815 474

napsal 30.10.05 v 18:20

Tuhle super masinu si koupil clovek,kterej mi prodal Cagivu Rivera.Pochvaluje si to,prej se se spotrebou dostane na 5 litru.Ale nevim teda jakym stylem jezdi.Kazdopadne se mi moc libi a az me prestane bavit River(a budou penize) tak o ni budu uvazovat

napsal 03.10.05 v 16:07

pokud někdo chcete videt víc fotek, tak se podívejte na www.bikepics.com/hyosung je jich tam víc, ale jenom fotky.

smazany13441
smazany13441 napsal 30.09.05 v 21:48

Nazdar, ptal ses neco ohledne meho TL-Rka, takze asi takhle, motor je šupa (ale bacha na kroutak, je to svine, ale da se na to zvyknout), zvuk bomba, vzhled (otazka nazoru, ja ji miluju) no a to chovani v zatackach, no s tim Te nopotesim, je to proste neposeda, at si hrajes s nastavenim tlumicu jak chces, gumy jsem tam dal taky ty nej (teda aspon podle testu), stejne se to nejak divne krouti, jako by to plavalo, neni to motorka pro zacatecniky, ale da se to zvladnout a myslim ze Ty bys na to mel mit.

napsal 23.08.05 v 23:17

Asi bych mohl mluvit za Kalina. Moc pekna, v testu dopadla dobre a ta super cena = taky si ji koupim

Rider.23
Rider.23 napsal 12.07.05 v 20:07

to eSVéčkář: Si myslím, že by tato &quot;kopie&quot; tvýmu SV natrhla prdel tak pozor na slova! Ve srovnávacím testu supermota (nebo jiného časáku, už nevím)vyhrál comet!<br />
Jinak by mě zaqjímaly nějaké podrobnosti o týto mašině. Moc se mi líbí a uvažuji o koupi... Kolik třeba žere, jak drží, dá se odjet i delší trasa na dovolenou s batohem a mladou...?

napsal 08.07.05 v 16:03

Licenční SV to neni (má to myslim jinej zdvih a vrtání), Cagiva už je u nás nezastupuje, má to letos nějaká Brněnská firma (byla nekdy okolo vystavy zminena v CMN ale ted uz si nevzpomenu)...

smazany8821
smazany8821 napsal 28.05.05 v 12:16

Moc by mě spíš zajímal comet ve 125ccm, škoda že ho tady nikdo nema je to fajn bike a chtěl bych se o něm dozvědět víc 8)

napsal 06.05.05 v 20:15

Na vývoji všech motorů pomáhala hyosungu suzuki, takže je to tak půlnapůl. Motor z mýho gf taky původně pochází z malýho maraudru, ale hyosung udělal jinou hlavu a víko a hlaně přidal 2 ventily! Ale třeba zase motory v cometu 125 a 250 sou přímo licenční. No každopádně tahle šestpade je krásná a šel bych do ní taky kvůli tomu že je to u nás furt dost rarita. Každopádně ted už jí dělaj s polo a celokapotou a dybych na to měl tak jasná volba!

napsal 28.04.05 v 08:32

eSVečkař - jéžiž to sou zas názory, on má hezčí bábovičku, tak mu ji rozšlapu co? Je to hezčí než SVéčko, má to větší výkon, míň to stojí a co je hlavní, už to někdo má, nakže nám může časem povzkládat jak to opravdu jede, a ne jen kecy ze školky...

napsal 24.04.05 v 00:36

Je moc pěknej,chtěl jsem se na novýho někde podívat na vlastní oči, ale ty hovada z Cagivy ho nejsou schopný nikde ukázat ani na letošní výstavě na Výstavišti a s tim mě pěkně serou. Ať ti dobře jezdí!

napsal 09.04.05 v 14:09

Doufam ze ti bude slouzit co nejdyl a Ty nam prozradis jestli to ti kluci korejsti umi Drzim Palec

napsal 26.03.05 v 21:32

to eSVéčkář: je to licenční SV...problém je v tom že je levnější a o něco silnější...<br />

napsal 28.02.05 v 12:29

Kaline až budeš mít čas, hoď třeba do fora tvoje zkušenosti s timhle strojem. Existuje totiž spousta &quot;odborníkú&quot;, který by tahle motorka nepřesvědčila i kdyby jezdila na vodu. Docela by mě zajímala zkušenost majitele a ne jen kecalů.<br />
eSVečkař: To spoustu klientů vůbec nezajímá aneb cena je až ne prvnim místě

napsal 29.01.05 v 13:12

Se vší úctou, ale myslim si, že je to jen trapná kopie korejců vynikajícího svéčka.Okopírovat to umí každej magor.

napsal 27.01.05 v 22:23

taky myslim ve srovnani novej Comet novej Raptor nebo novy SV pomer cena vykon Comet jasne vede a to se jedna o vzhledove temer stejny masiny a osobne se mi Comet libi nejvic jen by mu slusela nejaka polokapotaz

napsal 25.01.05 v 19:32

Maykl: ja teda Kalina neznam, ale rekl bych, ze hlavnim argumentem byla jednoznacne cena

smazany1794
smazany1794 napsal 12.01.05 v 11:58

Cau chlape, chtel bych se te zeptat, proc si se v tehle kubature 650ccm rozhodl prave pro Hyosung? Diky za odpoved, tim nechci nic spatnyho tvrdit o Cometovi, taky se mi libi, ale kde byl ten argument pro ni