Honda CB 500 (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Luky18
Luky18 napsal 21.07.10 v 12:10

krásný CB .přemýšlím že bych taky do něj šel příští sezonu,vzhledově je hezká,sametový zvouček dvouválu,ale i tak nevím nevím.přeci jen trochu mě odrazují ty miniaturní tlumiče vzadu a vzhledem k mé vyšší váze nevím jak by to motorce dělalo dobře.a jinak s CB jsi byl ty osobně spokojenej?Dávám jinak za 10 bodů

White-rider
White-rider napsal 29.01.10 v 10:32

No je to věc názoru já sem ji koupil za 48 tisíc a po těhlech úpravách šla do světa za 57 a byla pryč do týdne od podání inzerátu... Je to prostě věc názoru no. Nikomu z vás neberu to, že se vám líbí to světlo, mě zase ty masky no... Ale byla by to nuda kdyby se všem líbilo všechno stejně ne?

selda
selda napsal 28.01.10 v 22:53

Je pěkná,ale mám stejnej názor jako Pechyj.Nový nakedy jsou dělaný po moderní designové stránce celý,ne jen přední světlo s kapotou.CB500 je klasickej naháč.Já spíš přemejšlel,že bych tam dal 2 chromovaný kukadla,ale ještě nevim.Každopádně za 10 bodů.

Pechyjo
Pechyjo napsal 28.01.10 v 20:39

Tovíš, novej naked je už sladěnej celkově s jiným než s kulatým světlem, ale je na každym jak se na silnici prezentuje S tou Kawou jsi na lepší cestě, tak držim palce ať to nějak fešně sladíš

Sete
Sete napsal 27.01.10 v 13:30

Je to klasika a podle mě to tý motorce sluší víc. Možná bych nad něj přidal štítek, ale takovouhle masku určitě ne... Ale každýmu se líbí něco jiného. Brácha taky sundal z Falca kapotu, dal tam takovouhle masku a je spokojený. Podle mě tu motorku degradoval, vypadá jak levně opravená bouračka...

White-rider
White-rider napsal 27.01.10 v 12:57

Jo maska byla imitace a když myslíš že to bylo hezčí s tim kulatým světlem, tak proč myslíš, že sou dneska všechny nový nakedy dělaný s nejakou maskou a né už s tím kulatým světlem???

jara.
jara. napsal 27.01.10 v 07:55

Pěknej stroj doporučoval bych ještě laďák

Sete
Sete napsal 27.01.10 v 07:14

S tím hnusným kulatým světlem mi ta motorka přijde rozhodně hezčí. Akorát bych dal širší řídítka.
A ta maska asi nebude karbonová, spíš imitace, ne?
Jinak na vyježdění dobrá volba!

istonbike
istonbike napsal 26.01.10 v 18:53