Yuki Sport 125 (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

-Andrew-
-Andrew- napsal 27.02.10 v 19:43

Vypadá moc dobře. Ja mam Kentoyu Lens a ta vypada skoro stejne jako tahle yukina. Kdyžtak mrkni na můj profil.

FiFi.
FiFi. napsal 17.08.09 v 20:51

Fakt vypadá jako ta nová a né ta v autoškole

ormon
ormon napsal 19.07.09 v 13:33

jo jo hudyho láska vživotě jsem neviděl vymazlenějši stroj moc pěkna přeju spoustu najetych km bez nehody

grovestreet
grovestreet napsal 31.05.09 v 09:58

Tak na tuhle přesně sem měl taky zálusk, ale sešlo z toho :) ať slouží vypadá jako nová

hudyx napsal 07.03.09 v 20:01

hudyx@napis.to
zatím díky moc

Bbuben napsal 07.03.09 v 17:22

Určitě to neni problém, napiš mi svůj mail a já ti to zejtra pošlu.

hudyx napsal 07.03.09 v 12:31

chtěl jsem modrou, ale i ta červená metalíza je pěkná. Měl bych k tobě prosbu, vyfotil bys mi detailně nápis SPORT na bočním plastu a v zadu tu samolepku 125 a rozměry. Nechal bych si je udělat v reklamce, aby to nebylo tak prázdný. Díky moc

Bbuben napsal 07.03.09 v 00:39

Tak to se omlouvám , ale nahradu si sehnal pěknou

hudyx napsal 06.03.09 v 22:33

Bbuben: tu motorku, co sis koupil, teda pokud se nemýlím, ta měla být moje, jsi mě předběhl Pohoda, teď jsem taky spokojen.
vám taky chlapi hodně km ohne Autopanne

Devil999
Devil999 napsal 06.03.09 v 19:56

Jo to se mi moc nestava pac ja kdyz ji mam zahratou a pridam plyn a mam sytic tak se mi dusi a nejede. takze vim cim to je hned ale ja ten sytic moc dlouho nenechavam. proste az jede sama na volnobeh a dobre reaguje na pridani plynu tka jej vypinam. tak hlaven tech hodne km bez nehod

Bbuben napsal 06.03.09 v 17:58

čau to s tím sitičem se mi taky dneska stalo , přeju hodně km bez nehod a třeba se někde potkáme

hudyx napsal 05.03.09 v 20:06

díky... Hned první den jsem udělal takovou kravinu, nechal jsem sytič v prostřední poloze a jezdil jsem 30km a furt škubala, tak jsem vytočil svíčku a byla jako uhel, pak jsem si všiml, že já debil, jsem nedal páčku dolu. Vyfoukal jsem bordel z válce, svíčku vyčistil a už není problém, jede perfektně... říkalo mi to dost lidí, pokud se k ní budeš chovat hezky, tak je spolehlivá.

Devil999
Devil999 napsal 05.03.09 v 18:36

caucau hele pokud se o ni budes starat dobre a budes vse delat jak se ma tak ti vydrzi dlouho aji bez zavady ja tu svoji twinku uz mam rok a pul a najeto 8000 bez zavady a to se o ni staram krasne vymazlena mas ji moc peknou hodne peknych cest bez nehod