Yuki Sport 125 (2008)

Aktualizováno 21.5.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

spike-cz
spike-cz napsal 18.11.19 v 18:01 10b.

KillerRS
KillerRS napsal 22.08.09 v 16:29

ta černá ji sluší:)10b a nechej ji takhle v origo stavu,je pěkná

deimos
deimos napsal 03.04.09 v 08:01

Piiitr
Piiitr napsal 25.02.09 v 18:14

Cože? 125 a 2 válce? Dávam 10.

ChinaBikerka
ChinaBikerka napsal 18.02.09 v 01:49

áááá kolega ať to frčí a hlavně opatrně

Devil999
Devil999 napsal 18.11.08 v 20:27

ja na tom plexi mam samolepku ale jestli myslis to male co tam je na prvnich dvoufotkach tak to uz tam neni hold to plexi moc nevydrzi :-d ale jinak je to parada ale moc za ty hefty netahej v zatackach mne uz se to vymstilo a bohuzel prava strana je trocha skrabla:) ale jinak v poho a doporucuji moc s tema pneumatikama neklopit. chce to lepsi lepivejsi pneu:) tak ji sjet co nejdrive:) at jezdi :)

onderfaus
onderfaus napsal 18.11.08 v 16:32

No popravdě jsem to stým plexi udělal já. Užsem se nemohl dočkat až budu jezdit tak jsem to vytáhl na zahradu a jel jsem po ní. Jenže byla mokrá tráva a mě to na konci podklouzlo a už to bylo. Už mám objednané nové plexi takže jak bude a bude svítit sluníčko, tak udělám další fotečký a nějaké to videjko. Jinak nechal mě taťka projet na takovém okruhu co tu je poblíž a je to fakt perfektní. Pohodlné sedlo, dobře táhne prostě bomba jízda to byla. Už se těším až budu mít řidičák a někde jí vytáhnu.

mejdlo111
mejdlo111 napsal 18.11.08 v 12:41

Fakt hezká, hodně šťastných kilometrů, jenom řekni tatínkovi, aby ti ji tak neničil, vidím že to někde opřel když máš polámané plexi, už ho nenechej šahat na ty hefty, jinak se mi líbí a je to něco jinýho, protože tento typ jsem snad ani na cestě nepotkal, asi jich moc není, jak budeš moci, hoď sem nějaké video nebo něco více o motorce, tak ještě jednou, hóóóóó dně šťastných kilometrů bez nehod, a uvědom si že správný motorkář se nechová jako prase na silnici, i když za ty hefty je taky někdy třeba pořádně zarvat, ale tam kde to jde, motorku musíš mít v srdci.

Devil999
Devil999 napsal 17.11.08 v 21:11

pekna chlapce ale par urpav ybch si udelal byti tebou jako mam treba ja kdyz tak mi dej tve icq a budem kecat:) ale pekna at slouzi mne slouzi paradne.