Yamaha FJ 1200 (1991)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 207 záznamů

Simír_01
Simír_01 napsal 11.01.09 v 18:23

Jinak u Policie najdeš vše, od 125ccm Varader, přes XJ Yamahy, VFRy, teď se podrž GSX-Ra... až po RTčka, MVčko a STčka. No, mají ještě něco nakoupit, sám bych fandil ještě GTR 1400

Simír_01
Simír_01 napsal 11.01.09 v 18:16

Motorkáři mají být pohodáři. NA STčkách jezdí jen motorkáři, takže až pojedeš okolo BV nebo D2 a uvidíš STčko, klidně se stav na pokec

B-o-B
B-o-B napsal 11.01.09 v 13:26

Zdarec. Taky pěkné dvanáctikilo.Výkonné..
Jako na delší cestování s těma plastama to budeš mít oproti mě jak kdyby si jel v peřince nebude tak na tebe fučet.
Díky za hodnocení,taky jsem dal 10 a máš pravdu Yamaha je Yamaha. Docela dobrý podvozek oproti třeba suzuki a motory jsou držáky.Jsem z Yamahou maximálně spokojen.Přeju ti v důchodu hodně najetých a procestovaných kilometrů samozřejmě bez nehody a díky za hodnocení.
Jo a jinak na té fotce na tvé mašině sedí moc pěkná slečna

Lara
Lara napsal 10.01.09 v 12:30

Ahoj Majku, je moc fajn, že jsi motorkám stále věrný Přeji Ti ještě hodně pohodových kilometrů, k tomu spoustu nezapomenutelných zážitků a snad se někdy potkáme

Rebelka
Rebelka napsal 08.01.09 v 22:18

krásná mashíííí..

bastik.
bastik. napsal 07.01.09 v 01:40

ahoj Majku díky za hodnocení, dávám Ti taky 10ku, vlastně Vám oběma . Fandím Ti, je obdivuhodné takových let jezdit na super rychlých strojích. Tak že Ti přeju hodně dlouhý motoživot a jen samou pohodu na cestách ale i v ostatním životě. Zdraví Baštík

Cami
Cami napsal 06.01.09 v 20:36

Díky za pochvalu a také dávám za 10b.,ale tiše závidím a doufám že i já budu jezdit v tvých letech

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.01.09 v 19:32

Ahoj,dík za hodnocení a já dávám taky za 10
Co se týče té airbrushe,tak jsem si jí nechal dělat v Čakovicích Praha 9. v MV2 .Odkaz je na mém webu.
Měj se,čus Balu
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

Dragounice
Dragounice napsal 05.01.09 v 09:12

Tak to je super, přeju spoustu km už jen bez sebemenšího problému a spoustu slunečných dnů a suchých cest

Taťka
Taťka napsal 04.01.09 v 20:16

Zdar Majku, jestli teda v našem věku beze strachu sedláš tuhle krasavici, tak hluboce smekám a dávám si Tě taky do kamošů. Buď hodně zdráv, užívej si jí naplno a vždycky bezpečně.

Pivko
Pivko napsal 02.01.09 v 22:56

Za tu krasavici taky plný počet 10 Když to má člověk srovnané v makovičce tak se dožije i penze on i motorka .Tak anděl strážný není špatnej.

Pivko
Pivko napsal 02.01.09 v 22:52

Hej to se pěkně četlo .motorkařů je plný net ,ale ve věku meho taty pomálu.Taky bych tu chtěl bejt tak dlouho .Díky za komentář. Enduro jsem koupil pro přečkání zimního spánku a hlavně pro svého syna ,chce na jaře vyrazit na silnici s novou yamahou 125 yzf a tak potřebuje doladit cit.
Chci se zeptat na přívěšek ,je to meďour ,nebo ladičky?

Jirboz
Jirboz napsal 30.12.08 v 13:28

Duchodce zdravi duchodce.Taky jsem driv jezdil velmi rychle ted to nechavam mladsim a taky tobe at ti to dobre a rychle jezdi.Mnoho zdravi do Noveho roku.S pozdravem Jiri

baronka
baronka napsal 29.12.08 v 19:32

dávám 10 konečně se našla rychlá motorka s normálním sedadlem pro batůžek,díky a hodně najetých kilometrů v roce 2009-možná se potkáme na sraze ,Orlová je kousek

mrtvola2
mrtvola2 napsal 28.12.08 v 20:36

ajaxv
ajaxv napsal 22.12.08 v 22:14

Díky kámo za koment a i já přeji spoustu kiláků v pohodičce a sluníčko ať svítí do zad

babynek
babynek napsal 22.12.08 v 15:16

Diky pane Vam taky vse nej do roku 2009 a hodne stastnych kilometru ;).

PETR-YZF-R1
PETR-YZF-R1 napsal 20.12.08 v 14:21

konis
konis napsal 17.12.08 v 20:49

Dík za příspěvek k mému stroji i ten tvůj je velmi pěkný.
Tvůj článek jsem dočetl celý jen tam nepíšeš zda si boural se stávajícím strojem jestli ano tak klobouk dolů na mašině to není rozhodně znát

Vejmi
Vejmi napsal 13.12.08 v 21:15

já taky děkuji za koment, Fárošek se sice ještě staví, ale věř, že to bude mazel...Sám už se strašně těším až bude hotovej

M.M.Kohút
M.M.Kohút napsal 13.12.08 v 20:02

Ahoj mistře... Pěkuji za komentář. Nevím jak víc napsat ať to stále utíká a ať je vše v pohodě... Přeju opravdu hodně štěstí... Martin

Šťovik
Šťovik napsal 06.12.08 v 13:52

Gratuluji ke snaše snad jsem to napsal dobře taky jezdi nebo si jen sedla jako model :-

danxjr
danxjr napsal 05.12.08 v 07:41

Prostě stará pěkná klasika A hodně šťastný kiláků

Šťovik
Šťovik napsal 17.11.08 v 11:03

před tvym věkem klobuk dolu bo FJ je fakt těžška mama jaji nemam dlouho tak se vice mene porad učim a tobe preju hoodně štastne prožitych km na sve nadheře

majkys
majkys napsal 15.11.08 v 20:51

opthymusi dík, svou fjčku máš taky super, akorát nemám rád na můj způsob jízdy pevné kufry, jezdím s tankbagem lojzo a s báglem na zádech.Jinak z tvých fotek vidím že máš jako já taky vachrlaté trubky výfuků - nevíš co s tím? Do chromu určitě ne.Jezdil jsem sprinty v BialskoBialej a v Piešťanech - neviděli jsme se tam? Kdo měl to tvé FJ před Tebou ? Zdravím a klidně přežij zimoležení. M.

Henry003
Henry003 napsal 11.11.08 v 11:28

No moc pekná,jen tak dál a klobouk dolu že ji máš tak dlouho.čím více nás bude tím lépe-fjčkaři to sou mastodonti!!!

Tušák-
Tušák- napsal 29.10.08 v 19:16

Pěkná, už je taky málo kdy vidět Už na základce jsem po ni toužil ale teď mám jejího nástupce GTS. V 89tým když jsem se na ní svez (1100) tak mě připadala jako supr expres oproti Xz 550, co měl brácha. Soudím podle zmínky o gumách napatříš mezi ty co uměj jezdit jenom rovně, a tak to má byť.

Předchozí
1 2 3 4