Yamaha FJ 1200 (1991)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 207 záznamů

XTeZeto
XTeZeto napsal 10.10.09 v 18:40

Smekám a respekt chlape.Motka je moc krásná.

Hrabě.
Hrabě. napsal 08.10.09 v 19:12

Díky za komentář. S tvým článkem se nedá jinak než souhlasit. Tvoje Yama. za 10 a ať ti to tvoje motorkářské srdíčko ještě hodně dlouho vydrží.

Kaplan
Kaplan napsal 05.10.09 v 14:20

Pohodový konec sezóny , koukám jsi věrný a to je super ,sluší Vám to. za10

mikru
mikru napsal 23.09.09 v 13:58

Díky za pochválení. Já sem skoro vůbec nechodím a tak si to přečtu jen občas, ale každá pochvala mojí stařenky potěší. I Ty máš pěkný stroj. Taky byl jedním z kandidátů, ale až za několika jinými stroji. Chtěl jsem kardan. To rozhodovalo. A nechtěl jsem víc než dva válce. A takhle to dopadlo. Ale jsem spokojený. Já moc nejezdím a tak jí mám spíš tak na parádu. Chtěl bych chopera, tak 1100 Drag Stara. Ale asi by i 650ka stačila. To až jednou podle peněz. Tak šťastné každé dojetí domů. Počasí ještě ujde, tak toho jenom využít.

Ogas
Ogas napsal 15.09.09 v 08:00

AMEN - vsechno co pises chlape, je bohuzel pravda. At uz uz frajirci v zabkach a tricku na litrovych moto, nebo pozeri na srazech, kteri o sobe tvrdi ze jsou motorkari, to si pak ja osobne rikam, ze v tom pripade teda ja radsi motorkar nejsem, ja jenom jezdim na motorce, protoze me to bavi, protoze tim ziju :)... preju pekny konec sezony :)

w.o.l.f.
w.o.l.f. napsal 14.09.09 v 12:19

čumím jak péro z gauče a souhlasím s Tvými názory, přeju pevné zdraví a mnoho km

Spigr
Spigr napsal 02.09.09 v 14:14

Klobouk dolů , za mě jasnejch 10b a plnej souhlas co jsi napsal , hodně šťastných km a doufám , že se někde potkáme ...

Sekiš
Sekiš napsal 26.08.09 v 23:40

Děkuji za krásný komentář.U vás jde vidět že mašinu znáte do morku kostí.Vidím že taky místní tak se snad někdy potkáme.Taky už jsem málem párkrát skončil ve škarpě když si mě třeba kamion nevšíml a začal předjíždět když už jsem byl vedle něj a podobně.dávám 10b a hodně dalších km bez nehody.

AndreaCBR
AndreaCBR napsal 25.08.09 v 01:23

Dočteno až do konce, jinak se to ani nedá Moc pěkné, zasloužené ohodnocení ... Prakticky se vším nutno souhlasit, "Rodina, přátelé říkají - měj rozum. Ale člověk nemůže dělat jen rozumné věci... , a co se mi vysloveně nelíbí ?? - chování některých mladých, ale i starších frajerů na srazech a motoakcích, stavějících se spíše do role pozérů, než motorkářů..." , tak tak to opravdu často je... Bohužel šílenci v kratasech a tričkách a někdy bez přileb není jen nešvar v Česku, ale min. i v Itálii a v Řecku, kde se k tomu ještě stíhá telefonovat a kouřit za jízdy, proti tomu jsme u nás v tomto ještě vychovaní... Nicméně je nutno stále věřit, že těch skutečných srdcařských motorkářů je a bude vždy na cestách většina a jít si za svou radostí spojenou s jizdou na motorce...

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 24.08.09 v 19:42

Jak je v tom srdíčko tak je to paráda Přeju hodně pohody v sedle a spoustu pohodovejch lidiček ve tvém okolí příteli.

PH
PH napsal 14.08.09 v 17:16

bezva máša - sám jsem jednu dva roky měl a kdybych uživil chopper a ještě cesťák, hned bych si ji znovu pořídil. přeju hodně spokojenejch kilometrů

Viper54
Viper54 napsal 10.08.09 v 08:30

Ahoj,krásný počteníčko,pěknej stroj s pořádným stádem koní!!Jasná desítečka

kasmar
kasmar napsal 28.07.09 v 17:35

.srdcař v pravém slova smyslu...

Dragmax
Dragmax napsal 24.07.09 v 20:43

Pěkné čtení ,také jsem měl FJ a můj otec ho má po mém doporučení dodnes.Je vidět ,že je motorka pro Vás srdeční záležitost a tak to má být.Přeji hodně km bez nehody.

Vlček
Vlček napsal 23.07.09 v 20:25

hezky a pravdivě napsaná skutečnost dnešní doby jen ty nejkrásnější a bezpečné cesty přeje Vlček!Krásná klasika ať slouří a dělá radost!10bodíků na cesty

Michal1011
Michal1011 napsal 19.07.09 v 18:43

Krásný čtení, hezký fotky, parádní mašina. Ať se daří

Adry
Adry napsal 12.07.09 v 18:33

Zdrávím pane motorkáři vše co píšeš o jedné stopě je svátá pravda a přeji ti štastné návraty z cest a dávám 10b

SacrificioP
SacrificioP napsal 11.07.09 v 08:36

Majku pěkná mašina a ještě lepší komentář

WilliS
WilliS napsal 29.06.09 v 11:08

Čau Majku, tak Tvého komentáře si hodně vážím, budu se snažit vždy vrátit OK, jak si mi to psal, bo CBR nebyla nikdy položená, tak bych byl rád, aby tomu tak i zůstalo. V mých očích si frajer a tu číslovku ber co nejdelé to půjde jako nepodstatnou Doufám, že budu za 40let taky jezdit jako Ty. Měj se čusba

napsal 24.06.09 v 21:46

Děkuju za návštěvu a milá slova a slibuju že na sebe budu dávat pozor.

Mann53
Mann53 napsal 15.06.09 v 20:32

Však ta tvoje je taky moc pěkná ale nic pro mě já bych si na ní asi mačkal břicho,tak už jenom hodně Šťastných návratů a samo zřejmě 10b.

Simír_01
Simír_01 napsal 13.06.09 v 12:11

ahoj máš to krásně vypilovaný ten profil , přeju hodně pohody na cestách

renata
renata napsal 12.06.09 v 11:20

super profil preji spousty dalsich stastnych kilometru a davam 10b.

aikon1
aikon1 napsal 03.06.09 v 10:20

Smekám před tak zkušeným člověkem, který dokáže jezdit a vnímat motorky tímto způsobem jako ty a to i po takových letech, protože o tom motorky opravdu jsou... Tvé řádky sesumarizovaly, kdo je to motorkář a co znamená jezdit na motorce! Lépe bych to nenapsal a musím říct, že se naprosto stotožňuji s tvým pohledem. Přeji další nádhernou sezónu a snad se potkáme i jinde než tady na webu...

enusim2
enusim2 napsal 02.06.09 v 09:00

Parádní proslov o tom kamarádství,frajerin atd. smekám

m.a.r.v.i.n
m.a.r.v.i.n napsal 30.05.09 v 12:40

Díky za hodnocení mé Máši.Od tak zkušeného motorkáře to potěší.Přeji Ti šťastné a pohodové najetí mnoho dalších tisíců kilometrů!

Spitfire.
Spitfire. napsal 29.05.09 v 16:34

Ahoj... opravdovy motorkar, ktery ridi srdcem i hlavou.
Smekam a preji jeste hodne stastne ujetych km.

-Jandys-
-Jandys- napsal 27.05.09 v 15:02

Ahoj Majku,koukám žes přidal nové foto z Wevi,to byla sakra povedená akce,kdybys věděl o někom kdo má z toho i video na dvd tak se ozvi,čau a zas někdy,Jandys

MacoLM
MacoLM napsal 24.05.09 v 22:09

pekná mašina, pekné čítanie super. prajem veľa šťastných km

Duček
Duček napsal 14.05.09 v 12:58

FJéčko je prostě cestovní klasika pro znalce, super. Dávám 10.

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 14.05.09 v 00:59

Hezky jsem si počet, a posílám 10 boďarů,jsi srdcař a pohodář i na takovým pekelným stroji,to cením a klobouk dolů

prouzin
prouzin napsal 13.05.09 v 19:15

moc pěkná babička "starý vrány" mě fascinujou rok od roku víc, v porovnání s papírovejma hyperbajkama dneška. nakřáplej zvuk dvouvejfukovýho čtyřválce se už bohužel nenosí.

Marv1
Marv1 napsal 13.05.09 v 12:53

hezký počtení

FORM
FORM napsal 10.05.09 v 16:03

moc pěkná a posis je naprosto super

babynek
babynek napsal 08.05.09 v 10:54

Motorkari si maji pomahat . Takze nakonec prece jen problem v palivovem cerpadle. No jeste ze se ti to nestalo nekde daleko. Snad se potkame v sobotu

alterego
alterego napsal 03.05.09 v 09:56

nazdárek draku, hodně štěstí na té naší životní ruletě...třeba na sebe někde letos "narazíme" a dáme na chvíli řeč.

Šťovik
Šťovik napsal 02.05.09 v 22:25

čtu tě častěji a pokažde je to jine i dnes pro mně něco noveho dik sjedem se

elektra
elektra napsal 29.04.09 v 11:52

Moc pěkné počteníčko Díky za komentář a za bodíky. Když mě to "motorkaření" vydrží tak dlouho jako Vám a ještě v šedesáti budu pirátkou silnic, tak se určitě ozvu a můžeme se spolu jet projet

-Jandys-
-Jandys- napsal 29.04.09 v 09:34

Zdar Majku,vidím že u tebe věk není tak důležitý,ale ta chuť a věrnost k mašině,sleduji tě od počátku co jsi na profilu,vše už bylo řečeno a psáno,super motobus,a ta chuť aby ti zůstala!Jak jinak než 10b.

fzr6

Rebelka01
Rebelka01 napsal 20.04.09 v 14:59

lubos.xxx
lubos.xxx napsal 18.04.09 v 07:35

ahooj , máš dobrej a pravdivej komentář , a na tvoje kolo dávám za 10 Luboš,V-max

BadRX
BadRX napsal 15.04.09 v 14:31

Zdravim Te Majku, diky za Tvuj komentar, koukam, ze mas taky poctivej kus zeleza, a evidentne vis o cem to je! Tak at ti vrci! Bad

Cmelak007
Cmelak007 napsal 14.04.09 v 22:24

Ahoj Majku, máš krásnou mašinu a moc hezky jsi to všechno napsal. Také mi rostou facky nad rukou, když vidím, jak se mladí "hurikáni" ženou rychlostí 200km/h, oblečeni pouze v tričku a kraťasech, navíc se stejně oblečenou spolujezdkyní. Ať ti to jezdí i v Tvých letech, hlavně bez nehod a přeji ještě spoustu hezký zážitků (nejen) na motorce!

CryingDragon
CryingDragon napsal 14.04.09 v 19:17

Vidím hezkou ženskou tak už nečtu, nevydím,neslyším jen slintám . Teď jsem si to přečetl až poctivě do konce, a ve spousty věcech s tebou souhlasím. Takže příště číst a pak psát.

CryingDragon
CryingDragon napsal 14.04.09 v 19:03

je pane, jak jste to udělal že v takovém věku máte takovou kočku (mám na mysli nejen to moto). Hodně KM bez nehody.

DANYL
DANYL napsal 09.04.09 v 12:19

Až ted jsem měl čas ,si pozorně vše přečíst...není co dodat,

deimos
deimos napsal 05.04.09 v 21:01

lorus
lorus napsal 03.04.09 v 06:34

Zkušený chlap na zkušené motorce a taky správný a pravdivý komentář,díky za hodnocení.Co se týče JAWY a servisu, zatím sem to moc nepotřeboval,motor je ROTAX,tak ten by měl něco vydržet,zbytek je JAWA,což znamená že si vozím vercajk sebou.Ať slouží motorka i zdraví a hlavně bez nehody.

simonberan
simonberan napsal 31.03.09 v 22:00

Díky za kladný komentář k pionýrovi. Velice rád bych jednou dospěl k něčemu cizímu a silnějšímu. Ještě ale chviku posečkám.
Moc chválím FJčko i sympatický přístup k motorkám. Ať dělá radost i nadále.

Sinfected
Sinfected napsal 29.03.09 v 22:29

MLASK =) nádherná motorka a ještě lepší komentář k ní i k ježdění!

miki-švára
miki-švára napsal 28.03.09 v 20:26

no znáš ty dnešní mlaďochy všechno by chtěli co viděj, ale má své ... jinak v Polsku jsou v hojném počtu a ceny celkem přijatelné páč pro ně není problém si zase z Ruska tahat Dněpry, Uraly a Iže a papírově je zlegalizovat. Taky Ti přeji spoustu slunečných kilometrů, suché silnice a úsměv spolujezdkyň...Miki

Pabol
Pabol napsal 26.03.09 v 08:21

Dík za koment, tvé FJ je taky moc pěkné. Koukám že na motorkářích je docela dost FJ hlavně teda 1200, tak mě napadá co takhle uspořádat něco jako sraz FJ-čkářů, nejlépe spojený s pořádnou vyjížďkou.

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 24.03.09 v 18:05

Díky Majku za vzkaz , jsem pěkný vůl , nejdřív si dotáhnu zrcátko, aby se mi nesklápělo ve vyšších rychlostech a pak se snažím ho seřídit za jízdy . Škarpy u nás jsou rozbahněný a hluboký, asfalt u krajnic se propadá a já takhle blbnu. Měj se a přeji hodně šťastných km. A dík za malého, musím ho učit od malička .

Erixo
Erixo napsal 23.03.09 v 19:08

Čau Majku! Kdyby tady byla v hodnocení možnost hodnotit až do 20, tak ji tam stopro máš! Hezky jsem si početl - respekt. Motorka a tvůj přístup a vztah k ní je skvělý, proto přeju super zážitky a radosti ze sedla tvé yamahy. Měj se a kola dole!

PS: ta rychlost je pravdivá! Ale nikomu nic nemíním vtloukat do hlavy. Však to určitě znáš sám...

Strngr
Strngr napsal 20.03.09 v 09:14

Ahoj Majku, dík za pozdrav co jsem u sebe objevil. Píšeš čtivě, je vidět, že tě motky berou. Doufám, že mě to taky bude ještě aspoň dekádu bavit, aby bylo v hospodě u pivánka s dědkama na co vzpomínat (kromě holek samozřejmě). A kdyby ne, tak stačí to, co bylo dosud. Třeba se někdy setkáme a dáme řeč. Opatruj sebe i mášu a moc to nehoň, jdeš už přece jen do let .

zdeněk800
zdeněk800 napsal 18.03.09 v 07:19

Jóó dočetl jsem do konce a máš můj velký obdiv . Kéž by každej motorkář byl takovej jako Ty Samozřejmě dávám 10b.

mikesch
mikesch napsal 17.03.09 v 19:58

Moc hezký ´´superbýček´´ a velice poutavé,zkušeností proložené vyprávění.Nové zuby bych potřeboval asi také,ale pokládat se kvůli tomu nebudu!! Ještě,že to dopadlo celkem dobře.Přeju ti hodně dalších pohodových kilometrů!!Samozřejmě 10*****vám oběma!!

mudshark
mudshark napsal 16.03.09 v 22:02

Ahoj, tak na rovinu: takhle rychle se bojim jet i v autě ,motorku máš krásnou, tak krásné zážitky na cestách. Já mám radost i když "letím" 90 a kawinka spokojeně bublá. Mudshark-Tom

Zdenek.FZS600
Zdenek.FZS600 napsal 16.03.09 v 11:16