Honda VTR 1000F Firestorm (1997)

Vlastník Firestormer

dark-demon
dark-demon napsal 20.02.09 v 17:05

kdyz ho přivez???jinak TLR je mazec,taky si chci pořídit 2V teď po gsxr

Firestormer napsal 20.02.09 v 12:39

opravovat se nebude... už mam doma TELÁTKO TL 1000 R tak na tom ted bude náká práce!!

Mileek
Mileek napsal 19.02.09 v 15:56

dobrá motorka.. mám z ní zrcátko a vrátily se laufy

dark-demon
dark-demon napsal 17.02.09 v 14:46

čoveče čtu to až teď,potkalo mě uplně to samý loni v říjnu.myslim že jestli má mašina v cajku rám tak to oprav.vydle nebudou stát tolik a zbytek nevypadá tak špatně.kapoty se nechaj posvařovat a místo origo masky a světla tam můžeš hodit klidně něco streetovýho,aspoň v tom nebudu sám,postav nějakou brutalitu,ještě na to máš čas jinak sem dopad fakt uplně stejně jako ty,vyjmečně sem jel taky pomalu tam kde lítám a taky mi tam borec vjel,neuděláš nic.

MaraCBR napsal 29.01.09 v 21:41

aha, tak to jsi měl štěstí na pána v neštěstí... Tak příští sezonu už nepadat a jestli budeš pojízdnej na začátku sezony, vem partu a přijeď se podívat na Hledání přívěr 3 - tady víc info... http://www.motorkar...?ft=50939&fid=19 a bude i za funkční přímo web HP 3 coming soon
Tak se měj, Mára

Firestormer napsal 28.01.09 v 15:41

no já to auto nepřelít ale oblítnul naštěstí!! no jinak policajti tam nebyli hned přiznal vinu... ale jako měl sem šttěstí že sem narazil zrovna na takovýho pana .. hned všechno rychle zařízený super .. nebyl snim žádnej probléém

MaraCBR napsal 26.01.09 v 22:42

Ty krávo, to je v prčicích Prostě to tam děda střihne třeba na poslední chvíli a neuděláš nic... Jsi měl štěstí, že jsi to auto přelítl... Jinak motorka je dost dobitá, se Ti asi vyplatí koupit něco jinačího, no uvidíš:) Každopádně jste asi volali policajty,viď? Nikdo se nepídil, jestli máš opravdu na motoru 25 kW? Nebo jsi se dohodl jenom s tim autařem a přiznal chybu? Díky za info..

Firestormer napsal 26.01.09 v 09:53

cau maro .. no právě že sem jel zrovna pomalu!! normálně to tam vždycky pálíme ale tet sme jeli fakt tech 70-80 na devadesátce! a prostě s vedlejší mi to tam střihnul nákej dědek no a bylo vymalováno se mi to auto podařilo nák obletět takže sem do něj nenarazil ale klouzal sem se tak 30m. a kombožka dopadla docela dobře! jen trochu podřená .. a ted nevim co mi příjde s pojištovny no bud to opravim a nebo mam zálusk na Suzuki TL100

MaraCBR napsal 25.01.09 v 13:23

Zdravím, ty voe, to byla určitě šlupka... Jak se to stalo, kolik jsi jel? Jak jsi dopadl, co kombi ochránila? Hlavně že snad jsi v pohodě Ty, motorka i když jsi jí měl rád je "jenom" věc.. a bude jinačí Každopádně s novou mašinou už žádnýho takovýdleho plechovkáře Mára

Limiter
Limiter napsal 25.01.09 v 12:06

Firestormer napsal 27.10.08 v 22:20

začínám se červenat

Limiter
Limiter napsal 27.10.08 v 21:49

oboje pěkne

Firestormer napsal 22.10.08 v 16:19

ejs1000: hy hy děkuji ale to tvoje ktm má moje unnání je to fakt raketa a ty si fakt střelec

ejs1000
ejs1000 napsal 22.10.08 v 11:18

jj VTR je VTR ten zvuk má neopakovatelnej. Navíc uznej sám že včerejší cesta na Žampach byla už od čtyřech v jádru inspirativní... Hloavně se nežeň byla by tě škoda

dildi
dildi napsal 29.09.08 v 22:04

Krom toho,ze je pekna,jsem zaslechla , ze jezdis jako muj muz... Jezdi velmi dobre:) Jen tak dal:)

Raid.
Raid. napsal 09.09.08 v 13:19

Prostě bezmozek u Zka snad zůstanou stupačky neobroušený.

Firestormer napsal 09.09.08 v 12:34

hy no to mi povídej sundal sem origoše v domněné že už nebudu vejfukamma dřít o zem a ejhle pročoupaný svody na leovicech lol

Raid.
Raid. napsal 08.09.08 v 15:16

Divojek 2V s poblázněnym motorkářem. Nikdo jinej než Tadík. Ale už si to na VTRu dáváš slušně. Ale náklon by si měl už zmenšit aby sis neprošoupal svody
Brzo zase vyjedem v plnym počtu.

Mileek
Mileek napsal 08.09.08 v 14:56

kua, ty laufy od někud znám...

Firestormer napsal 13.08.08 v 21:11

leo vince hy hy parádní zvuk a libovej pohled

Firestormer napsal 25.07.08 v 23:43

Dr.fík: hmm ehm .. nejseš náhodou ty ten odmně s ulice co za to zatahá na jedničku a na 2 se mu to dusí!!! ty si borec .. hlavne si sebou nezapomínej nářadíčko a tu svíčtičku :D

Dr.fík
Dr.fík napsal 24.07.08 v 23:04

ty vole aspoň si ber ty hadry když jezdíš po městě

romsonek
romsonek napsal 23.07.08 v 17:09

máme krasky VTR je proste brutus

paja99
paja99 napsal 15.07.08 v 00:00

moc pěkná,ať se daří,ale hlavně nezapomínat mozek doma,když jedeš ven

Ninjista
Ninjista napsal 13.07.08 v 21:11

Firestormer napsal 07.07.08 v 22:24

no to mi povídej furt se ta naše skupinka nák zmenšuje :(

Tufan
Tufan napsal 07.07.08 v 22:11

Tak ses taky konečně dočkal vid lol Ne je krásná, dit sem ti jí vybral já, že jo Hlavně at už nas nepotkaj žádný pády. Bylo už jich letos už tak dost :o