Jawa 350/640 (1991)

simonberan
simonberan napsal 21.02.09 v 16:52

Zdravím.
Moc pěkná jawina...
Nevím, jestli si tě nepletu, ale nedělal jsi náhodou ještě jednu předělávku jawy? :)) Jestli jo, tak jak ta dopadla?

R_O_C_K_Y
R_O_C_K_Y napsal 18.10.08 v 22:36

FROM AlešT. : motorka má vyztužený rám. utočená žebra na bubnu a vyleštěna. Zadní světlo ala bandit a i celý podsedlový plast je předělán. Kompletně předělané budíky nejen že tam jsou polepy ale i to na čem jsou nalepeny je něco jiného než plech, jako u seriových budíků (14 diod podsvetluje každý z budíků). Všechny komponenty co jsou ve stříbrné na první pohlet metalíze je vlastně specielní komaxit s přísadou perleti. A zmiňovat plexi,grypy a zrcátka se mi zdá zbytečně ale jestli sis toho nevšim tak ti to rád napíšu. Ještě bych zapoměl na kryt kotouče, blatníček nad zadním kolem jiné stupačky. no nevím jestli je to extra ale určitě se dost odlišuje od serie.

AlešT.
AlešT. napsal 29.06.08 v 23:09

Pěkná, ale nic extra jsem na ní nenašel. Myslím, že ruku na zem bych na tom kruháči dal taky i na sériové 639, jde jen o použité gumy. Nicméně nemám odvahu zkoušet Vidím kyvku z Trampa, jiný lak, uříznutý zadní blatníček a jiné ráfky. Ještě něco?

Keša
Keša napsal 11.03.08 v 14:49

Zdarec vypadá mooc hezky,chci se zeptat z čeho tam máš ty ráfky? Díky...

R_O_C_K_Y
R_O_C_K_Y napsal 19.02.08 v 19:24

Ty gripy jsou památeční jezdili se mnou na 175/477 a na 175/478 . Tak sem si naně nějak zvyknul, že jsem si je přendal i na tuto.

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 16.02.08 v 19:50

mě se ty oranžový gripy líběj dokázal si tu motorku naprosto královsky zkulturnit (nic proti jawařům). Je vidět, že si ji dělal s láskou.. je vymáknutá do posledního puntíku... hezčí jsem zatím neviděl....(a asi dlouho neuvidím) skvělý lak, doplňky atd atd.. prostě paráda

Horizont
Horizont napsal 15.02.08 v 13:05

I když je to pořád jenom 350 tak vypadá opravdu dobře a jednotlivý díly působý jako nové.Je vidět že je dělaná s citem.Akorát ty oranžový rukojetě,nic moc.Chválím pěknej popis.Nemám rád když někdo napíše tři slova-to se ani nemusí obtěžovat.Ať slouží.

11Bruno4
11Bruno4 napsal 15.02.08 v 10:25

nejlepsi 350 co sem kdy videl

sooky
sooky napsal 15.02.08 v 09:56

moc hezky komentar i motorka...