Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Aktualizováno 27.1.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

peugeot22
peugeot22 napsal 29.02.20 v 07:57 10b.

Pěkná motorka. .Dávám 10.

Suzu_Sv
Suzu_Sv napsal 07.03.10 v 21:49

Luxusní fotky, to cestování závidím :) úúúžasnéé

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 04.03.10 v 07:40

super mašina hustý fotky 10b

Tufan
Tufan napsal 26.09.08 v 19:23

No kluci nevím, doma o tom nechtěj ani slyšet...Já z tohomám taky strach,ale tak uvidíme,přiští sezonu asi vynechám... I když je fakt, že nevím jestli to vydržím

Raid. napsal 14.09.08 v 17:39

Zítra se na tebe s Tádou přijedem podívat. Pak se kouknem na motorku. Verča řikala, že máš už chuť na 954ku. Snad všichni začnem 1.ledna 2009 hromadnym výjezdem. Ať se ti všechny rány hojej rychle, tak jak rychle jezdíš.

Firestormer
Firestormer napsal 14.09.08 v 10:54

doufám že se námk brzo uzdravíš a motorku taky dáme dohromady a příští sezonu začnem zlechka co ty na to?

Raid. napsal 12.09.08 v 10:04

Když už se dočkáš těch laďáků od Creptuse co? Půl roku po objednání a furt nikde, to je hroznej kecka.

Touringrider
Touringrider napsal 02.08.08 v 19:18

dobry fotky woe... !!!

jsem ti to nechtene poslal jeste do PM

Pera
Pera napsal 31.03.08 v 22:47

Parada Tak si je privezl domu na moje narozky Muzeme nekdy nekam treba zajet, kazdu chvilecku jedu do Brandyse na Felicitu...

MartinSTI
MartinSTI napsal 03.03.08 v 13:36

Ach jo ... nechapu, proc vsichni kydaji hnuj na lidi co maji v 18ti otevrenou sestku - ja jsem jako tvuj klon - bajk sem koupil taky koncem lonskeho srpna, je mi 18, mam ji otevrenou a je to moje prvni - nekteri lidi to zkratka nechapou ... tak at ti jezdi jak cyp!

Raid. napsal 25.11.07 v 18:37

Takže Tufane! Tuhle sezonu se nám naštěstí nic špatnýho nepřihodilo. Najezdili jsme toho celkem dost, jak každej zvlášť, tak spolu. Příští rok se to musí zopakovat a začneme už zahajovačkou. Ať se daří a přes zimu podniknem nějaký ty pivní akce nebo lyžovačky.

SCUD napsal 02.11.07 v 10:26

to tufan:Tak to abych tam teda namontoval zadní stupačky a sedlo pro spolujezdce..ale myslím že to verče nebude moc příjemný,páč už jenom pro řidiče je to hrozná lavice..a co sem tak slyšel tak pro spolujezdce je to ještě horší no uvidíme jak se do toho bude verče chtít?

Tufan
Tufan napsal 16.10.07 v 22:18

Luki: tak zaprvý nejsem žádnej smrad! Si vyprošuju. za druhy že jsem chytrý a všechno sem dostal s tim taky nesouhlasím. Nechci to tady rozvádět vím jak by to dopředu dopadlo. Každopádně máš pravdu, do ruky by mi to patřit nemělo, ale prostě sem vždy chtěl fazera nebo SV, nakonec padla volba na FZ6. Na 125 sem jezdit nechtěl, prostě mi nestačila a nejaký GS to nevim, to bych nechtěl. A navíc to není tvoje věc sry

HoRnSzVa
HoRnSzVa napsal 16.10.07 v 22:18

Luki je asi peknej curacek...takovyhle zasrany dementsky vse poucujici nafoukany dementy mam nejradsi....naopak na motorku nepatris ty, pac mas asi v hlave pekne nasrano ty seniore

ndravec
ndravec napsal 16.10.07 v 21:05

18 letý smrad na otevřené verzi !!?? To se směješ, jak jsi chytrý a všechny si dostal, co ?? S tímhle zásadně nesouhlasím ač je mašina moc pěkná a jistě z ní máš radost !! Tak jezdi opatrně ať si dlouho zajezdíš a nezabiješ sám sebe nebo někoho jiného ! protože tohle tobě do ruky zatím ještě nepatří !! Je to pro dospělé, ne děti !

SCUD napsal 15.10.07 v 12:02

Jezdilo se uplně nádherně.Sice ráno když sem jel kolem desátý k Jendovi tak byla ještě pěkná kosa,ale pak se udělalo odpoledne celkem že už teplo.Takže byla to fakt paráda

Raid. napsal 12.09.07 v 18:43

Ted už budem jezdit jinou rychlostí co Tufe? Ted už toho asi moc nenajezdíme, ale příští sezonu to pořádně protáhnem.

Helis
Helis napsal 06.09.07 v 11:18

Tak to někdy vyrazíme na Dubou

HoRnSzVa
HoRnSzVa napsal 03.09.07 v 23:10

jj novejsi bracha no moc peknej martine (ja uz ho videl na fotce)

SCUD napsal 03.09.07 v 15:15

Tak konečně si taky přeřadil na vyšší stupeň

missy
missy napsal 03.09.07 v 15:09