Honda XL750 Transalp (2023)

Vlastník Roman2bk
Vloženo 22.10.2023
Aktualizováno 26.10.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

jencekgs
jencekgs napsal 22.01.24 v 15:20 10b.

Romane, opozdene gratulace a at slouzi alespon stejne dlouho jako Stromek

lan
lan napsal 29.10.23 v 21:04 10b.

Hezká motka a ještě hezčí fotky, Štramberk, Mniši

Vlado
Vlado napsal 27.10.23 v 19:32 10b.

At ti slouží a dělá radost

Ozzy_
Ozzy_ napsal 27.10.23 v 08:45 10b.

Gratulace k nove motorce, uzivej ji kazdym kilometrem.

TomasNBK
TomasNBK napsal 25.10.23 v 20:18 10b.

Ať ti dobře a dlouho slouží

valasek
valasek napsal 24.10.23 v 17:36 10b.

S tolika zkušenostmi a najetými kilometry nebylo možné sáhnout vedle Ať přináší jenom čistou radost

feryv
feryv napsal 24.10.23 v 10:49 10b.

Dobrý výběr. Taky o ní přemýšlím. 10b

Pedl
Pedl napsal 23.10.23 v 14:28 10b.

Ať se daří

Jirka_Triumf_Tiger
Jirka_Triumf_Tiger napsal 22.10.23 v 21:46 8b.

Ahoj moc hezky napsaná recenze jenom pár poznatků...jelikož jsem byl hrdý vlastník Transalpa 700, mimochodem super motorka , ale vykonově mi po pár letech přestala stačit, rozhodoval sem se co dál ...Afrika mi nesedla nepohodlný sedlo, prostě koza, zašel jsem tedy do Hondy , půjčil si na víkend Transalpa 750...motorka super, prakticky si všechno napsal ...ale nějak se mi na živo nelíbila tak aby mě chytla za srdce...začal sem tedy koukat mimo Japonsko ..(Vstrom 800 hnus velebností) KTM , těm nevěřím co se týče spolehlivosti, a cen náhradních dílů, navíc mě nějak podvědomě rozhazuje, že jsou holportu s Číňanama...Nechtěl sem mastodonta typu GS 1200 nebo 1250, GS 850 mi nesedla, přišla mi pro mě 105kg hovado nějaká malá nebo co ..tak jsem vlezl na Triumph fóra , a zamiloval sem se do Tigra 800...(původně sem chtěl novou motorku) ale 400 litrů za 900ccm mi přijalo ujetý, tak sem začal koukat po 800 XCX, za prvé úžasný recenze , a kámoš co ho vlastní přišel právě z Hondy a už nikdy by neměnil ...ten tříválec je prostě boží ...kdo nenazil neví ? Dvouval u TA 750 super , ale trival je jak elektromobil táhne v celém spektru otáček , a okolo 6 tis to vystřelí jak kulomet a zvuk to má jak sportovní naháč a ne jak enduro. Ok...šel sem na net , zaujal mě jeden s 20 tis nájezdem, jel sem za Plzeň a na první pohled láska na první pohled ...za 210 tis 5 leta motorka , se všemi doplňky, kufry originálníma, tempomatem, vyhrejvanou sedačkou, hefty, padakama atd...a hlavně s úžasným tříválcem. O Proti Transalpu který je o 5 let novější ...zpracování úplně někde jinde, vše je promyšlené, vše je poctivě udělané, kryt motoru např.celej z kovu a je faaaakt mega kvalitní , všechno lícuje, pancéřový hadičky, vše je krásně skryté...můžeš si nastavit sklon budíku, a dokonce i sklon světel jednoduchou páčkou pro jízdu ve dvou, sedlo dokonale pohodlný,mnohem pohodlnější než u TA 750...prostě mě překvapilo , jak Transalp 750 vedle Tigera působí jak chudej pribuznej co se týče zpracování ...sice mám verzi těsně před faceliftem 2017 kdy dávali nový budíky a pár věcí navíc , ale 80 tis mi za to fakt nestojí ...nehanim ti Transalpa 750,ale měl jsem možnost motorky porovnat...a přesně ty nedostatky co píšeš od sklonu světel , až po kryt motoru má Tiger dokonale vyřešený, až mě to překvapilo ...nenapadlo by mě , že si někdy koupím anglickou motorku, ale nelituji toho ...Transalpa 750 sem měl přesně týden před koupí Tigera, takže vjemy sem měl čerstvý. Nechápu proč se na Triumfy zapomíná ..jinak říkám znovu Transalpa nehanim, naopak je to úžasná motorka a odpovídá ceně...ale za mě moje fungl nová motorka jestli někdy bude, bude Triumf.

callowsick
callowsick napsal 22.10.23 v 17:19 10b.

Tak ať si dopřeješ další pětimístný nájezdy

Vypadá moc pěkně, taková štíhlá a vysoká motorka

Sema
Sema napsal 22.10.23 v 14:46 10b.

Gratuluji. A užij si s TA mnoho krásných cest.