Ostatní Elektromoto (2023)

Nalezeno 26 záznamů

EnduroOnRoad
EnduroOnRoad napsal 07.03.24 v 23:21

Slávek -TDM:
ve vyšlechtěné verzi na www.enduropotichu.cz

assassin
assassin napsal 28.12.23 v 23:13 10b.

vyzkouseno osobne, top

e-Kája
e-Kája napsal 05.11.23 v 13:31 10b.

Zajímavá elektromotorka do terénu, velmi obsáhlý a užitečný popis a navíc včetně vlastního videa v akci

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 24.10.23 v 12:57 10b.

Pekna hracka, ale asi jsem v textu prehlidl, kde se da koupit a co stoji...

Radkis_1
Radkis_1 napsal 22.10.23 v 09:23 10b.

dik za perfektnu recenziu

petko2014
petko2014 napsal 22.10.23 v 08:35 10b.

Asi najlepši popis aky som tu kedy čítal..

Nejazdim terén, ale ak by som jazdil a kúpil túto motorku, alebo niečo podobné čo treba 'doladit', tak si ju dám vyladit k Tebe.

Co je možná ina cesta, ak ti predajca nereaguje na ponuku, ako využiť tvoje zručnosti, niečo si zarobiť, a zároveň pomôcť ostatným, ktorí si to nevedia sami upraviť , ako napríklad aj ja...

Snáď tvoj super popis bude niekoho motivovať, aby ta oslovil na spoluprácu.
Držím palce!

koki888
koki888 napsal 21.10.23 v 21:20

Takto mal vyzerať recenzia motorky. Ako človek ktorý jazdi enduro ma tieto emoto lákajú. Jazdíme po lese a jedine v čom je problem je hluk. Ok keďže nám aj ebike tak vďaka tichu večne stretnem medveďa ale však aj ten medveď je len človek. Chce to kľud. Asi sa ti ozvem ak by bola možnosť rád by som stroj vyskúšal.

2stroke
2stroke napsal 21.10.23 v 10:34 9b.

Asi povedená recenze, ale tohle číst nebudu...Jirasky jsem si užil na střední...elektrokroska proč ne, elektromotorka na silnici špatný vtip...

Ballu1
Ballu1 napsal 20.10.23 v 20:44 10b.

penous
penous napsal 20.10.23 v 15:58 10b.

Pěkný popis, lze si představit co se od toho dá čekat.

Agony
Agony napsal 20.10.23 v 14:40 10b.

Skoda tech nedodelku, nemam soustruh. Kdybyste s prodejcem rozjeli dodelani, byl by to asi jedinej cinan, o kterym bych uvazoval.

Nicmene elektromotorka s prevodovkou je presne to, co mi prijde dulezity.

Recenze skvela, dikec!

HQMario
HQMario napsal 20.10.23 v 13:24 10b.

Opravdu obsáhlá recenze Já jsem ortodoxní motorář, takže bych nikdy nic podobného bez motoru nechtěl, ale nedá mi ti říct aby sis uvědomil že na to jak jsi rychlý nejsi v lese slyšet, což se ti sice zdá jako výhoda, ale o to větší je šance, že trefíš nějakou zvěř. Takže podobná véc v lese mi přijde strašně nebezpečná. Tak na to nezapomínej aby sis jízdy užíval co nejdéle.

kuchta50
kuchta50 napsal 20.10.23 v 10:50 10b.

Máš to super

kuchta50
kuchta50 napsal 20.10.23 v 10:48

Zdravím,super recenze.Mám Veli Motor VMX12-6/12kW,sice vypadá mohutněji,ale váží 95 kg.Baterku mám 40 Ah a jezdím v terenu tak 30 - 40 km jen na plný výkon a zůstatek baterky tak 25-30% a dobito za 1.5-2 hod.Pořád laboruju se zadním tlumičem,je tuhší a když povolím,tak je mašina neklidná,tak budu měnit péro-prodejce mi ho dodá zdarma.Taky budu dělat vnitřní zadní blatníček.Koupil jsem akuvapku,vodu do kýble a s ohledem na motor perfekt ostříkám.Pár dílů máme stejných-přístrojovka a tak,takže Číňani dobře spolupracují.Máš to pěkný,měj se.Víťa

karelsychra
karelsychra napsal 20.10.23 v 01:52

Mladýmu jsem koupil Nicot e-fox, protože je zatím nedorostlej a dá se to přihlásit na značky.
Krátce jsem to odzkoušel, a mám velice podobný dojmy, ale já už jsem věděl do čeho jdu, první přestavbu na elektro u pitbike jsem dělal před pěti lety. Podle videa palubka vypadá stejně, je tam taky to "startování" dálkovým ovladačem?
KTM e-xc jsem málem koupil, ale podle mě je tam konstrukčně něco špatně, dokud se nedá nejvyšší výkon, tak to vůbec nejede. A i cena za bazarovku jsou strašlivý. Samozřejmě podvozek KTM byl asi nejlepší... Elektrický pitbike provozujem už pár let a s jezdci menší váhy jsou reálný dojezdy blížící se 100km s 4kWh baterkou i v lehčím terénu. Jo a to klechtající řetězový kolečko má i CRF250 od novoty. Zkus dát nějaký podrobnější fotky cos s tím provedl.

maestro
maestro napsal 20.10.23 v 00:02 10b.

Díky za recenzi!

K167
K167 napsal 19.10.23 v 21:14 10b.

Brutální recenze!!!
110 bodů.

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 19.10.23 v 11:04 10b.

Moc pěkný popis a vývojová práce Přesně pro takové stroje mi el. pohon dává smysl

kain80
kain80 napsal 18.10.23 v 23:23 10b.

klobouk007
klobouk007 napsal 18.10.23 v 23:22 10b.

Super recenze a objektivní ! Jen kdyby to tak dělali všichni...

EnduroOnRoad
EnduroOnRoad napsal 18.10.23 v 18:12

LukeWalker - no, ber to tak, že čteš subjektivní, ale celkem upřímnou recenzi člověka, kterej neni nikym uplacenej to chválit ani hanit. Taky se snažim vyhnout efektu "chválení vlastního ocásku", který zde potkávám velmi často (ale je to celkem normální a přirozený jev). Prostě i když jsem si to koupil a jsem z toho docela mohutně nadšenej, neumím si zaslepeně lhát do kapsy a zavírat oči před vadama a nemám žádnej problém s tím, říct ostatním, v čem je to sráč a v čem je to dobrý. To není ochoten (schopen) zrovna každý majitel hodnocené věci. Když bych dostal do parády na tejden třeba Surrona Storm nebo Ultra, jsem přesvědčen, že tam najdu taky pěknou řádku konstrukčních much. Já to opravdu používám celkem hodně a drsně a zkoumám to do hloubky a takový ty čekající budoucí "překvápka" v té konstrukci obvykle odhalím velmi brzy. Tím to ale nechci nikomu předem hanit ani mu kazit radost, protože i z totální mrdky může někdo mít velkou radost. Aspoň chvíli:)
Nákup přímo od číňanů je dobrá myšlenka, ale bohužel to provází některé starosti okolo dopravy, DPH a celního odbavení a je to na delší dodací dobu. Dovozce v ČR to měl skladem a nutno na jeho obranu říct, že cenu má velmi dobrou, nejsem to za ní schopen sehnat jinde. Vychcandírové jsou nyní spíše v zahraničí (prodávají to i za skoro dvojnásobek), protože o motorku tam je zájem. Proti loňsku jí zdražili i číňani na Aliexpresu, a leckde je vyprodaná.

callowsick
callowsick napsal 18.10.23 v 15:15 10b.

super popsáno

LukeWalker
LukeWalker napsal 18.10.23 v 13:30 10b.

Me tohle hrozne laka, cumim teda spis po tech Surronech, primo tenhle stroj neznam. Kazdopadne to na me, ale pusobi jako docela peknej shit od prisernyho prodejce, kterymu bych teda asi svy penize dat nechtel.. Neni lepsi to uz rovnou objednat nekde z Amazonu bez ceskyho vychcanyho prostrednika?
Jinak za recenzi samo 10b

Targus
Targus napsal 18.10.23 v 11:16 10b.

Naprosto perfektní textík.

Zvláštní vyznamenání majiteli - oprášení mužných ramen - za přiznání chybek stroje.

Návod na další vylepšení - fotečky provedených úprav.

Přeji mnoho hezkých zážitků!

berry78
berry78 napsal 18.10.23 v 08:59 10b.

Zajímavej stroj a naprosto vyčerpávající popis

Jofré
Jofré napsal 17.10.23 v 21:25 10b.

Jo tak pro toto využití mi to dává smysl.