Honda CBF 500 (2004)

DonyR1
DonyR1 napsal 06.02.09 v 18:21

TombaRider
TombaRider napsal 26.01.09 v 23:07

Ahoj, k tomu že máš dvě děti bych dodal jen to, at si kolínka nechas na okruh a na silnici jezdis pohodu, nestoji to za to aby deti prisly o tatu, urcite vidis jak se k motorkaruch chovaji cesti ridici, motorka je krasna tak ji ve zdravi uzji.

cvrk napsal 14.12.08 v 20:47

Už si konečně koupíš pořádnou motorku? Nebo si hubnul kvůli tomu aby tě tahle uvezla??

cvrk napsal 14.12.08 v 20:46

žiješ ješte motorkáři??

MartinR1 napsal 13.11.08 v 20:31

Ahoj kamarade,tak co uz jsi si koupil tu yamahu FZ1

Raid.
Raid. napsal 04.09.08 v 18:15

Ahoj, koukám, že sis jí pěkně udělal Já jsem tu mojí dneska prodal. Ale bude Zedík.
A k tomu klopení. Já jsem ubrousil šrouby na stupačkách a dokonce jsem chytil i padacím rámem , ale to už bylo na hraně pneumatiky a díky těm se toho dá z týhle mašinky dostat celkem dost. Tak hodně štěstí a ať ti to jezdí furt tak dobře, jak jezdila i mě. Škoda, že jsme se nějak nesešli a neprobrali úpravy. Kdyby si chtěl laďák, kterej mam v profilu tak napiš PM. Ještě jsem rozpracoval kryt zadního sedla z laminátu, stačí vyřešit úchyty a nastříkat, nemám ho už podle čeho dodělat. Třeba by si to za nějakou tu kačku využil a zkrášlil si tu svojí. Ahoj

PetrCBF napsal 20.07.08 v 21:24

Koukni ke mně do deníku . Byl jsem v sobotu .

cvrk napsal 20.07.08 v 20:23

Kdy zas pojedem na okruh ?

cvrk napsal 20.07.08 v 20:22

ahojky kačírku . tak jak je ?

Janina007
Janina007 napsal 18.07.08 v 10:25

Jéje, ta je skoro tak krásná jako moje... Ať šlape...

Berila napsal 17.07.08 v 21:52

Ty musíš mít všechno NEJLEPŠÍ , tak je to i s přezdívkou. Taky se pokaždý směju.

PetrCBF napsal 17.07.08 v 19:55

Přečtu slovo kačírku a hned se začínám gebyt - ste idioti místo , aby jste mě litovali tak se tlemíte .

Berila napsal 17.07.08 v 19:44

Ty vole, autorský práva. Nedal jsi mi souhlas. Tak já tam toho KAČÍRKU trochu dám

PetrCBF napsal 17.07.08 v 19:31

Dík voe .

Berila napsal 17.07.08 v 19:23

Máš hezký fotky ,KAČÍRKU

Berila napsal 15.07.08 v 23:15

Kačírku,to je super , přezdívka Kačírek se mi moc líbí. Hele mi ti ty slajdry někdo sjedem. Ani ses strajdo nepochlubil, že máš takovouhle tetu (Míla YZF) ??

cvrk napsal 11.07.08 v 21:22

Čus kačírku.. , Tak jaké jsou pocity když vyjedeš mimo dráhu v Brně?? Hlavně , že jsi celej a motorka také!!!Já jsem stále v euforii stále musím na to myslet jak jsme si suprově zajezdil. Jsem zvědav na fotečky. Jen škoda,že vše začalo tou špatnou událostí instruktora. .Jinak to nemělo chybu!!!

cvrk napsal 19.06.08 v 18:50

Ahoj Peto. Tak jaká je dovolená??? Já jsem se již vrátil a ted jen čekám na motorčičku. Nemůžu je dočkat. Mám dotaz rád bych poznal Mílu? Pojede někdy na moto výlet s námi???

Myška...
Myška... napsal 17.06.08 v 22:16

už jsem ho četla.

Myška...
Myška... napsal 17.06.08 v 21:19

čusík, dík. Když jsem tě potkala u garaží.ty bydlíš ve stejným baráku? maš icq?

PetrCBF napsal 02.05.08 v 22:08

To doufám , že se přidáš . Bylo to vážně super .

cvrk napsal 02.05.08 v 20:17

Ahoj Hondari. . S tím palcem dolů jsi to fakt přehnal . Ty fotečky zu toho vašeho posledního výletu jsou opravdu supr . Jen škoda, že jsem nehoml jet také o hodně jsem přišel . Tak snad příšte...

Berila napsal 27.04.08 v 23:10

Harrachov předběžně 3. sobota v květnu,počítej s tím a pošli to dál. Pošli mi prosím tu společnou fotku.Díky

MartinR1 napsal 18.04.08 v 18:03

Cus Petas,testovani super ,pak pokecame a posilam ti foto Davida,jen pro zajimavost ta komboska stala v Anglii 17000kc od Dajnysu,mazec co?Uz se tesim na nas vyjezd, hlavne rekni dopredu mam to v laminatech tak abych mel cas na pripravu lol

PetrCBF napsal 17.04.08 v 21:11

Zítra se o tom přesvědčíš . Budeš v menšině .

PetrCBF napsal 17.04.08 v 21:10

cvrk Hlavně , aby si se udržel ty sám . I když vlastně strach mít nemusíš . Bandour jede kulový .

cvrk napsal 15.04.08 v 10:58

Ahoj Péto. Fotečky co jsi posílal jsou opravdu supr ,ale s tím hubnutím už to nepřeháněj nebo se za chvíli neudržíš ani na motorce.

cvrk napsal 06.04.08 v 20:58

Tak konečně jsem našel ten tvůj vzkaz. , Jinak do Brna se mooooc těším jen musím ještě dost trénovat!! Tak koukej dát tu tvoji mašinku dohromady at nekam vyjedem.

Stewe napsal 06.04.08 v 12:15

Vůbec ne je mi to putna, neurážím se...názory lidí sou různé, můj je že plexi dát...

PetrCBF napsal 05.04.08 v 20:34

Tak platí .

MartinR1 napsal 04.04.08 v 22:07

jako pristi sobotu jo?to muzeme spojit s navstevou milovickeho letiste ,jedu tam delat mechanika Janeckymu na fabii pri druhejch testech,aspon se svezes

PetrCBF napsal 04.04.08 v 22:03

No co nejdřív . Příští týden se stavim pro ten olej . To zvládám sám . A pak někdy uděláme - uděláš ty svíce a je hotovo . Ty svíce nepospíchaj , až někdy . Tak že o víkendu jedu . Budeš mít taky čásek ?

MartinR1 napsal 04.04.08 v 21:31

nazdar bouraku,tak kdy ji dame do cajku ,tu tvoji krasku,uz misime vyjet ne ?

Berila napsal 02.04.08 v 14:08

Sorry tankvak

Berila napsal 02.04.08 v 14:08

Koukal jsi na ten takvak? máš to na mailu

parek
parek napsal 26.02.08 v 17:29

JO taky jsem jezdil mezi Mělníkem a Dubou. Jsou tam parádní cesty... Ale v těch vesničkách často chytaj!!!

cvrk napsal 23.02.08 v 19:39

Ahoj Petře !! tak kdy konečně vyjedem na těch našich mašinách ????

MartinR1 napsal 09.02.08 v 20:39

Ty woe,tyhle stranky strasne posrali a mne sebrali nove moto s 200 komentarema tak jsem nasranej,Dal jsem tedy moto znovu ale uz sem moc nechodim pac se mi ty stranky nezamlouvaj.Uz te tam mam a predtim jsem te nemohl najit.

PetrCBF napsal 15.12.07 v 22:01

R1man - 29425

napsal 09.12.07 v 16:40

No parada Petas,mas zatim nejlepsi stroj,samo že vesve třide ale neusni na vavřinech.cus martin R1

Stewe napsal 01.11.07 v 21:02

Ne dyk každej děláme to co umíme, pro mě je to otázka 20 minut -> sem truhlář Hi

PetrCBF napsal 01.11.07 v 19:36

Dík za nabídku montáže - připadám si jako trouba . Ne vážně děkuju . Když se pro ty tyče rozhodnu a nepůjde mi to tak tvé nabídky určiťe využiju .

Stewe napsal 24.10.07 v 12:40

Nebo zajeď i s klackama a já ti to přendám

Stewe napsal 24.10.07 v 12:39

No tak zrovna tyhle šrouby vořechem nejdou, páčto mají skosenej šestihran. Tady musíš vzít klíč, myslím, že je to &quot;7&quot; tak sem to dělal já <br />
<br />
jinak já mám moto z Deutsch tak tam maj asi lepší nářadí než u nás

PetrCBF napsal 23.10.07 v 21:31

Jo a foto Tuona nebude páč sem to smazal i s tou duknou .

PetrCBF napsal 23.10.07 v 21:29

Těch gripů sem si samozřejmě všim , proto mě to zajímalo .Mám šestihraný a moc moc kvalitní . Tak jediný co mě napadá je ,že to nějakej vořech v Hondě při skládání pěkně přetáh . Například držák páčky a pumpy přední brzdy sem nepovolil do dneška . Když zaberu tak cejtim , že se to žvejkne a na tvrdku se bojim zabrat .

Stewe napsal 23.10.07 v 20:42

pošli mi foto tý tuonky? dík

Stewe napsal 23.10.07 v 20:42

jestli sis všiml tak tam mám nový gripy? Ale jinal se to dává dolů tak, že vrazíš + šroubovák mezi grip a řidítko, vezmeš silikonovej oil a pal to de jak nalubrikovanej... pak to musíš umejt lihem...jinak to ve 120 ztratíš <br />
<br />
Co máš za voříšky ( voříšku ) já to udělal v poho, musíš mít šestihraný vořechy ne ty kundibárský tisicihryny! s těma mi v servise povolovali horní matice na předních vidlicích a já když to pak viděl myslel, že su v jiným světě! naposled, už jedimě honda servis!

PetrCBF napsal 23.10.07 v 20:00

Když sem si ty řidítka nastavoval tak sem zíral jak puk . Ty žrouti rejže dělaj ty šrouby snad z másla . I přesto , že sem to dělal oříškama a ráčnou tak se to žvejkalo jako prase .

PetrCBF napsal 23.10.07 v 19:52

Jak si sundal plyn a levej grip ? Asi sem vocas .

PetrCBF napsal 23.10.07 v 19:51

Obě dvě holky už sem si alespoň za stoje vyzkoušel Tuono větší je , ale S4RS má delší nádrž a tím se to na posed vyrovnalo .Sem velkej úchylák a nechal sem se na tom i vyfotit a Monstřík my hodně , ale vážně hodně PRDĚL . jak už sem psal je to , ale zatím jen hodně vzdálenej sen .

Stewe napsal 23.10.07 v 19:08

Jo a řidítka sem montoval sám, nejsu přec žádné vocas

Stewe napsal 23.10.07 v 19:06

To JHasak: dyk bys ji přes tu vomítku neviděl!!!!

Stewe napsal 23.10.07 v 19:05

Jo S4RS je raketa, ale tuono je podle mě větší motorka, mě příde, že monster má nízko sedlo -&gt; můj názor. řidítka sem koupil LUCASy za 1000,- sou širší, líp to vypadá a líp se to řídí, já měřím 186 Jinak jestli budeš kupovat jiný, tyhle sou docela měkký, nevím jestli třeba z hrazdou, ale to sem se bál, že hrazda bude překážet klíči, nevím ...

PetrCBF napsal 23.10.07 v 15:56

Na to KN sem se ptal ze zvědavosti . Jestli si četl o mé moto tak tam mám DNA filtr a taky hodně dobry a hlavně za 950kč novej. A ktý Dukně můj sen je S4RS .!!!!!! Jo a Tuono je taky nářez .

JHasak
JHasak napsal 23.10.07 v 15:22

Ničemu nevěř,vyměním ty poloviční stupačky a jezdim na 350 dál 1098 můžu mít tak u postele na obrázku (postříkanou ).Jinak máš pěkný moto,podle me nej moto ve svý kubatuře

Stewe napsal 23.10.07 v 12:39

Jo a kamoš je všehoschopný hovado!

Stewe napsal 23.10.07 v 12:38

KN filtr doporučuju, zlepší se průběh otáček kolem 6 tisíc, já tam měl díru, nechtělo to v 6000ot/min tahat. Teď no problema!!! jo a spotřeba de dolů

RutaH
RutaH napsal 16.09.07 v 23:13